Jump to content
Dogomania

R O Z L I C Z O N Y ***** Patent na oparzenia * oraz * patent na manicure *** ilość ograniczona! ***** dla małej Amely *** do 20 maja godz. 20:00


rozi

Recommended Posts

  • rozi changed the title to ***** Patent na oparzenia * oraz * patent na manicure *** ilość ograniczona! ***** dla małej Amely *** do 20 maja godz. 22:00
22 minuty temu, uxmal napisał:

😄 dziękuje

Babcia mnie uczyła szydełkowania, jak miałam ze cztery latka. Siedziałam zimą na kocu, przy kaloryferze, i robiłam dłuuuugi łańcuszek   :)

Żeby właśnie palce przyzwyczaić.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jak miałam 9 m-cy mój tato siedział ze mną na kolanach obok kuchenki z gotującym się kompotem. I potrącił go. I niestety śpiochy zdjęli mi razem ze skórą. Na szczęście tylko z nogi.

Szkoda, że nie miałam patentu.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Aska7 napisał:

Jak miałam 9 m-cy mój tato siedział ze mną na kolanach obok kuchenki z gotującym się kompotem. I potrącił go. I niestety śpiochy zdjęli mi razem ze skórą. Na szczęście tylko z nogi.

Szkoda, że nie miałam patentu.

jak miałam 9 miesięcy byłam głupia jak but. Jak mnie posadzili na stole tak siedziałam jak ciele. Dopiero w wieku 7 lat poznałam elementy poparzeniowe w postaci ognia.

Podpalałam laleczki papierowe z koleżanką. Skutków ubocznych brak. Ale gdybym znała patent pewnie i pirotechniczne efekty byłyby śmielsze.

 

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, tomcug napisał:

O rany, jak mię głowa boli. Na tę okoliczność poproszę Wiadomo co. I tak,  pójdę do pracy na rauszu, jakby ktoś pytał.

Może nie będą kazali dmuchać w balonik????

I co, kazali? Czy nie ;)) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...