Jump to content
Dogomania

Rozliczam.Zakończony.Kramik z ciuszkami i nie tylko na kotki tymczasowe z nosicielstwem FeLV.Do 27 maja godz.20.00


guccio

Recommended Posts

1 godzinę temu, guccio napisał:

I zimno tez sie zrobiło.

U nmie też:(

48 minut temu, jola&tina napisał:

Lecimy chwilowo 😞 słonecznie 😄

W przewie miedzy jednem deszczem a drugim udało mi sie umyc okna.:)

U mnie słoneczka 0:(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, lunarmermaid napisał:

Nr 15 poproszę KT. 

Odnośnie fiołków i listków to planuję bazarek jak więcej ich rozkwitnie. Mam dużo małych sadzonek, bardzo mi się rozrosły z ostatnich nabytków listkowych. Większość odmianowych.

Milo Cię powitac.Mam fiolkowego bzika wiec piszę sie na bazarek.

Dziękuję za zakupy.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, guccio napisał:

Milo Cię powitac.Mam fiolkowego bzika wiec piszę sie na bazarek.

Dziękuję za zakupy.

Ja również, teraz mam ok. 60 odmian. Na pewno będę mieć sadzonki Ann Ljublju Petro i Pl-Corvette Goes to Heaven. I NK Viki jak podrosnie.

Jakby ktoś chciał teraz to podłączę sadzonki pod twój bazarek. Może trochę listków również, będzie dla kotów. 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, lunarmermaid napisał:

Ja również, teraz mam ok. 60 odmian. Na pewno będę mieć sadzonki Ann Ljublju Petro i Pl-Corvette Goes to Heaven. I NK Viki jak podrosnie.

Jakby ktoś chciał teraz to podłączę sadzonki pod twój bazarek. Może trochę listków również, będzie dla kotów. 

Dziekuje Ci bardzo.Teraz zostala tylko jedna wysylka.A może rob ten bazarek i wstaw tu reklamę.Odezwe się na PW.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, guccio napisał:

Dziekuje Ci bardzo.Teraz zostala tylko jedna wysylka.A może rob ten bazarek i wstaw tu reklamę.Odezwe się na PW.

Na razie kompletnie brak czasu, nie ma mnie w domu przez 12 godzin dziennie, jeszcze przez jakiś miesiąc. Dopiero potem wystartuję z bazarkiem. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...