Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

Pozdrawiam cudowną Rodzinkę i życzę udanego wypoczynku. Tak bym sobie życzyła, żeby wszystkie psiaki miały takie domy i były takie szczęśliwe jak te Wasze. Zaglądając do Was można się tak łatwo odstresować i naładować pozytywnie.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2022 o 16:12, Kate1 napisał:

Pozdrawiam cudowną Rodzinkę i życzę udanego wypoczynku. Tak bym sobie życzyła, żeby wszystkie psiaki miały takie domy i były takie szczęśliwe jak te Wasze. Zaglądając do Was można się tak łatwo odstresować i naładować pozytywnie.

Bardzo dziękujemy ♥️ Myślę, że tutaj na dogo znajdziesz głównie takie domy😃

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2022 o 16:12, Kate1 napisał:

Pozdrawiam cudowną Rodzinkę i życzę udanego wypoczynku. Tak bym sobie życzyła, żeby wszystkie psiaki miały takie domy i były takie szczęśliwe jak te Wasze. Zaglądając do Was można się tak łatwo odstresować i naładować pozytywnie.

podpiszę się !!!! ❤️ 

Link to comment
Share on other sites

Znowu byliśmy nad zalewem 4 dni i Luśka coraz śmielej się zachowuje. Przede wszystkim jest z nami na zewnątrz. Nie przerażają ją krzyczące dzieci, chodzący ludzie i ogólny gwar. Może nie przepada za tym, ale akceptuje. Wczoraj ruszyła do zabawy w otoczeniu ludzi i przynosiła Jackowi swoja ulubiona zabaweczkę, żeby jej rzucał. Rok temu to było nie do pomyślenia.

Dużo z nimi spacerujemy po lesie, chodzimy w miejsca, gdzie mogą bez ludzi kąpać się do woli, ale są też momenty, kiedy siedzimy leniwie przed przyczepą. No i to jest dla nas wielka ulga, że Luśka nie kryje się w środku, tylko też uczestniczy w życiu na zewnątrz. Potrafi też wyskoczyć i nakrzyczeć na kogoś, kto przebiega na jej zdaniem naszym terenie. Korygowana natychmiast milknie.

Balutek niestety w tym roku odkrył, że pod namiotami można znaleźć niezjedzone kawałki z grilla, ma więc w tym roku dużo mniej swobody na campingu. Nie narzeka jednak na nudę, bo ciągle cos się dzieje, poza tym naprawdę kilka godzin są na spacerach albo siedzimy sobie gdzieś nad wodą w cieniu.

Cała czwórka jest kochana, już zgrana i zgodna. To nas cieszy bardzo. Nie wyobrażamy sobie, że Luśki miałoby nie być z nami ❤️

 

 

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie wiem skąd one biorą siłę w taką pogodę na bieganie i zabawy, ale Luśka może bawić się cały czas. W domu z Figuszką, na spacerach ze swoją bandą. Balutek też wtedy dołącza. Co śmieszne mają wokół pełno terenów z trawą, a one najbardziej lubią bawić się na piachu. A co tam, niech mają. Potem osypują się w domu i zamiatam wszystko 🙂

Kiedy duże psiaki szaleją, ja mam czas, żeby przytulać maluchy. Peruszka chętnie nadstawia się wtedy do głaskania, a Figuszka chętnie wskakuje na ręce, bo z góry lepiej widzi co robią duże. Generalnie na nudę nie narzekamy 🙂

Zdjęcie z Figą niewyraźne, bo sa w takim ruchu, że ciężko złapać. Tu Figuszka skacze na Luśkę:)

P01.jpg.035a378ceb6225f02a52ccb88a9ddbcb.jpg

 

A tu poranny spacer:

P02.jpg.d5ecf3e8e7366d1589b104632054f37d.jpg P03.jpg.f03414d4b2b253b86fc732f1db3586de.jpg P04.jpg.81698d2130f3c40b849cb1b7e0130575.jpg

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 17:34, mgog napisał:

Znam takie zabawy. Mam dwa bardzo duże psiaki w dodatku z długą sierścią dlatego po latach męki zakupiłam specjalistyczny sprzęt sprzątający 😉

U mnie stale trzeba zamiatać, ale nie zamieniłabym tego na czysty dom bez zwierzaków 😀

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.08.2022 o 17:51, Ewa Marta napisał:

U mnie stale trzeba zamiatać, ale nie zamieniłabym tego na czysty dom bez zwierzaków 😀

u mnie dodatkowo niektóre staruszki oprócz sierści zostawiają kałuże i nie tylko..... 

często powtarzam, że mój dom jest  najczęściej sprzątanym i jednocześnie najbardziej brudnym domem w miejscowości.... i nie zamieniłabym tego na "Wersal"...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...