Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Jesteśmy, jesteśmy, ale co dziennie nie będziemy tu relacjonowac. Zrobimy jakiś etap i albo się pochwalimy albo nie. Dziś nie mamy czym. No może tym że zrobiłam trochę do ogloszen zdjęć. Wrzucę na fejsa bo tu format jest placzliwy, a myślałam że format fejsa jest marny. Lecę walczyć. 

Link to comment
Share on other sites

Codziennie wiadomo , że nie . Ale w pierwszych dniach pobytu jesteśmy wyjątkowo  żądne wiadomości. Obojętnie czy dobrych czy mnie dobrych.

Zdjęcia wstawia się łatwo. Trzeba edytować zdjęcie na kompie i zmniejszyć do 640 x 480, a potem wstawić  bezpośrednio do postu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 21:23, LILUtosi napisał:

Sam nie wróci ale też nie jest tragicznie, daje się złapać. Nie ma tu w końcu hektarów. 

Zdjęć mam jego ze 100szt, trzeba wybrać, podrasowac i podesłać 🙂

Świetnie jak na początek.

Jak Ci łatwiej to możesz wysyłać do mnie na e-mail albo Messenger.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.11.2021 o 21:27, LILUtosi napisał:

Z fejsa są za duże tutaj, nie wchodzą mi. Myślałam że tak sobie ułatwie

U mnie pomaga wklejenie w pole odpowiedzi, kliknięcie dwukrotne na wybrane zdjęcie, które powoduje że otwiera sie okno do edycji i zmiana w nim rozmiaru. Ale nie wklejam też zdjęć nie wiadomo jak dużo, może nie każdy format tak latwy jest do edycji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...