Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 77 zl Dziekuje Dobreduszki Stokroc Dziekuje! R.Mróz,Alex thillery Serca dla przecudnego Papunia 31.05


Nadziejka

Recommended Posts

   Dobrego spokojnego dzioneczka                                                                                                                        zapraszam od raneczka niedzielnego po obnizeczkowo 

                              Tout sur la fraise : la choisir, la cuisiner, la conserver...

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Obnizki Dzis konczymy! 77 zl juz mamy! Dobreduszki Stokroc Dziekuje! R.Mróz,Alex Rogozinski,Klevisowa..thillery Serca dla przecudnego Papunia 31.05
  • Nadziejka changed the title to Rozliczam Dziekuje Dobreduszki Stokroc Dziekuje! R.Mróz,Alex Rogozinski,Klevisowa..thillery Serca dla przecudnego Papunia 31.05
Dnia 16.05.2021 o 19:28, Anula napisał:

Nadziejko,serdecznie dziękuję za pomoc dla Papinka w postaci bazarku.Papi jutro ma kastrację Trzymajmy kciuki za maleństwo.

Anulo  czy wysylalas pieniazki na Nadziejkowy kramik dla Papunia?
 

Prosze pisac zawsze pisac o wszelkich wplatach.

Czasem mam kilkanascie rozliczen naraz, a  nie zawsze moge zajrzec w bankowe strony.

Dziekuje i w poniedzialek sprawdze w banku moim

Bede wdzieczna jesli sprawdzisz wczesniej u siebie na koncie

                             Dziekuje pozdrawiam

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.06.2021 o 12:58, Nadziejka napisał:

Anulo  czy wysylalas pieniazki na Nadziejkowy kramik dla Papunia?
 

Prosze pisac zawsze pisac o wszelkich wplatach.

Czasem mam kilkanascie rozliczen naraz, a  nie zawsze moge zajrzec w bankowe strony.

Dziekuje i w poniedzialek sprawdze w banku moim

Bede wdzieczna jesli sprawdzisz wczesniej u siebie na koncie

                             Dziekuje pozdrawiam

 

Nadziejko nie wysyłałam pieniążków,nie kupowałam cegiełek dla Papi a także nie licytowałam fantów.Jeżeli jest bazarek z moim i innym psiakiem i uczestniczę w nim to oczywiście wysyłam pieniążki.

Link to comment
Share on other sites

47 minut temu, Anula napisał:

Nadziejko nie wysyłałam pieniążków,nie kupowałam cegiełek dla Papi a także nie licytowałam fantów.Jeżeli jest bazarek z moim i innym psiakiem i uczestniczę w nim to oczywiście wysyłam pieniążki.

Ciociu dziekuje bo widzisz czasem mi sie cos przypomni i sprawdzam i nie jestem pewna, dziekuje 

                        Wysylam pieniazki Papunkowi juz ku Tobie 

 

Ciocia koja Cegielka Zycia 20 zl! Stokroc Dziekuje mam juz na koncie!
 
Ciocia tomcug kup teraz Dziekuje Postokrosci! 30 zl mam na koncie juz!
num 3 ksiazka,,Zlodziejska opowiesc,, sercem za 15 zl!
num 4 ksiazka,,Musisz mi uwierzyc,, sercem za 15 zl!
 
 Isiak kup teraz Pieknie Dziekuje! razem 19 zl ksiazki, plus koszt paczunki z kilku baz 13 zl Mam na koncie 40 zl Dziekuje!
                                                    dla Papunia 27 zl!
num 1 ksiazka R Mroz ,,Halny,, 10 zl
num 2 ksiazka ,,Jak Cie zabic kochanie,, 9 zl
 
      Razem 77 zl dla maluteczka  Dziekuje Cudnie Dobreduszki
                     Podobny obraz
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Rozliczony! 77 zl Dziekuje Dobreduszki Stokroc Dziekuje! R.Mróz,Alex thillery Serca dla przecudnego Papunia 31.05
Dnia 6.06.2021 o 17:48, Anula napisał:

Nadziejko nie wysyłałam pieniążków,nie kupowałam cegiełek dla Papi a także nie licytowałam fantów.Jeżeli jest bazarek z moim i innym psiakiem i uczestniczę w nim to oczywiście wysyłam pieniążki.

                           Czy dolecialy pieniazki bazarkowe?
 
Link to comment
Share on other sites

 
 

                                      jasieczka1953 - jasieczka1953.pinger.pl

             Zapraszam zagladajcie dobreduszki na kramik nowy
                  dla Tuptunia i pomoc w splacie kosztow transportu 
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.06.2021 o 21:47, Nadziejka napisał:
                           Czy dolecialy pieniazki bazarkowe?
 

W imieniu Anuli potwierdzam,że pieniążki w kwocie 77zł zameldowały się na koncie :) Z całego serca dziękujemy! :)

                                              Kartki ?wi?teczne na Bo?e Narodzenie,urodzinowe,mi?osne,kartki  imieninowe,e-kartki

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Anula napisał:

Ja też melduję,że pieniążki 77,00zł zameldowały się na koncie.Z całego serca bardzo dziękuję za pomoc.

                                                             SENIORKI W PRZEDSZKOLU

                               Tatty Teddy Roses | Teddy pictures, Teddy bear images, Teddy bear drawing

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...