Jump to content
Dogomania

Bazarek imienny błyskawiczny dla pięknej i tajemniczej suńki, która straciła nadzieję, ale właśnie dostaje szansę na opuszczenie schronu. Dajmy jej piękne imię na początek :) - do 8 maja


agat21

Recommended Posts

19 minut temu, Aska7 napisał:

To ostatni ważny post głosujący powinien być z 22.00 czy z 21.59 ?

Bo lunarmermaind zagłosowała dokładnie o 22.00.

Szczerze mówiąc nie zastanawiałam się nad tym aż tak szczegółowo. Ale jeśli do soboty oznacza z sobotą włącznie, to do 22.00 oznacza 22.00 włącznie. 

Link to comment
Share on other sites

Nie trzeba ze stoperem. Najeżdża się na godzinę postu i widać. Imienny to pikuś, ja się tak przekomarzam, ale pamiętam czasy bazarków na dogo, od których się zaczęlo licytowanie o pełne złote, a nie o przebijam ostatnią ofertę, bo czasami to były bitwy o naprawdę wartościowe fanty. 

Link to comment
Share on other sites

Asku, no trudno, sorry. Nie jestem specem od bazarów, na szczęście nikt się u mnie o nic nie bił. Ten bazar to tak na szybko zrobiłam, bo nikt się nie zgłosił, a zawsze parę groszy suńce wpadnie.

W ogóle przepraszam, że nie wpisałam jeszcze tu Waszych wpłat, ale dziś wieczorem wróciłam do domu, przez kilka dni byłam na wyjeździe, miałam bardzo słaby zasięg i nie wchodziłam na konto bankowe. Jutro wszystko uzupełnię.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...