Jump to content
Dogomania

Miluś za TM :( Miłek, maleńki, porzucony staruszek bardzo prosi o wsparcie finansowe na weta i leki.


Recommended Posts

Dnia 25.08.2021 o 11:58, Aska7 napisał:

On nie jest kosmaty, on jest barankowy. Cudny, taka "mokra włoszka". 

trafne bardzo :)

Dnia 25.08.2021 o 12:35, Aska7 napisał:

Mokrą włoszkę rozkminią tylko 55 + : )

no to się przyznaję, żem ten "plus - lamus" ;) ;)

Miłeczek śliczny jest i kochany, dziadzio do przytulania <3

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, ewu napisał:

Co tam u Miłeczka , baranka rudego?:)

Wczoraj właśnie rozmawiałam z Kasią i pytałam o wszystkie moje psiaczki  🙂  U wszystkich jest w miarę ok, biorąc pod uwagę ich wiek - wszyscy to seniorowie.  Timeczek jedynie czasem "zawiesza się"  skutecznie, ale to w jego wieku raczej normalne  🙂  Kasia dba o staruszeczki więc mają się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, elik napisał:

Wczoraj właśnie rozmawiałam z Kasią i pytałam o wszystkie moje psiaczki  🙂  U wszystkich jest w miarę ok, biorąc pod uwagę ich wiek - wszyscy to seniorowie.  Timeczek jedynie czasem "zawiesza się"  skutecznie, ale to w jego wieku raczej normalne  🙂  Kasia dba o staruszeczki więc mają się dobrze.

Elu kochana dziękuję:)  Miały ogromne szczęście ,że sa u Kasi:)

 

Link to comment
Share on other sites

W czasie naszej rozmowy z Elą postanowilysmy też zrobić gruntowne badania Miłeczka ponieważ niby wszystko jest ok ale on niekiedy zasypia stojąc co żadnemu innemu psiakowi się nie przytrafiło. Byliśmy wczoraj  na badaniach i czekamy na wyniki. Dr podejrzewa tarczycę no ale dopiero wyniki badań wskażą dalsze kroki.

Przy okazji wszedł stan zapalny w prawym uszku więc mały dostał kropelki. 

Co to jest za uroczy rozczulająco skromny i grzeczny chłopaczek.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.09.2021 o 12:37, kikou napisał:

W czasie naszej rozmowy z Elą postanowilysmy też zrobić gruntowne badania Miłeczka ponieważ niby wszystko jest ok ale on niekiedy zasypia stojąc co żadnemu innemu psiakowi się nie przytrafiło. Byliśmy wczoraj  na badaniach i czekamy na wyniki. Dr podejrzewa tarczycę no ale dopiero wyniki badań wskażą dalsze kroki.

Przy okazji wszedł stan zapalny w prawym uszku więc mały dostał kropelki. 

Co to jest za uroczy rozczulająco skromny i grzeczny chłopaczek.

Kasiu, to bardzo wzruszające z jaką troską i czułością mówisz o tych pieseczkach. Masz wielkie, gorące serce. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za wspaniałą opieką nad naszymi biedaczkami

47415929_serce1.gif.90cd47e93acda3c6a7d4651571a9ade9.gif

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, teresaa118 napisał:

I konczymy ten rok ostatnia wplata kwartalna dla Mileczka, trzymaj sie do nastepnego roku !

Razem z Miłeczkiem dziękujemy pięknie i obiecujemy, że będziemy się ze wszystkich sił starać przywitać w Nowym Roku.

1699886869_dzikujlicznie.png.b366cb63cc3c0987283b2860396cdbc2.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kikou napisał:

Są wyniki badań Milusia, tak jak przypuszczał dr jest niedoczynność tarczycy oraz wątróbka osłabiona. Trzeba będzie brać leki. 

Kochany Miłeczek  😞   
Czyli potrzebny Euthyrox - ile mg i Hepatiale Forte? 
Hepatiale mogę kupić w necie, bo u wetów kilka razy droższe, ale na Euthyrox potrzebna recepta.

Link to comment
Share on other sites

Na konto Miłeczka wpłynęły poniższe kwoty:

   150,00 zł od teresaa118  deklaracja X-XII  -  28.09.
    50,00 zł od limonka80  deklaracja  X  -  1.10.
    10,00 zł od Nesiowata  deklaracja  IX  -  1.10.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

2077516827_dziki.gif.6ffc80ee277b70b5c727f0b862c6c90f.gif       495125464_kwiatki15.jpeg.7eb13dddf32c2209493bdeb914d6cf42.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...