Jump to content
Dogomania

Amol okazał się dziewczynką więc będzie Amolka! Błąkała się po jednej z wsi prawie 2 tyg. zdana na serce jednej kobiety, teraz zacznie wszystko od nowa u szafirki .Amolka ma dom - zamieszkała we Wrocławiu:)


Recommended Posts

Amolka to nieduża, ok. 9 kg suczka, która przez prawie 2 tyg. była dokarmiana na jednej z podzamojskich wsi.

Kobieta, która okazała jej serce, próbowała sama  odnaleźć właściciela, dzwoniła nawet do sąsiednich gmin, ale bezskutecznie, nikt się nie zgłosił.

Przysłała mi zdjęcie z prośbą  o pomoc, a ponieważ szykuje się transport do Wrocławia, od razu pomyślałam o dołączeniu Amolki.

Na razie nic o nim więcej nie wiem, wydaje się być przyjazna; jutro raniutko odbieramy ją z gminnego kojca, gdzie została przedwczoraj zaopiekowana. 

Mam nadzieję, że zyska tutaj grono przyjaciół, którzy będą jej kibicować.

Na pewno wiele przeżyła przez te dwa tygodnie, teraz musi zacząć od nowa, nie zostawiajmy jej samej, bo  na tej nowej drodze zawsze bardzo potrzebne jest wsparcie, ciepłe słowa, dobre myśli i rady z serca płynące.

 

Gdyby ktoś chciał wesprzeć Molkę wpłatą lub bazarkiem, będziemy bardzo wdzięczni, to zawsze ogromna pomoc.

 

To jedyne zdjęcie, które dostałam

1623433808193.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jakby ktoś chciał pomóc

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

z dopiskiem : Amolka
 

Formy pomocy Amolce:

Deklaracje stałe:

1. Gabi 79 - 10 zł  (VI, )serce-ruchomy-obrazek-0477.gif

2. MikAga - 50 zł (VI, )serce-ruchomy-obrazek-0477.gif

 

Wpłaty jednorazowe :

Nesiowata - 20 zł  serce-ruchomy-obrazek-0477.gif

helli - 200 zł  serce-ruchomy-obrazek-0477.gif

 

Wpłaty:

Nesiowata - 20 zł (14.06.)

helli - 200 zł (17.06.)

Gabi - 10 zł (23.06.)

MikAga - 50 zł (24.06.)

Gabi bazarek -  7,50 zł (23.06.)

Stan konta 25.06. -  287,50 zł

 

Wydatki:

360 zł - hotelowanie, wet (faktura str.5)

60 zł - hotelowanie, wet (faktura str.5)

 

420 zł - 287,50 zł = 132,50 zł (dopłata ZEA)

stan konta 20.07.  = 0 zł

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Błąkał się po jednej z wsi prawie 2 tyg. zdany na serce jednej kobiety, teraz zacznie wszystko od nowa u szafirki - Amol zaprasza, będzie mu łatwiej i raźniej!
19 minut temu, Nesiowata napisał:

Mimo wszystko miał chłopak szczęście. I niech już tak zostanie.

 

11 minut temu, Jo37 napisał:

Przywitam się u Amolka

 

4 minuty temu, Onaa napisał:

Ja też :).

Szczęśliwej spokojnej podróży jutro.

Witamy cieplutko, Amolek będzie miał jutro niespodziankę:)

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Błąkał się po jednej z wsi prawie 2 tyg. zdany na serce jednej kobiety, teraz zacznie wszystko od nowa u szafirki - Amol zaprasza, z nami będzie mu łatwiej i raźniej!
  • Tola changed the title to Amol okazał się dziewczynką! Błąkał się po jednej z wsi prawie 2 tyg. zdany na serce jednej kobiety, teraz zacznie wszystko od nowa u szafirki - Amol zaprasza, z nami będzie mu łatwiej i raźniej!
12 godzin temu, Gabi79 napisał:

O rany jaki cudny, mój typ!!!

Taki kajusiowo-leosiowy

Moja Kajunia zanim trafiła do schroniska też błąkała się po wsiach.

Martusiu zapisz skromną dyszkę stałej ode mnie

Gabrysiu, serdecznie Ci dziękujęserce-ruchomy-obrazek-0860.gif

4 godziny temu, Poker napisał:

Można zmienić imię na Molka. Mój piesio już też wyjechał spod Gliwic.

Szerokiej drogi psiuniom i kierowcy.

Dzięki z propozycję: )Wrzuciłam zdjęcie  Twojego piesia z drogi na wątek szczeniaków

1 godzinę temu, b-b napisał:

Zapisuję się u Amolki :)))

Witaj cieplutko i zostań z nami:) Dziękuję za propozycję imienia:)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak pisałam, Amol okazał się suczką. Przed umieszczeniem go w kojcu gminnym badał go wet z Krasnobrodu i chyba nie sprawdził płci... Mówiło się o nim  pies i widocznie przyjął, że pies znaczy samiec;).

Miał być Amol będzie Amolka, inaczej Molka, inaczej Moli - wszystkie  takie propozycje padły tutaj i na wątku transportowym, za które bardzo dziękuję;)

Link to comment
Share on other sites

  • Tola changed the title to Amol okazał się dziewczynką więc będzie Amolka! Błąkała się po jednej z wsi prawie 2 tyg. zdana na serce jednej kobiety, teraz zacznie wszystko od nowa u szafirki - Amolka zaprasza, z nami będzie jej łatwiej i raźniej!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...