Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

1 godzinę temu, Anula napisał:

I ja zajrzałam na wątek.Psiaki są bardzo fajne i ładne a Ewę i Jacka to chyba wszystkie psiaki kochają bez wyjątku.Mają bardzo spokojny, ujmujący głos.

My je wszystkie szanujemy i to wszystko:)

31 minut temu, Tola napisał:

Psie rodzeństwo miało szczęście, że trafiło pod Waszą opiekę, zaczęły nowe, inne, szczęśliwe  życie:).

Psiaki są cudowne, życzę im najwspanialszych  domów, będę im kibicować:)

Bardzo dziękujemy, ze jesteś:)

27 minut temu, Jo37 napisał:

Prześliczne psiaki.

i mądre bardzo. Uczą się błyskawicznie. Jutro niestety rozstanie. Mam nadzieję, że dadzą sobie z tym radę.

13 minut temu, Isiak napisał:

Ależ one są cudowne, przepiękne i z urody, i z charakteru! A Wy... Wy to prawdziwe Anioły!

Bardzo dziękujemy. My robimy tylko to co kochamy, a one są naprawdę zachwycające.

 

Pojechaliśmy z nimi na spacer na pola. Bardzo ładnie jeżdżą samochodem. One w bagażniku, nasze sunie na tylnym siedzeniu. Chodziliśmy ponad godzinę, ale dopiero na końcu się załatwiły. Nasi zaprzyjaźnieni sąsiedzi zachwyceni nimi, ich charakterem, chodzeniem na smyczy. Po spacerze zdejmujemy im obroże i szelki i uczymy, że zakładane są na spacer. Od razu to załapały i bez problemu dają sobie wszystko założyć.

Jestem pewna, że chwilę potęsknią, ale Mata da sobie z nią radę. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Nesiowata napisał:

Wierzyć się nie chce!

Tak to prawda, wierzyć się nie chce,że takie psiaki  żyły samopas  na wsi...
Jeszcze jeden filmik o tym jak schodzą po schodach.
Mamy nadzieję,ze sprawi Wam trochę radosci.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nesiowata napisał:

Nie mam innego określenia - niesamowici i ludzie i psy!

Wiesz ja myślę, że to co się dzieje jest jakieś nierealne, wręcz magiczne, jak dar od "Boga".
To jest  cudowny prezent dla nas Wszystkich, którzy tak bardzo kochają psy.❤️

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

One wyglądają jak psy , które żyły z człowiekiem i na dodatek były szkolone . Są po prostu fantastyczne.

No właśnie a urodzily się i żyły na wsi. 

Baloo nawet nie wchodził do domu. Nie dawal się złapać. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Gabi79 napisał:

Ewuniu, wszystkiego, co najlepsze z okazji urodzin.

 

Psiaki cudowne, mądre i prześliczne, nie mogę się napatrzeć.

Będę zaglądać i kibicować

Bardzo dziękuję:)

7 godzin temu, Nesiowata napisał:

Wierzyć się nie chce!

Ja też oczy przecieram ze zdumienia. Gdybym nie wiedziała na 100%, że od urodzenia ganiają po wsi i nikt się nimi nie zajmuje, tylko po prostu sobie są i szukają jedzenia, to też bym nie uwierzyła. Baloo do 20 maja nie podszedł do żadnego człowieka. 

24 minuty temu, Poker napisał:

One wyglądają jak psy , które żyły z człowiekiem i na dodatek były szkolone . Są po prostu fantastyczne.

Samorodne talenty. Nie spotkałam jeszcze takich psiaków. Lolek był super fajny, ale one takie młode, mądre i dobre po prostu.

 Luka już u Marty. Serce mi pękało, kiedy je rozdzielałam, ale Marta to bardzo zrownoważona osoba i wiem, że poradzi sobie ze smutkami Luki.  Sunia po naszym wyjściu zwiedziła mieszkanie, podobała jej się kuchnia. Podczas jazdy zwymiotowała, chociaż śniadannie jadła kilka godzin wześniej, dlatego Marta dała jej wcześniejszy obiad. Po zjedzenu poszła spać. 

Po schodach zeszła pięknie, ogonek już w ruchu, ale na spacerze przestraszona jeszcze. 

Baloo po naszym wyjściu poszedł spać. Teraz uśmiechnięty zjadł i poszedł spać. Byli na spacerze z Jackiem i suniami, podobno był bardzo grzeczny.

Jakoś to się ułoży mam nadzieję. Elunia może wgra zdjęcia od Marty, ale zepsuł jej się aparat i zdjęcia wyszły  nieostre.

 

Moja zaprzyjaźniona sąsiadka wiozła nas do Marty i nie mogła przeżyć, że sunia wjeżdża. Myślała o jej adopcji, ale ma naprawdę zazdrosną sunię i to nie byłby dobry pomysł. W każdym razie popłakała się w drodze powrotnej, ale przyznała, że Marta wywarła na niej bardzo dobre wrażenie i że obiektywnnie rzecz biorąc to bardzo dobre miejsce dla suni. 

Agusia, ta sąsiadka sprezentowała psiakom na dobry początek 200 zł, za co jesteśmy jej wdzięczne, bo dzisiaj szczepienia combo dla obu kosztowało 224 zł.  Bardzo dziękujemy:)

Marta na dniach zbierze kupki na badanie rozszerzone na paasożyty. Jeśli coś wyjdzie od razu robimy badanie Baloo.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Ellig napisał:

Tak to prawda, wierzyć się nie chce,że takie psiaki  żyły samopas  na wsi...
Jeszcze jeden filmik o tym jak schodzą po schodach.
Mamy nadzieję,ze sprawi Wam trochę radosci.

 

Mordka w mordke,łapa w łape:) 

Niesamowici jesteście:))Szacunek i ukłony.

Luka jest podobna do SemikaTak go pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, UlaFeta napisał:

Mordka w mordke,łapa w łape:) 

Niesamowici jesteście:))Szacunek i ukłony.

Luka jest podobna do SemikaTak go pamiętam.

Cześć kochana! Ula, ona jest bardzo podobna do Semika. Zwłaszcza na ostatnich zdjęciach wyszla tak, że aż mnie serce zabolało. Ona jest do niego bardzo podobna, za to Baloo ma jego charakter. Ja już nawet powiedziałam Jackowi, że może to Semik do nas wrócił i przyszedł po pomoc. Było mi dzisiaj bardzo ciężko ją oddać. Ja wiem, że jest w bardzo dobrych rękach, ale tak egoistycznie chciałabym mieć ją blisko. Tyle, że potem znów trzeba by było się rozstać....

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Luka już się bawiła z Martą. Na spacerze nie załatwiła się,ale u nas pierwszego dnia też był z tym problem.Mże wieczorem się uda.

Baloo wpakował się na kanapę i przytulał się do Jacka. eraz wybrał podłogę. Skasowałam kolderki na podłodze, ale Jacek przniesie dzisiaj z piwnicy wielie posłanko naszego Semurka i pewnie wtedy Baloo tam się położy.

Mam masę zdjęć z porannego spaceru, część wyślę Eluni z prośbą o wgranie.Nie gniewajcie się, że jest ich tak dużo. Cieko wybrać z ponad 200 zrobionych. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...