Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Zapraszam na letni bazarek dla trzech seniorów od 11 do 25 lipca 2021 r. godz 21:00.


elik

Recommended Posts

9 minut temu, betka napisał:

Proszę książki 50 i 52 za KT. Wzięłabym też regał na buty, tylko jak go wysłać?

Witam i bardzo dziękuję za przybycie i pomoc dla psiaczków    1898619494_dzikuj2.jpg.786752a458d9ee0a97b1705a371c92b6.jpg

K.T. już zanotowane  🙂  natomiast jeśli chodzi o regał na buty, to on jest rozbieralny i mieści się w płaskim pudełku więc nie będzie problemu z wysyłką. Najlepiej byłoby przesłać do paczkomatu lub przez RUCH.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2021 o 12:26, b-b napisał:

Elu jakie ją wymiary pod pachami rzeczy :

6,29,40 i 43

Witam Cię Boguniu serdecznie i bardzo dziękuję, że zaglądnęłaś i pomagasz psiaczkom     1710518994_dajekwiat.gif.731c8ef2a381f69d2f7449a927787937.gif

Wprawdzie zaczynam pakowanie, bo dzisiaj znów jedziemy do Krakowa, ale postaram się zmierzyć te fanty jeszcze przed wyjazdem.

EDIT

Boguniu, nie dałam rady. Przepraszam  😞

Link to comment
Share on other sites

Kochani, bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Wam za przybycie. Jestem Wam bardzo wdzięczna za zainteresowanie i hojność, ale muszę Was prosić o wyrozumiałość i wybaczenie, ponieważ nie dam ready pomierzyć dzisiaj fantów, którymi jesteście zainteresowani. Jestem padnięta kolejną przeprowadzką z działki do Krakowa. Niestety w tym roku tak mam, że poniedziałek - środa przebywam w Krakowie (rehabilitacja) z pozostałe dni tygodnia przebywam na działce. Najgorsze są niedziele i środy, bo to dni przeprowadzek, a że człek już nie młody, to niesprawnie mu to idzie i męczy nad miarę  😞
Wybaczcie proszę, jutro podam wszystko wszystkim, a teraz lecę w kimono, a wszystkim życzę miłego wieczoru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...