Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

Wy jesteście w wspaniali , a psy rewelacyjne.

Na szczęście nie wyglądają na skrzywdzone przez człowieka. Nie były zadbane i kochane, ale może nikt nie krzywdził. Oboje są śliczni.

Niestety nie wspomogę teraz finansowo, bo popłynęłam z Wiwą już na ponad 1700 zł.

Przy okazji najlepsze życzenia urodzinowe.

Męża masz wspaniałego , co wiemy już od dawna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Poker napisał:

Wy jesteście w wspaniali , a psy rewelacyjne.

Na szczęście nie wyglądają na skrzywdzone przez człowieka. Nie były zadbane i kochane, ale może nikt nie krzywdził. Oboje są śliczni.

Niestety nie wspomogę teraz finansowo, bo popłynęłam z Wiwą już na ponad 1700 zł.

Przy okazji najlepsze życzenia urodzinowe.

Męża masz wspaniałego , co wiemy już od dawna.

Bardzo dziękuję:) Po prostu bądź z nami, to też wielka pomoc:)

Czasem były przeganiane, to wiemy i to widać jak się zrobi gwałtowny ruch przy nich.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Poker napisał:

Popełnię prywatę zaproszę na bazarek z podpisu 🙂

Bardzo dobrze, zapraszamy:)

 

Zamówiłam dla Balou karmę z gratisami. 

DOSTAWA
Zakup z pakietem Smart
Allegro Kurier DPD(płatne z góry)
12,99 
0,00 

RAZEM Z DOSTAWĄ

144,80 
ADRES DOSTAWY
Ewa Kostecka
 
ZAMÓWIENIE

 

Nr 0a7f5420-ba32-11eb-8da2-27b0b841a2d9
TWOJA WIADOMOŚĆ DO SPRZEDAJĄCEGO
Brak

Twoja przesyłka

PRZEWIDYWANY CZAS DOSTAWY

wt. 25 maj. - czw. 27 maj.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, dorcia01 napisał:

Melduję się na wątku u Luki i Balou. Deklaruję stałą dla Luki - 20 zł, dla Balou - 20 zł 🙂 Czy nr konta ten sam?

Hej Kochana, bardzo dziękujemy!!! Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za Martę:) Czy masz moje konto ING? Jeśli tak, to ten sam numer. Jeśli nie, to podam Ci właściwy numer na pw.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Hej Kochana, bardzo dziękujemy!!! Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za Martę:) Czy masz moje konto ING? Jeśli tak, to ten sam numer. Jeśli nie, to podam Ci właściwy numer na pw.

Mam Bank Handlowy, czyli na ten nowy numer również dla Natki? (w maju jeszcze poleciało na stary 🙂

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, dorcia01 napisał:

Mam Bank Handlowy, czyli na ten nowy numer również dla Natki? (w maju jeszcze poleciało na stary 🙂

Najchętniej prosiłabym o zmianę wszystkich psich wpłat na to nowe, ale jak wpłacasz na stare, to sama sobie przerzucam. Ale jeśli to nie problem, to poproszę na nowe. Może być zbiorczo, tylko z opisem dla kogo:) Już wysyłam numer konta i bardzo dziękuję za wszystko:)

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Ewa Marta napisał:

Najchętniej prosiłabym o zmianę wszystkich psich wpłat na to nowe, ale jak wpłacasz na stare, to sama sobie przerzucam. Ale jeśli to nie problem, to poproszę na nowe. Może być zbiorczo, tylko z opisem dla kogo:) Już wysyłam numer konta i bardzo dziękuję za wszystko:)

Nie ma problemu, będzie szło wszystko na nowe 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Ewa Marta changed the title to Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi, żeby zmienić im życie na lepsze. Bardzo prosimy o wsparcie w każdej postaci. Wsparcie psychiczne również bardzo mile widziane, bo porywamy się z Ellig z motyką na słońce biorąc 5 i 6 psa pod opiekę.

Poprawiłam pisownię imienia psiaka. Powinno być Baloo:)

Jesteśmy po kolejnym spacerze. Psiaki coraz lepiej chodzą na smyczy. Po powrocie rzuciły się na obiad. Luka usiłuje zjeść swoje i jeszcze zabrać Baloo, ale nie pozwoliliśmy na to.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, b-b napisał:

20zł mogę dać. Przepraszam ale w tej chwili oferuję tylko na rok. Podzielcie jak chcecie Ewo.

Poproszę o dane do wpłaty. 

Serdecznie dziękujemy Kochana  ❤️, Ewunia poda numer konta

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Ewa Marta napisał:

Poprawiłam pisownię imienia psiaka. Powinno być Baloo:)

Jesteśmy po kolejnym spacerze. Psiaki coraz lepiej chodzą na smyczy. Po powrocie rzuciły się na obiad. Luka usiłuje zjeść swoje i jeszcze zabrać Baloo, ale nie pozwoliliśmy na to.

Nadziejeczka mysli mysli i zaraz wyczaruje chocby maluczki chocby ciutenki kramik
choc juz nie za bardzo mam fantuskowa ale mam ciasteczka i jakies knizki jeszcze
                     Najlepszego Wam calej druzynce zasylam z calego serca
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:
Nadziejeczka mysli mysli i zaraz wyczaruje chocby maluczki chocby ciutenki kramik
choc juz nie za bardzo mam fantuskowa ale mam ciasteczka i jakies knizki jeszcze
                     Najlepszego Wam calej druzynce zasylam z calego serca

Bardzo Ci dziękujemy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...