Jump to content
Dogomania

Malutka Fiszka juz u Murki. Dwa dni czekała w rowie przy drodze na pomoc, dzisiejszą noc spędzi w lecznicy, ale co dalej... Fiszka zaprasza na wątek, bo nie powinna już nigdy być sama. Fiszka zamieszkała we Wrocławiu:)


Recommended Posts

3 godziny temu, Murka napisał:

Cieszę się, że wszystko ok:)

 

No to rozliczenie końcowe:

-300 zł hotelowanie 14.05-12.06

-64 zł transport z Krasnystawu (1/2 kosztów)

-5 zł drugie odrobaczenie

-32 zł przejazdy do weta na sterylizację

Pozostałość po hotelowaniu suni wynosi -401 zł.

Dziękuję Kasiu za rozliczenie.

Cieszę się, że po początkowych kłopotach Fiszka znalazła super domek:)

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się że Fiszeczka tak ładnie się przyjmuje w swoim domku.

Faktycznie różnica pomiędzy nią a sunią rezydentką jest spora :D, ale to może dobrze, mała będzie miała respekt, i nie zamęczy dużej a duża będzie miała trochę rozrywki.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.06.2021 o 21:48, Onaa napisał:

Cieszę się że Fiszeczka tak ładnie się przyjmuje w swoim domku.

Faktycznie różnica pomiędzy nią a sunią rezydentką jest spora :D, ale to może dobrze, mała będzie miała respekt, i nie zamęczy dużej a duża będzie miała trochę rozrywki.

Też tak pomyślałam, dobrze, że mniejsza, nie zamęczy przyjaciółki ;) chociaż takie małe terierkowe rozrabiaki mają niewyczerpane pokłady energii :) Bardzo cieszą wieści z domku, kolejny szczęśliwie zakończony wątek zamojski :) Oby takich zakończeń, wieści i fotek z domków było na dogo jak najwięcej !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2021 o 21:36, Tola napisał:

Dostałam od p. Alicji zdjęcia rozbawionej Fiszki, tutaj zabawy z rezydentką;).

Podobno dziewczyny bardzo przypadły sobie do gustu:)

338962577583626647.jpg

-6160415478018280333.jpg

-9013740495770947404.jpg

-7260960948732365844.jpg

                         

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare

 

                      Radujemy sercem calem najnajlepszego zasylamy

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzwoniła dzisiaj p. Alcja, rozmawiałyśmy długo o Fiszce:)

Pani 15.07. wysłała zdjęcia suni po wizycie w salonie fryzjerskim, a ja nie odpisywałam - okazało się, ze zdjęcia wysyłał mąż p.Alicji , wkradł się jakiś błąd no i zdjęcia do mnie  nie doszły;  mają mi po raz kolejny wysłać wnuki Państwa:).

Fiszka już całkowicie zadomowiona. Co rano wita rodzinę merdającym ogonkiem i tak jest do wieczora;). Bardzo radośnie wita też w lecznicy pracujących tu lekarzy, z którymi jest już  zaprzyjaźniona. Unika jednak obcych, wejść do nieznanych pomieszczeń, do sklepów (np. po nowe szelki), obawiała się tez  się fryzjera, dlatego  p. Alicja była z nią tam cały czas.

W nocy często wędruje do państwa łóżka, ale ze względu na rezydentkę (mastif), pani nie chce jej przyzwyczajać, albo dwie suczki w łóżku, abo żadna;)

Fiszka bardzo lubi wyjścia do syna państwa, bo tam też jest pies, też duży;) Lubi też spacery, na które chodzi teraz w upały dwa razy dziennie, potem szaleje z rezydentką w ogrodzie.

Jest bardzo żywa, ciekawska, ale jednocześnie bardzo łagodna, przymilna. Na początku potrafiła ściągać ze stołu różne rzeczy,  teraz już to się nie zdarza.

Pani Alicja mówi, że wielu zachowań Fiszka nauczyła się od rezydentki Fibi i że bardzo dobrze służy jej kontakt z innymi psami w rodzinie i w sąsiedztwie.

Jak dostanę zdjęcia odmienionej Fiszki, dam znać.

Jestem bardzo ciekawa efektu, pani Alicja mówi, ż Fiszka to wzorzec jagterierki;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Tola napisał:

Dzwoniła dzisiaj p. Alcja, rozmawiałyśmy dzisiaj długo o Fiszce:)

Pani 15.07. wysłała zdjęcia suni po wizycie w salonie fryzjerskim, a ja nie odpisywałam - okazało się, ze zdjęcia wysyłał mąż p.Alicji , wkradł się jakiś błąd no i zdjęcia do mnie  nie doszły;  maja mi po raz kolejny wysłać wnuki Państwa:).

Fiszka już całkowicie zadomowiona. Co rano wita rodzinę merdającym ogonkiem i tak jest do wieczora;). Bardzo radonie wita też w lecznicy pracujących tu lekarzy, z którymi jest już  zaprzyjaźniona. Unika jednak obcych, boi się wejścia do sklepów (np. po nowe szelki), obawiała się tez  się tez fryzjera, dlatego  p. Alicja była z nią tam cały czas.

W nocy często wędruje do państwa łóżka, ale ze względu na rezydentkę (mastif), pani nie chce jej przyzwyczajać, albo dwie suczki w łóżku, abo żadna;)

Fiszka bardzo lubi wyjścia do syna państwa, bo tam też jest pies, też duży;) Lubi też spacery, na które chodzi teraz w upały dwa razy dziennie, potem szaleje z rezydentką w ogrodzie.

Jest bardzo żywa, ciekawska, ale jednocześnie bardzo łagodna, przymilna. Na początku potrafiła zciągać ze stołu różne rzeczy, była teraz już to się nie zdarza.

Pani Alicja mówi, że wielu zachowań Fiszka nauczyła się od rezydentki Fibi i że bardzo dbrze słuzy jej kontakt z innymi psami w rodzinie i w sąsiedztwie.

Jak dostane zdjęcia odmienionej Fiszki, dam znać.

 

 

 

 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie teddy szare

 

                      

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...