Jump to content
Dogomania

Malutka Fiszka juz u Murki. Dwa dni czekała w rowie przy drodze na pomoc, dzisiejszą noc spędzi w lecznicy, ale co dalej... Fiszka zaprasza na wątek, bo nie powinna już nigdy być sama. Fiszka zamieszkała we Wrocławiu:)


Recommended Posts

5 minut temu, Tola napisał:

Martwię się zachowaniem Fiszki, zwłaszcza tym niszczeniem:(.

No i tak cichutko się tutaj zrobiło, wszyscy się chyba wystraszyli ...

Wydaje mi się, że ona musi trafić do aktywnych ludzi, którzy jej zapewnią zajęcie, zmęczą ją fizycznie i psychicznie. Sunia jest podatna na naukę i bardzo szybko łapie co i jak. Już biega za piłeczką (na początku bała się momentu rzutu).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Murka napisał:

Wydaje mi się, że ona musi trafić do aktywnych ludzi, którzy jej zapewnią zajęcie, zmęczą ją fizycznie i psychicznie. Sunia jest podatna na naukę i bardzo szybko łapie co i jak. Już biega za piłeczką (na początku bała się momentu rzutu).

Na razie nikt aktywny nie zadzwonił, wręcz przeciwnie.

Dzisiaj dwa kolejne zapytania, jedna propozycja to Fiszka do kojca, a jak pani usłyszała o potrzebie aktywności, to powiedziała, że ma duże podwórko.

Spróbuję jej jeszcze dorobić kolejne ogłoszenia z tekstem od rozi.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Tola napisał:

Na razie nikt aktywny nie zadzwonił, wręcz przeciwnie.

Dzisiaj dwa kolejne zapytania, jedna propozycja to Fiszka do kojca, a jak pani usłyszała o potrzebie aktywności, to powiedziała, że ma duże podwórko.

Spróbuję jej jeszcze dorobić kolejne ogłoszenia z tekstem od rozi.

O matko, takie maleństwo do końca, ludzie to mają pomysły :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2021 o 16:48, seramarias napisał:

O matko, takie maleństwo do końca, ludzie to mają pomysły 😞

Jak miałam szczeniaki po suni 5 kg, to zadzwonił facet i pytał czy one "ładnie szczekają i nie dopuszczą do budynku". Jak powiedziałam, że pieski nie są do oddania na podwórko, to pan się bardzo zdziwił i podziękował.

 

U  Fiszki kolejny czysty dzień:) 

W nagrodę za to sunia dostała pluszaka (do tej pory w kennelu miała tylko gumowe zabawki, bo je łatwo umyć), wciągnęła go na posłanie jak zdobycz i już mu język odgryzła:)

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, b-b napisał:

Jeśli trzeba to mogę zrobić jej ogłoszenie ale potrzebowałabym tekstu bo noga ze mnie pod tym względem ;/

Bardzo dziękuję!.

Dzisiaj nikt nie zadzwonił, wczoraj też nikt:(

Możesz skorzystać z tekstu mojego lub Alaskan (sa na 1 stronie)-  albo wykorzystać tekst innej suni, który podrzuciła tutaj rozi - uzupełnić danymi Fiszki.

Fiszka ma olx na Wrocław, Warszawę, Kraków i Tychy.

 

Niesamowicie inteligentna, obdarzona niezłomnym charakterem Fruzia szuka Przewodnika na resztę życia.

 

Pies z potencjałem do sportów. Typowy, niewielki, pełen optymizmu terier.

Prowadzona stanowczą ręką da mnóstwo radości Opiekunom. Rozumie wszystko, prawie mówi.

Po zaakceptowaniu Przewodnika wykona każde polecenie, nauczy się każdej sztuczki.

Pięknie podróżuje samochodem, na spacerach karna, w mieszkaniu szybko dostosuje się do reguł.

 

Fruzia ma ….. lat, wysokość w kłębie …. , waży ….. , jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona.

Znaleziona zimą tego roku, mieszka w domu tymczasowym w okolicach….. (pomagamy w transporcie).

Powinna być jedynym zwierzakiem w rodzinie, wtedy rozkwitnie i pokaże najlepsze cechy.

W grupie chce dominować, zaczepiona nie odpuści.

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, Tola napisał:

Rozumie wszystko, prawie mówi.

Ktoś, kto choć trochę zna się na psach, będzie wiedział, że to czysty marketing i uśmieje się z tego, ktoś, kto nie ma pojęcia o psach, będzie miał za duże oczekiwania na dzień dobry. Może jednak lepiej usunąć to zdanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Zrobiłam na Poznań i wyróżniłam

https://www.olx.pl/d/oferta/energiczna-i-wesola-sunia-czeka-na-swojego-czlowieka-CID103-IDK3KHX.html

Trzymam kciuki aby odezwał się, z któregoś ogłoszenia TEN domek :))

Bardzo dziękujękwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0142.gif

Jak na razie sensownych zapytań nie ma;  wczoraj jakieś dzieciaki nie miały co robić i zrobiły sobie zabawę dzwoniąc i pytając o Fiszkę, poblokowałam numery.

Link to comment
Share on other sites

Cichutko tutaj, telefon też milczy;  nie wiem czy ten brak zainteresowania to spowodowany jest zbliżającymi się wakacjami czy Fiszka nie podoba się...

Fiszko - co z tobą będzie malutka....

Kasiu, czy sunia robi postępy i co u kochanego diabełka slychać?

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Cichutko tutaj, telefon też milczy;  nie wiem czy ten brak zainteresowania to spowodowany jest zbliżającymi się wakacjami czy Fiszka nie podoba się...

Fiszko - co z tobą będzie malutka....

Kasiu, czy sunia robi postępy i co u kochanego diabełka slychać?

 

Z czystością już całkowicie ok. Klatkę zostawiła w spokoju, ale teraz wymyśliła sobie inną zabawę: ściąga miski na legowisko. Wysypuje karmę, wylewa wodę i siedzi zadowolona w legowisku z miskami, pluszakiem i gumowymi zabawkami:) 

Zostawiam ją trochę poza kennelem jak sprzątam w pokoju lub robię coś innego, zostawiam ją też trochę samą, tzn. zawsze jest tam jakiś psiak jeszcze. Nie dewastuje już wszystkiego jak leci, ale bardzo lubi wszelkie schowanka i ściąga tam jak chomik różne rzeczy, miski i zabawki. Lubi też skubać włochaty ponton i drzeć na strzępy folię, papier i gazety.

Ogólnie jest niesamowicie ciekawska i wścibska, wszędzie musi zajrzeć, wszystko powąchać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tolu, skończyło się moje ogłoszenie na Kraków, to je aktywowałam i wyrózniłam na miesiac.

Cisza o psy jest raczej ogólna, nie tylko o nią. Ludzie skończyli sie juz zabijac o psiaki zarówno do adopcji, jak i rasowe szczeniaki. To było jednak do przewidzenia, bo nie mogło trwać cały czas. Do tego okres przedwakacyjny. Do mnie jak dzwonią, to pytają o maluchy na koniec sierpnia i wrzesień. Większosć ludzi ma dość zamknięcia i zaplanowali sobie wyjazdy wakacyjne.

Podziwiam naprawdę wytrwałość Murki. jak widać Fiszka robi jednak dzięki temu postępy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...