Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

Dnia 12.11.2022 o 19:31, Ewa Marta napisał:

Mam złamanie śródręcza, ale nadal kocham tego łobuza 🙂

Bardzo współczuję.
Witaj w Klubie Połamańców  🙂  Ja też dalej kocham moje dzikuski, pomimo dwukrotnego złamania ręki latem tego roku z ich powodu.        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2022 o 19:47, Jo37 napisał:

Zdolną macie dziewczynkę. Bardzo współczuję kontuzji ręki. A Luśka powinna iść

na kurs dobrych manier.

Luśka jest bardzo emocjonalna. Nie było mnie w domu kilka godzin. Latałam w poszukiwaniu suni, która uciekła tuż po adopcji. Trudno ją winić, bo to z tęsknoty było 😃

Dnia 12.11.2022 o 20:03, agat21 napisał:

O rany! Mam nadzieję, że szybko się zrośnie. Czy cała ręka Cię boli czy możesz jednak coś nią robić? Ja dostawałam szału, kiedy nie mogłam używać ręki. Z gipsem wytrzymałam kilka godzin, po czym w środku nocy byłam na ostrym dyżurze z żądaniem natychmiastowego go zdjęcia.

Jak już ją usztywnili, to przestała boleć. Oczywiście wtedy, kiedy nią nie ruszam. Miałam dzisiaj gości na obiedzie, więc trochę musiałam poruszać w kuchni, ale teraz jest ok. Szybko się zrośnie, to pierwsze złamanie, bez przemieszczenia 🙂

 

Dnia 12.11.2022 o 20:04, elik napisał:

Bardzo współczuję.
Witaj w Klubie Połamańców  🙂  Ja też dalej kocham moje dzikuski, pomimo dwukrotnego złamania ręki latem tego roku z ich powodu.        

Oj, to przykre 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 14:03, Isiak napisał:

Znajoma z pracy też uszkodzona przez zwierzaka. Broniła swojego kota przed obcym kotem i jest już 5 miesięcy na zwolnieniu.

To mi się poszczęściło, bo w takiej samej sytuacji ja miałam unieruchomioną rękę tylko przez 6 tygodni. Też ratowałam swojego kotka dzikuska, przed obcym dzikuskiem  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2022 o 14:03, Isiak napisał:

Cudne zdjęcie 🙂

Współczuję połamania. Znajoma z pracy też uszkodzona przez zwierzaka. Broniła swojego kota przed obcym kotem i jest już 5 miesięcy na zwolnieniu.

Nie wyobrażam sobie tego. Ja mam mieć gips 4-5 tygodni , a już po tygodniu mam dosyć.

Dnia 18.11.2022 o 19:01, UlaFeta napisał:

Nie wątpię 😅Mieli co robić.🤔

Oj tak. Najtrudniej było wsadzić go pod prysznic i myć jedną ręką 🙂

Dnia 18.11.2022 o 23:14, elik napisał:

To mi się poszczęściło, bo w takiej samej sytuacji ja miałam unieruchomioną rękę tylko przez 6 tygodni. Też ratowałam swojego kotka dzikuska, przed obcym dzikuskiem  🙂 

Ja twardo za 4 tygodnie jadę go zdjąć.

Dnia 19.11.2022 o 08:38, agat21 napisał:

Mrozy Ci niestraszne 😉 Taka cieplutka kołdra.. 😁

Oj tak,. To chyba najsłodszy ciężar 🙂

Link to comment
Share on other sites

Nie ma to jak okłady z psów i kotów.

Mnie tez wywalił mój sznupcio ok. 25 kg żywej wagi. Walnęłam kolanem o kant brukówki. 6 tygodni rehabilitacji, bo za późno, na szczęście , pojechałam na rtg i już nie było sensu zakładać gipsu. Kolano miałam jak banię, wyłam z bólu , rano w następnym dniu musiałam pojechać do pracy, bo koleżanka akurat zaczęła urlop.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 19:40, Poker napisał:

Nie ma to jak okłady z psów i kotów.

Mnie tez wywalił mój sznupcio ok. 25 kg żywej wagi. Walnęłam kolanem o kant brukówki. 6 tygodni rehabilitacji, bo za późno, na szczęście , pojechałam na rtg i już nie było sensu zakładać gipsu. Kolano miałam jak banię, wyłam z bólu , rano w następnym dniu musiałam pojechać do pracy, bo koleżanka akurat zaczęła urlop.

Tyle wypadków, a kochamy je nadal, co?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2022 o 08:38, agat21 napisał:

Mrozy Ci niestraszne 😉 Taka cieplutka kołdra.. 😁

duże jako kołdra, mniejsze jako "grzejniczki" przytulone.... oj, przydatne zimą te nasze skarby 😉 

Dnia 19.11.2022 o 20:54, Ewa Marta napisał:

Tyle wypadków, a kochamy je nadal, co?

Bo na nich nie sposób się gniewać, nawet, jeśli przypadkiem zrobią cos złego, to z miłości i w najlepszych intencjach ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...