Jump to content
Dogomania

DO USUNIECIA


caryca26

Recommended Posts

9 godzin temu, caryca26 napisał:

Kozaczki mąż mówi , że skóra a ja się nie znam 🙂 Mają taki znaczek w opisie składu  i mąż mówi , że to oznacza skórę . Trudno mi dostać się tak żeby dokładnie zmierzyć wkładkę.

Poproszę jeszcze raz o numer kompletu od tych miseczek bo 239 to co innego ... bo ten kolorowy 229 to ma usztywniony tylko wkładką bez drutów i jest to według mnie B

Nr 268 i 270 zapisane , dzięki 🙂

Dzięki za informacje i przepraszam, że tak późno pytałam.

Poproszę te kozaki nr 245 za KT 

Link to comment
Share on other sites

Weszły wpłaty od :

- Radek 10,00

- Koja 100,00

- gosia7 114,00

- Selenga 50,00

- Konfirm31  50,00

- Aldrumka 60,00

- majowa 65,00

- Olena84  63,00

Ślicznie wszystkim dziękuję.

Szczególne podziękowania za nadpłaty 🙂

Dziś wysłałam przesyłki do :

- Mila-ada

- Mari23

- borysBoxer

- Selenga

- Aldrumka

- Koja

- gosia7

- Olena84

- majowa

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam otrzymane fanty. Obrusiki piękne:) Popielniczka bardzo fajna.

Biała bluzeczka niestety nadaje się tylko na szmatę:( zażółcenia od potu pod pachami i zażólcenia z przodu powinny od razu zdyskwalifikwać ten fant ze sprzedaży,nie da się jej nosić. To moja wina,kolejny raz nabrałam się na kupno używanej,białej rzeczy. Postaram się pamiętać na przyszłość żeby tego nie robić,choć ja nigdy nie wystawiłabym takiej rzeczy. Nie proszę o zwrot środków,oczywiście wszystko na psy,tylko proszę o uczciwe opisy na przyszłość. Wiem,że masz dużo pracy przy bazarkach i tysiące rozmaaitych fantów. Podziwiam ,że to ogarniasz.

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gosia7 napisał:

Potwierdzam otrzymane fanty. Obrusiki piękne:) Popielniczka bardzo fajna.

Biała bluzeczka niestety nadaje się tylko na szmatę:( zażółcenia od potu pod pachami i zażólcenia z przodu powinny od razu zdyskwalifikwać ten fant ze sprzedaży,nie da się jej nosić. To moja wina,kolejny raz nabrałam się na kupno używanej,białej rzeczy. Postaram się pamiętać na przyszłość żeby tego nie robić,choć ja nigdy nie wystawiłabym takiej rzeczy. Nie proszę o zwrot środków,oczywiście wszystko na psy,tylko proszę o uczciwe opisy na przyszłość. Wiem,że masz dużo pracy przy bazarkach i tysiące rozmaaitych fantów. Podziwiam ,że to ogarniasz.

 

Ogarniam średnio jak widać. Przepraszam za niedopatrzenie. Część rzeczy dostałam z fotografiami i opisami i przyznaje , że nie obejrzałam ich dokładnie. Poprawię się na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...