Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Na konto Oreo wpłynęły poniższe kwoty:

   20,00 zł od Nesiowata  7.10.
   30,00 zł od jankamałpa
deklaracja  X  -  8.10.
  100,00 zł od karen116 deklaracja  X  -  11.10.

Bardzo serdecznie dziękujemy

1692416619_dziki.gif.9200d6f9edbff932002a62c1cc4fea77.gif     2050340008_dlaWaslove.jpg.88be2b856f936c71e478eedae9249529.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2021 o 19:15, Poker napisał:

To super.
Odzyskałam mój tekst do ogłoszenia. Na jakie miasto zrobić?

Przydałoby się trochę nowych zdjęć do ogłoszeń.

On ma dosyć dużo zdjęć z sesji, którą robiłam z Oplem i Lonią. nie mam możliwości zrobić kolejnych, bo czasowo nie wyrobię. Te ostatnie zdjecia, jakie mam to takie raczej tu, nie do ogłoszeń. Wyslę je Elik mailem jutro, bo sa za duże i nie potrafię wstawić. Dodam też wszystkie jego zdjecia z poprzedniej sesji. Teraz musze zająć się ogłaszaniem moich szczeniaków, bo mają już ponad 4 mies i nadal siedzą w domu z braku czasu porobienia im zdjeć. Stale kogoś fotografuję i robię ogłoszenia, od kilku miesiecy nie aktualizowałam swojej strony. Tu na wątku są też wczesniej zrobione zdjecia, jest tego w sumie nawet sporo.

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór, podsumowałam swoje wpłaty i ponieważ -  z tego, co wiem, Oruś nie potrzebuje takiej deklaracji, zmieniłam kwotę na 40 PLN stałej. Pozostałą kwotę przeznaczam na innego pieska, który tez potrzebuje wsparcia. Ale oczywiście wątek Oreo będę śledzić. Piesek jest cudny!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.10.2021 o 22:19, Karen116 napisał:

Dobry wieczór, podsumowałam swoje wpłaty i ponieważ -  z tego, co wiem, Oruś nie potrzebuje takiej deklaracji, zmieniłam kwotę na 40 PLN stałej. Pozostałą kwotę przeznaczam na innego pieska, który tez potrzebuje wsparcia. Ale oczywiście wątek Oreo będę śledzić. Piesek jest cudny!

Kasieńko kochana  cieplitko.jpg.a0ebf48fae4dc4ba0043312992ef56d1.jpg 

Dzięki wielkie za pomoc dla biedaczka  1091077187_dzikujzserca.gif.07cd4bd3958988475945c5119161ac73.gif

Jestem jego skarbnikiem więc zaraz podam Ci jego nr konta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na jakie miasta Oreo ma ogłoszenia?

Dostałam 50 % zniżki na OLX. Mogę zrobić ogłoszenie albo wyróżnić te, które są.

Jaaga, czy możesz napisać parę słów o zachowaniu łobuza ? Czy coś się zmieniło? Doszedł do siebie po wyjeździe Opelka?

Z bazarku będzie dla niego ok. 160 zł

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...