Jump to content
Dogomania

Pies sam w domu


Gosiaczek3333

Recommended Posts

Witam :)

Jestem posiadaczką psa o imieniu Beryl. Ma 8 miesięcy i jest mieszanką beagla z jakimś kundelkiem. Przygarnęliśmy go razem z Moim partnerem. Mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu w Krakowie i od jakiegoś czasu mamy problem z psiakiem. Sąsiedzi skarżą się na to że jak wychodzimy z domu to Beryl zaczyna intensywnie szczekać i wyć. Próbujemy już wszystkiego i kompletnie nie mamy pomysłu co dalej robić z tym problemem. Pracuję na zmiany więc często jestem w domu ale zdażają się jednak dni kiedy muszę być w pracy. Psiaka odwozimy wtedy do Moich rodziców ale to nie jest rozwiązanie problemu. Muszę przecież wychodzić do sklepu czy czasami w miejsca gdzie psiaka zabrać nie mogę ze sobą. Nie ma takiej opcji żebym psa oddała bo stał się członkiem Naszej rodzinki. Jeżeli ktoś posiada sprawdzone pomysły i miał podobny problem to będę wdzięczna za udzielenie pomocnej rady.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Gosiaczek3333 napisał:

Próbujemy już wszystkiego i kompletnie nie mamy pomysłu co dalej robić z tym problemem.

A konkretnie? W jaki sposób przyzwyczajaliście do samotności, jak nagradzaliście ciszę, jak uczyliście klatki kennelowej?

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...