Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

Dnia 14.06.2022 o 12:27, Ellig napisał:

Wakacje 🙂

Pulpit19.jpg

 

Dnia 13.06.2022 o 08:01, Ellig napisał:

 

                                                            🍀😍🍀❤️❤️🍀😍🍀

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.06.2022 o 20:06, agat21 napisał:

Świetnie psiaki z Wami mają 🤩 Pełnia szczęścia! I miejsce fajne do wyszalenia się 😁

to prawda, cudownie! ❤️ 

A patrząc na te zdjęcia "ładuję akumulator", który jest na wyczerpaniu....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2022 o 11:20, Poker napisał:

Córunia na kolankach u tatusia.

 

Dnia 19.06.2022 o 12:17, Tola napisał:

Jaka dumna😉

Nie da się ukryć, że tych dwoje kocha się bardzo😃 Mnie pozostaje trójka Baloo, Figa i Peruszka. 

Balutek zrobił się wielkim stróżem. Po wycofanym psie nie ma śladu, musimy go upominać, bo obszczekuje wszystkich przechodzących obok przyczepy. Rozstawione parawany tylko trochę pomagają. Na szczęście upomniany od razu leci z uśmiechem i przeprasza.

Mamy niestety mały szpital, bo Jacek coś przywlókł ze sobą, a ja przejęłam. Boli mnie gardło i kicham. 

Balutek zaliczył weta, bo złapało go uczulenie. Bierze Apoquel i vetoskin i jest zdecydowana poprawa.

Poza tym wszystko dobrze i mimo przeziębienia dużo chodzimy na spacery po lesie. 

Jutro znowu zostaniemy sami bez ludzi dookoła, co bardzo spodoba się Luśce. Na cztery dni przyjeżdżają jutro nasze wnuki, ale psiaki je znają i lubią, więc Luśka będzie wyluzowana. Jest dużo lepiej niż rok temu, ale przy tłumie ludzi, a zwłaszcza krzykach dzieci wybiera siedzenie w przyczepie. Na szczęście kilka godzin spędza na spacerach, więc nie jest źle. 

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Od zdjęć i filmików nie można się oderwać, ogląda się i słucha z przyjemnością..., ile tu miłości, przywiązania..., spokoju.

Piękne, szczęśliwe psy 🙂

Jesteście WSPANIALI..., cudowna psio - ludzka RODZINA ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 07:26, Moli@ napisał:

Od zdjęć i filmików nie można się oderwać, ogląda się i słucha z przyjemnością..., ile tu miłości, przywiązania..., spokoju.

Piękne, szczęśliwe psy 🙂

Jesteście WSPANIALI..., cudowna psio - ludzka RODZINA ❤️

Bardzo dziękujemy. To zasługa ich - naszych wspaniałych psiaków. Cała czwórka jest wspaniała. Najmniej na zdjęciach i filmach jest Peruszki, bo ona nie lubi robienia zdjęć. Usztywnia się i nie chcemy jej denerwować. Ale jest przekonana, mądra, uwielbia się przytulać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...