Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Dnia 7.01.2022 o 23:03, Tola napisał:

Ale tu się zadziało!

Bardzo się cieszę z tylu dobrych wieści, trzymam kciuki za szczęśliwy dojazd Oreo do własnego domciu/

Nie ma z czego się cieszyć :(. Państwo zrezygnowali z Oreo :(((. 

Wczoraj mieli burzę mózgów i w końcu sugestie córki, że ta adopcja to w przyszłości operacje, że jest dla nich za duży i za młody i że nie dadzą sobie z nim rady przeważyły. Moje argumenty za adopcją niestety nie zaważyły odpowiednio i podjęli taką decyzję jaką podjęli. Będą szukać psiaka mniejszego i przede wszystkim starszego... 

Przepraszam za zamieszanie, za danie nadziei. Jest mi głupio i w ramach pokuty daję 20 zł. stałej na hotelik. Poproszę o numer konta, wpłacę za styczeń. 

Pani ma dzwonić do Poker :(.

Link to comment
Share on other sites

AlfaLS, nie przepraszaj. Tak bywa w życiu. Nie musisz tez pokutować. Ale będzie fajnie jak Oreo przybędzie 20 zł stałej. Dzięki w jego imieniu.

Czułam tę niepewność, mimo zapewniania przez panią o zakochaniu się. Dlatego zwlekałam z załatwianiem transportu.

Lepiej , że teraz zrezygnowali, niż  potem .

Życzę, żeby adoptowali psa , do jakiego będą przekonani, bo dom na pewno będzie bardzo dobry.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 18:04, Poker napisał:

Ma, ma, przynajmniej moje.

Miałam nadzieję ,że to ten dom, ale jestem zdania, że słomiany ogień szybko gaśnie. Dlatego czekałam na ostateczną decyzję.

Ja tak mam z Sarą - już parę zapytań, słyszę, zakochanie od pierwszego wejrzenia, a na drugi tel. że jednak po zastanowieniu rezygnują.

Dnia 8.01.2022 o 19:37, Tyśka) napisał:

Ode mnie też nadal ma. Szkoda, że tak wyszło, ale czekamy dalej.

Szkoda bardzo.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.01.2022 o 10:57, AlfaLS napisał:

Nie ma z czego się cieszyć :(. Państwo zrezygnowali z Oreo :(((. 

Wczoraj mieli burzę mózgów i w końcu sugestie córki, że ta adopcja to w przyszłości operacje, że jest dla nich za duży i za młody i że nie dadzą sobie z nim rady przeważyły. Moje argumenty za adopcją niestety nie zaważyły odpowiednio i podjęli taką decyzję jaką podjęli. Będą szukać psiaka mniejszego i przede wszystkim starszego... 

Przepraszam za zamieszanie, za danie nadziei. Jest mi głupio i w ramach pokuty daję 20 zł. stałej na hotelik. Poproszę o numer konta, wpłacę za styczeń. 

Pani ma dzwonić do Poker :(.

Rozumiem argument że jest za młody ale reszta ......hm

Chłopak lata po ogrodzie z prędkością światła robiąc pętle więc chyba jego stan bioderek nie jest taki zły. Gdyby miał chorą wątrobę, trzustkę czy nerki to adopcja rzeczywiście musiałaby być przemyślana. Każdy pies dziś zdrowy w przyszłości może na coś zachorować i co wtedy?

Waga?  Toż to maleństwo , no chyba że chcą wielkości yorka. Ale taki drobiazg to też nie dobrze bo łatwo krzywdę zrobić, nadepnąć, zgubić. No cóż, widocznie tak miało być. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 19:06, Tyśka) napisał:

Dzięki Tysiu  🙂 

EDIT
Niestety to byłaby adopcja do bloku, a Oreo szuka domu z ogrodem.

I z jakiego powodu jest taki zapis:
"
Wierzymy, że w cierpliwych rękach będzie wspaniałym przyjacielem i wniesie do czyjegoś życia wiele radości."

Z jakiego powodu opiekun powinien być cierpliwy? Sorki, niestety nie jestem na bieżąco z wątkiem  😞  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 19:35, elik napisał:

 

Z jakiego powodu opiekun powinien być cierpliwy? Sorki, niestety nie jestem na bieżąco z wątkiem  😞  

Bo to nieśmiały piesek. Potrzebuje czasu, aby komuś zaufać. Najbardziej boi się facetów. 

Wzmiankę o domu z ogrodem mogę wykreślić, o ile Opiekunki uważają, że Oreo jest już gotowy na zamieszkanie w bloku. 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2022 o 19:57, Tyśka) napisał:

Bo to nieśmiały piesek. Potrzebuje czasu, aby komuś zaufać. Najbardziej boi się facetów. 

Wzmiankę o domu z ogrodem mogę wykreślić, o ile Opiekunki uważają, że Oreo jest już gotowy na zamieszkanie w bloku. 😉

Ale to właśnie dla faceta miałby być Oro.  Myślę, że jednak nie będzie z nich dobrana para  😞 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.01.2022 o 18:51, Poker napisał:

Ale są stałe deklaracje.  Z moich bazarków też się trochę uzbiera.

Nie ma ani jednego pobrania nr telefonu 😞

Biedaczek  😞  Taki ładny psiaczek i nikt o niego nie pyta 😞 😞 😞  

Z deklaracji za I będzie jeszcze tylko 130,00 zł, bo większość już zapłaconych.

Może nie będzie tak źle. Brakuje około 130 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...