Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Na spacerku chłopak zwiedził trochę teren, trzymał się mnie blisko, ale wiadomo nie zna terenu, poznał nową kolezankę, pobrykał trochę. Jak wchodziłam na wybiegi do innych psów to czekał przy furtce jak wrócę i cieszył się jak mnie zobaczył. Taki słodziak. Niestety mężczyzn u mnie jak na lekarstwo więc w tym temacie chwilowo socjalizować się nie będziemy. mam trochę znowu fot a wygląda to tak że wrzucam na signala, on sobie pomniejsza, ja zapisuje z powrotem na dysku telefonu i podpinam już tu z małym formatem. 🙂

Filmiki to pewnie trzeba na YouTube wrzucić i tu linka dać? 

Link to comment
Share on other sites

bardzo się cieszę, że bez rozpraszaczy tak doskonale się sprawuje. Taki był początkowo w Katowicach, gdzie go odbierałam. Mam u siebie jego ogłoszenie na olx. Poczekam do końca wyróżnienia i je usunę, bo Oreo jest teraz daleko, a przez liczbę ogloszen w ostatnim czasie mam sporo zgłoszeń z serwisu o szczeniakach, psach i kociętach, bo ludzie myślą że mam fundację 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 09:44, Poker napisał:

Jaaga, podaj proszę ile mamy zwrócić za dowóz Oreo do Katowic.

A Lilu za dowóz z Wrocławia do siebie. I Mruczkę proszę, by podała ile zapłaciła przewoźnikowi za zjazd z A4 do Katowic.

Dzięki Poker, że pytasz, ja ostatnio mam mniej czasu i rzadziej bywam na dogo, ale oczywiście śledzę wątki psiaków, dla których jestem skarbnikiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 16:24, Mruczka napisał:

Ten zjazd to od Aury dla Oreo w prezencie 🙂.

Łaaaałłł to jedną opłatę mamy z głowy. Bardzo dziękuję  1377231832_dzikujpiknie.png.4d085cd3d23319db339979719ef23bbe.png

Jeśli masz z Nią kontakt, to bardzo proszę przekaż moje podziękowanie. Albo lepiej sama to zrobię tylko komu mam podziękować? Jaki nick ma Aura?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 16:44, elik napisał:

Łaaaałłł to jedną opłatę mamy z głowy. Bardzo dziękuję  1377231832_dzikujpiknie.png.4d085cd3d23319db339979719ef23bbe.png

Jeśli masz z Nią kontakt, to bardzo proszę przekaż moje podziękowanie. Albo lepiej sama to zrobię tylko komu mam podziękować? Jaki nick ma Aura?

Aura to sunia którą adoptowała Mruczka - to Mruczce należą się podziękowania. Oreo jechał razem z Aurą do Mruczki.🙂 Dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 16:44, elik napisał:

Łaaaałłł to jedną opłatę mamy z głowy. Bardzo dziękuję  1377231832_dzikujpiknie.png.4d085cd3d23319db339979719ef23bbe.png

Jeśli masz z Nią kontakt, to bardzo proszę przekaż moje podziękowanie. Albo lepiej sama to zrobię tylko komu mam podziękować? Jaki nick ma Aura?

Ha, ha, ha, a to się udałaś 🙂

Czy to Aurze czy to jej pańci czyli Mruczce, bardzo, bardzo dziękujemy. Oreo i my z nim mamy naprawdę kupę szczęścia z przewagą szczęścia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 15:07, Poker napisał:

Ale się uśmiałam. Czyli kręci korkociągi na smyczy? Przyzwyczai się.  Miałam kilka takich tymczasowych artystek

To nie jest smycz tylko żyłka, jest doć sztywna, nie podatna i czasem sama się jakby nadyma co powoduje u psów chęć wyspowodzenia się i walki z nią. Ma przewagę nad smycza taka że można ją szybko papierem przetrzeć i nie trzeba prac jak smyczy. Po za tym nie da się przegrysc bo jest zbrojona. Oreo i tak naprawdę radzi sobie z nią dobrze. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 17:05, jankamałpa napisał:

Aura to sunia którą adoptowała Mruczka - to Mruczce należą się podziękowania. Oreo jechał razem z Aurą do Mruczki.🙂 Dziękujemy.

 

Dnia 12.11.2021 o 17:15, Poker napisał:

Ha, ha, ha, a to się udałaś 🙂

Czy to Aurze czy to jej pańci czyli Mruczce, bardzo, bardzo dziękujemy. Oreo i my z nim mamy naprawdę kupę szczęścia z przewagą szczęścia.

Ale kyrk     776655270_miech2.gif.b33741ea2146bb39ac88a55fe8cdd210.gif 

Mruczko dziękujemy bardzo i serdecznie    670275525_dzikuj7.jpg.0e8dcb399e7577c447b0e2109c7f4680.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...