Jump to content
Dogomania

Malutka Fiszka juz u Murki. Dwa dni czekała w rowie przy drodze na pomoc, dzisiejszą noc spędzi w lecznicy, ale co dalej... Fiszka zaprasza na wątek, bo nie powinna już nigdy być sama. Fiszka zamieszkała we Wrocławiu:)


Recommended Posts

4 minuty temu, elik napisał:

Całkiem dobre wieści jeśli chodzi o zdrowie. Tylko czemu sterylizacja tak późno? Może być 2 tygodnie po szczepieniu, a już minął tydzień. Trzeba będzie jeszcze poczekać na zdjęcie szwów, a to kolejny tydzień, chyba, że pojedzie ze szwami, ale to daleka droga i chyba nie jest wskazane. Może da się ustalić wcześniejszy termin sterylizacji. 

Szczepienie było 07.05.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tola napisał:

Szczepienie było 07.05.

To sory. Wydawało mi się, że wcześniej, ale przecież ona niedawno została znaleziona. No trudno, czekamy. Bezpieczeństwo suni przede wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, bou napisał:

no,właśnie.masz na poczcie maila :)

Ale jesteś spryciucha    229807924_dajekwiat.gif.be6d56641b570e0e2b15c62ea4b95c9d.gif   Lece  :)

EDIT

Ufff Dzięki. Miałam pietra. Te fachowe określenia mogą laika przyprawić o palpitację serca  :)

Link to comment
Share on other sites

Zaproponowałam dt Fiszce ponieważ jest malutka , wielkości mojej sunieczki, natomiast mam obawy o bezpieczeństwo i komfort mojej suni gdyby tymczasem była większa od niej suczka, poza tym Fiszka jest młoda i adopcyjna, więc zakładałam że na krótki czas jakoś te trzy psiaki w mieszkaniu dadzą radę ale na dłuższy pobyt , zwłaszcza że nie mam za bardzo jak piesków oddzielić od siebie na czas mojej nieobecności w domu, tak żeby zachować ich komfort i nie zastać zniszczeń po powrocie do domu, albo nie daj Boże żeby Gucio chciał sie dostać do pokoju gdzie jest tymczas i wybił szybkę w drzwiach bo on tak lubi taranować wszystko, jak chce to idzie i nie patrzy że nie można , albo jakby był drugi samiec to przypuszczam że Gucio zacząłby podsikiwać meble i co jest w pokoju żeby zaznaczyć swój teren, więc każdy ewentualny mój tymczas to jest kwestia do rozważenia , niestety nie mogę kierować się tylko sercem :(.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, elik napisał:

Mnie też  😞 😞
Widać, jak bardzo chce do człowieka  😞

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, pies i na świeżym powietrzu

Jaki jest Olafek? Spokojny, przyjazny do innych psiakow?

Jakiej jest wielkości?

Jeśli udałoby mi się zebrać 250 zł deklaracji to mógłby pojechać do dt tam gdzie jest Lemon i Tofik.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, ewu napisał:

Jaki jest Olafek? Spokojny, przyjazny do innych psiakow?

Jakiej jest wielkości?

Jeśli udałoby mi się zebrać 250 zł deklaracji to mógłby pojechać do dt tam gdzie jest Lemon i Tofik.

To jedno zdjęcie wystarczy, żeby deklaracje udało się zebrać, przecież tyle tu dobrych, wrażliwych cioteczek - nie umiałyby nie pomóc takiemu bidusiowi. Tylko wątek założyć mu trzeba, bo tutaj króluje śliczna Fiszunia :)

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, mari23 napisał:

To jedno zdjęcie wystarczy, żeby deklaracje udało się zebrać, przecież tyle tu dobrych, wrażliwych cioteczek - nie umiałyby nie pomóc takiemu bidusiowi. Tylko wątek założyć mu trzeba, bo tutaj króluje śliczna Fiszunia :)

Wiem, mam nadzieję .że Fiszka mi wbaczy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Jaki jest Olafek? Spokojny, przyjazny do innych psiakow?

Jakiej jest wielkości?

Jeśli udałoby mi się zebrać 250 zł deklaracji to mógłby pojechać do dt tam gdzie jest Lemon i Tofik.

Cytuję post wolontariuszy na ich stronie fejsbukowej:

Przyjacielski Olaf szuka domu!

Olaf, to niewielki ok. 12 kg starszy kudłaty psiak z krótkim ogonkiem

To psiak pełen wigoru, wesoły, skoczny, uwielbiający smaczki, pchający się na kolana

Olaf dopiero uczy się chodzić na smyczy, ale idzie mu całkiem nieźle!

Jest wykastrowany, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie i zachipowany
Może być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym pies i na świeżym powietrzu

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba i pies

Może być zdjęciem przedstawiającym pies

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Jaki jest Olafek? Spokojny, przyjazny do innych psiakow?

Jakiej jest wielkości?

Jeśli udałoby mi się zebrać 250 zł deklaracji to mógłby pojechać do dt tam gdzie jest Lemon i Tofik.

Basieńko byłoby wspaniale :)

1 godzinę temu, ewu napisał:

Wiem, mam nadzieję .że Fiszka mi wbaczy.

Wybaczy, wybaczy, niech Olafek znajdzie dobre duszki, które pomogą mu zmienić adres zamieszkania.

Basiu, na dobry początek, mogę dać 10,00 zł stałej.Więcej nie dam rady. To i tak jest już poza granicami możliwości, ale Olafek tego warta.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Dostałam info od Murki, że pojedzie po Fiszkę w czwartek.

Jutro zadzwonię do lecznicy i dowiem się o wyniki badania krwi.

Bardzo jestem ciekawa jak się ma Fiszka, co powiedzą wyniki.

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, seramarias napisał:

Pogubiłam się...To Fiszka nie jedzie jednak do elik?

Jak tylko będzie to możliwe, czyli po sterylizacji, oczywiście przyjedzie. Czekam na nią  :)

28 minut temu, Gabi79 napisał:

Ja też się pogubiłam, dołączam więc do pytania. A czy ktoś założy wątek Olafkowi? 

Olafek wzruszył kilka osób, w tym także i mnie, ale tym razem mój rozum powiedział stanowczo STOP!  Nie mogę przyjąć na siebie zobowiązania za szóstego psiaczka :(  Ale chętnie dołożę się do jego utrzymania, tyle ile obecnie mogę.
Na tym etapie nie ma sensu zakładanie wątku, bo trudno przewidzieć, czy uda się zebrać deklaracji na odpowiednią kwotę. Na  razie Basia sonduje na ile może liczyć. Jak uzbiera właściwą kwotę, to na pewno założy Olafkowi wątek. Na razie korzysta z wątku Fiszki  :)  Mam nadzieje, że Martusia nie ma nic przeciwko temu, bo Olefak to psiaczek z zamojskiego schroniska.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Basieńko byłoby wspaniale :)

Wybaczy, wybaczy, niech Olafek znajdzie dobre duszki, które pomogą mu zmienić adres zamieszkania.

Basiu, na dobry początek, mogę dać 10,00 zł stałej.Więcej nie dam rady. To i tak jest już poza granicami możliwości, ale Olafek tego warta.

Ja też poza granicami możliwości i rozsądku, ale dziesięć zł stałej to na 100%, a "coś" na pewno dorzucać będę do tego.

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, elik napisał:

Jak tylko będzie to możliwe, czyli po sterylizacji, oczywiście przyjedzie. Czekam na nią  🙂

Olafek wzruszył kilka osób, w tym także i mnie, ale tym razem mój rozum powiedział stanowczo STOP!  Nie mogę przyjąć na siebie zobowiązania za szóstego psiaczka 😞 Ale chętnie dołożę się do jego utrzymania, tyle ile obecnie mogę.
Na tym etapie nie ma sensu zakładanie wątku, bo trudno przewidzieć, czy uda się zebrać deklaracji na odpowiednią kwotę. Na  razie Basia sonduje na ile może liczyć. Jak uzbiera właściwą kwotę, to na pewno założy Olafkowi wątek. Na razie korzysta z wątku Fiszki  🙂 Mam nadzieje, że Martusia nie ma nic przeciwko temu, bo Olefak to psiaczek z zamojskiego schroniska.

Oczywiście że nie mam nic przeciwko, bo to też  piesek bardzo  potrzebujący pomocy. Ale może łatwiej byłoby, póki nie ma swojego wątku, przenieś go na wątek zamojskich staruszków? Zmieniłabym tytuł, że potrzebne są deklaracje? Zaraz wstawię tutaj link do tego wątku.  

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

Oczywiście że nie mam nic przeciwko, bo to też  piesek bardzo  potrzebujący pomocy. Ale może łatwiej byłoby, póki nie ma swojego wątku, przenieś go na wątek zamojskich staruszków? Zmieniłabym tytuł, że potrzebne są deklaracje? Zaraz wstawię tutaj link do tego wątku.  

Bardzo dobry pomysł i pewnie Basia z niego skorzysta, jak tu wejdzie. Zadzwonię do niej i powiem o takiej możliwości.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, mari23 napisał:

Ja też poza granicami możliwości i rozsądku, ale dziesięć zł stałej to na 100%, a "coś" na pewno dorzucać będę do tego.

buziaczki-5.gif.d037e28fac09fc8d78637772a7aeb10e.gif      To jest już 3 dyszki   

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Bardzo dobry pomysł i pewnie Basia z niego skorzysta, jak tu wejdzie. Zadzwonię do niej i powiem o takiej możliwości.

Będzie łatwiej znaleźć deklaracje ...Dajcie znać, czy zmienić tytuł? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...