Jump to content
Dogomania

Malutka Fiszka juz u Murki. Dwa dni czekała w rowie przy drodze na pomoc, dzisiejszą noc spędzi w lecznicy, ale co dalej... Fiszka zaprasza na wątek, bo nie powinna już nigdy być sama. Fiszka zamieszkała we Wrocławiu:)


Recommended Posts

22 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jaka bidunia, Martusiu, cudownie, że ją uratowaliście.

 

 

21 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem u malutkiej, prawie krajanki nastrojowy-emotikon-ruchomy-obrazek-0224 

 

 

21 godzin temu, Poker napisał:

Fajniutka suńka. że też nie jestem DT 😞

 

21 godzin temu, Jaaga napisał:

Byłam ciekawa, czy udało się ją złapać. I juz odetchnęłam.

Sunia fajna, wygląda jak mix yorka z jamnikiem szorstkowłosym. Na pewno szybko będą chętni do adopcji. 

 

 

21 godzin temu, Tyśka) napisał:

Ja bym powiedziała, że predzej z nie jagterrierka ;). Dobrze, że się udało ją złapać.

 

19 godzin temu, seramarias napisał:

Piękna jest i bardzo biedna :( 

 

 

11 godzin temu, Jo37 napisał:

I podobna do Lucjusza.

 

9 godzin temu, malagos napisał:

Chyba dobrze, ze nie weźmiesz suni na dt, bo jak to to potem oddać ?... Takich czupiredeł się nie oddaje.....

 

8 godzin temu, Anula napisał:

Też jestem u Fiszki.Jest cudnym małym pieskiem.Te 6kg to nie wiem czy nie jest za mało.

Tolu,myślisz o jakimś hoteliku,DT dla maleństwa?

 

7 godzin temu, mari23 napisał:

Jeżynkę przypomina? ;) ;) he he ;)   "Takich czupiredeł się nie oddaje....." <3 trzymam za słowo ;)

prześliczna jest!!! Biedulka!

 

4 godziny temu, Isiak napisał:

Bidusia, ale i szczęściara, że w Wasze ręce trafiła. Wygląda jak siostra Lucjusza :)

 

2 godziny temu, agat21 napisał:

Biedne maleństwo :( Czyżby ofiara majówki..

 

2 godziny temu, b-b napisał:

Jestem i ja .

Przypomina mi moją pierwszą sunię...

Witam kolejne Cioteczki na wątku i proszę o pozostanie tutaj z nami:).

W dotychczasowym życiu Fiszka na pewno nie miała ani zbyt dużo radości, a miłości, więc każda porcja  dobroci  wynagrodzi jej to smutne życie.

Sunia nie jest wychudzona, natomiast stan jej sierści wskazuje, że na pewno nie była w mieszkaniu.

Rozmawiałam dzisiaj z wetką z Krasnegostawu - Fiszka ma apetyt, wczoraj została odrobaczona, dzisiaj zaszczepiona (na prośbę Murki).

Niepokoi mnie ta sierść, wyłysienia przy uszkach i wytarty grzbiet, ale wetka uważa, ze to wszystko wynik zaniedbania.

Link to comment
Share on other sites

Można porobić więcej badań aby jednak dowiedzieć się dlaczego ta sierść jest w tak złym stanie.Zły wygląd sierści wskazuje na wiele chorób.Dość skuteczny na poprawę sierści jest Olekardin-Omega 3-6-9 + E.Nie zaszkodzi.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Nadziejka napisał:
ą

                       Najlepszy ekstrakt z rumianku w proszku Apigenin dla dostawców leków  przeciwnowotworowych, producentów - Factory Direct Wholesale

                       Zapraszamy Nadziejkowo Calem Sercem  dla trzech biedusiow 

Nadziejeczko, pięknie dziękuję, przyda się każda pomoc, bo sunia nie ma na razie nic. kwiat-ruchomy-obrazek-0161.gif

8 godzin temu, Anula napisał:

Też jestem u Fiszki.Jest cudnym małym pieskiem.Te 6kg to nie wiem czy nie jest za mało.

Tolu,myślisz o jakimś hoteliku,DT dla maleństwa?

Anulko, poprosiłam Murkę o przyjęcie Fiszki, bo będzie miała miejsce w domu za ok. tydzień, może wcześniej.

U Hani też są miejsca, ale wysyłanie jednej suni w tak kosztowna podróż jest raczej niemożliwe.

Na miejsce Cynki wezmę kogoś ze schroniska, jak będzie kolejny większy transport.

3 godziny temu, mari23 napisał:

Czyli bazarku imiennego nie będzie? ;) ;) ;)

Czy grosik dla niej na konto ZEA wpłacać?

Myślałam o bazarku imiennym, bo nic mi nie przychodziło do głowy no i to zawsze parę grosików wpadłoby suni.

Ale jak zwykle zabrakło czasu...

3 godziny temu, agat21 napisał:

Biedne maleństwo :( Czyżby ofiara majówki..

Nie wiadomo. W tym rowie była widziana od wtorku wieczór...

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, mari23 napisał:

Jeżynkę przypomina? ;) ;) he he ;)   "Takich czupiredeł się nie oddaje....." <3 trzymam za słowo ;)

prześliczna jest!!! Biedulka!

Chciałam, aby miała na imię Jeżynka, bo aż się prosi to imię, jak patrzy się na sunię;).

Ale jest już Jeżynka na dogomanii - u malagos i nawet podobna;)

5 minut temu, Anula napisał:

Można porobić więcej badań aby jednak dowiedzieć się dlaczego ta sierść jest w tak złym stanie.Zły wygląd sierści wskazuje na wiele chorób.Dość skuteczny na poprawę sierści jest Olekardin-Omega 3-6-9 + E.Nie zaszkodzi.

Tak Anulko, na pewno będziemy robić wszystko , aby stan sierści poprawił się, Murka dokładnie obejrzy, może wystarczy wyczesania...Preparat zamówię, bo jak piszesz - nie zaszkodzi.

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Tola napisał:

 

Tak Anulko, na pewno będziemy robić wszystko , aby stan sierści poprawił się, Murka dokładnie obejrzy, może wystarczy wyczesania...Preparat zamówię, bo jak piszesz - nie zaszkodzi.

 

I koniecznie jak najszybciej wykąpać w Nizoralu.

Link to comment
Share on other sites

Fiszka prawdopodobnie we wtorek pojedzie do hoteliku u Murki. 

Na razie została zaszczepiona p/chorobom wirusowym.

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć sunię, podaję konto ZEA

Zamojska Fundacja dla Zwierząt i Środowiska ZEA

Konto: 97 2030 0045 1110 0000 0200 1700

Z DOPISKIEM "Fiszka"

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Gabi79 napisał:

Jaka bidunia, Martusiu, cudownie, że ją uratowaliście.

 

Bidunia Gabrysiu i chyba nie poradziłaby sobie dłużej sama.

Była bardzo głodna i chyba tylko dlatego udało się ją złapać, wyszła z tego rowu po smaczki. A w lecznicy rzuciła się wprost na karmę.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Poker napisał:

Może tarczycę jej zbadać? Ile ma latek ?

Wetka określiła ją na 2 - 3 lata...

Dzięki za radę, podsuwajcie kolejne uwagi - teraz jest czas, kiedy bez problemu mozna Fiszkę przebadać...

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Tola napisał:

Chciałam, aby miała na imię Jeżynka, bo aż się prosi to imię, jak patrzy się na sunię;).

Ale jest już Jeżynka na dogomanii - u malagos i nawet podobna;)

 

 

Spokojnie możesz nazwać suczkę Jeżynką, nasza przechrzczona jednak na Igusię - tak mięciutko mi się ją nazywa, a po obcięciu tych zbitych kudełków nie przypomina juz jeża :)

Link to comment
Share on other sites

Tak cichutko  zapytam, czy mogłabym dla Jeżynki być DT?  Jeśli się zgodzisz Martusiu, to prosiłabym tylko o opłacenie weta w razie potrzeby oczywiście i wyposażenia typu  smycz, szelki.

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Tak cichutko  zapytam, czy mogłabym dla Jeżynki być DT?  Jeśli się zgodzisz Martusiu, to prosiłabym tylko o opłacenie weta w razie potrzeby oczywiście i wyposażenia typu  smycz, szelki.

Wow <3 
:)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tak cichutko  zapytam, czy mogłabym dla Jeżynki być DT?  Jeśli się zgodzisz Martusiu, to prosiłabym tylko o opłacenie weta w razie potrzeby oczywiście i wyposażenia typu  smycz, szelki.

Tadaaaam : )

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tak cichutko  zapytam, czy mogłabym dla Jeżynki być DT?  Jeśli się zgodzisz Martusiu, to prosiłabym tylko o opłacenie weta w razie potrzeby oczywiście i wyposażenia typu  smycz, szelki.

Eluniu, kocham Cię!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tak cichutko  zapytam, czy mogłabym dla Jeżynki być DT?  Jeśli się zgodzisz Martusiu, to prosiłabym tylko o opłacenie weta w razie potrzeby oczywiście i wyposażenia typu  smycz, szelki.

O rany ale wspaniała wiadomość.U Murki też niczego sobie hotelik ale Twoje DT to rarytas.Sądzę,że Tola się ucieszy,odpadną koszty hotelikowania.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Tak cichutko  zapytam, czy mogłabym dla Jeżynki być DT?  Jeśli się zgodzisz Martusiu, to prosiłabym tylko o opłacenie weta w razie potrzeby oczywiście i wyposażenia typu  smycz, szelki.

Drzyj się na cały świat, a nie cichutko pytaj 🙂

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...