Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Dnia 28.07.2022 o 17:52, Poker napisał:

Odeszła przytulona i we własnym łóżku i teraz to jest najważniejsze.

To samo pomyślałam, choć serce pęka 😞

Dnia 29.07.2022 o 09:13, limonka80 napisał:

 

Ja jestem za pochówkiem Shiluni.

i ja też, jeśli trzeba - dorzucę się do kosztów.

Link to comment
Share on other sites

Krótko cieszyła się wolnością, bliskością człowieka, godnym życiem, zdecydowanie za mało dostała tego czasu.

Ale cieszmy się, że jednak zdążyła wyjść ze schroniska; nie odeszła w samotności, w bólu, zapomniana.

Chcę pożegnać Shilę na profilu fundacji na Fb i wciąż nie mogę, muszę najpierw wypłakać ten smutek:(

 

Link to comment
Share on other sites

 

f15df9609187a044gen.jpg

W piątek załatwiłam wszyskie formalności. Okazało się , że na wtorek /na dziś, nie ma już wolnych pochówków ..., najblizszy termin to piątek -  Shila pochowana będzie 5 sierpnia  w "Dolinie Pupilków"  
Na moje konto wpłynęło 500 zł , opłaciłam z tego pochówek - 440zł, zostało 60zł . Za pobyt Shili do uregulowania wyszło  90zł , ale niech będzie to 60 - jesteśmy rozliczeni . 
Do uregulowania zostanie faktura z kliniki, chyba zapomnieli o niej, wkleje jak dostane na maila - jak poprzednio , do opłacenia bezpośrednio na konto kliniki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.08.2022 o 21:08, limonka80 napisał:

Tak żal, że była szczęśliwa tak krótko .... Shila to jeden z tych psiaków których odejścia szczególnie nie mogę przeboleć.  Taką Ją zapamiętam.  

shil.jpg

Taka zostanie w moim sercu.... szkoda, że tak krótko była szczęśliwa, ale dla niej każdy ten szczęśliwy  dzień był jak miesiąc...rok? cieszyła się tym, co na koniec dostała - miłość i opiekę. I godny pochówek.

Shiluniu - biegaj teraz szczęśliwa za TM ❤️ 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 10:12, mari23 napisał:

dla niej każdy ten szczęśliwy  dzień był jak miesiąc...rok? cieszyła się tym, co na koniec dostała - miłość i opiekę. I godny pochówek.

Wiem, miała miłość i opiekę, Kasia dała Shiluni na koniec życia wszystko o czym odchodzący, chory psiak może marzyć, ale nie mogę przeboleć że dostała tak mało czasu, że choroba rozwinęła się tak szybko i Shilunia nie nacieszyła się  tym dłużej.  Z tym nie umiem się pogodzić.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 11:11, limonka80 napisał:

Wiem, miała miłość i opiekę, Kasia dała Shiluni na koniec życia wszystko o czym odchodzący, chory psiak może marzyć, ale nie mogę przeboleć że dostała tak mało czasu, że choroba rozwinęła się tak szybko i Shilunia nie nacieszyła się  tym dłużej.  Z tym nie umiem się pogodzić.  

od dnia odejścia Feniksa nie potrafię przeboleć i  pogodzić się z tym, że po latach udręki i cierpienia tak mało mają tego "zadośćuczynienia".... odchodą zbyt szybko i jedyna pociecha, że nie samotnie, na betonie..... Feniks, Rudy, Shila... 😞 😞

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.08.2022 o 12:05, Jo37 napisał:

Kasiu - wydaje mi się, że są do rozliczenia faktury od weta.

Tak Asiu, zostaje do opłacenia faktura od weta, oni chyba zapomnieli..., Ja może jutro podjadę i sie przypomnę, jak mi przyślą na maila, to tu wkleje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To już pięć tygodni odkąd Shila odeszła :(.

     Myślę o Tobie Shilniu, ostatnio znalazłam Twoje stare  zdjęcia , byłaś na nich radosna, nadal mi smutno że tak szybko odeszłaś, że nie zdążyłaś się dlużej nacieszyć dobrym życiem, ale cieszę się że chociaż pod koniec życia czułaś się kochana i szczęśliwa.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.

Rozliczenie:

Stan konta :852,30 -  Przekazane na konto Zojki - 26.09.22

..................................

Wpływy: 12466,40

Wydatki: 11614,10 

-------------------------------

Konto Shili 

0,00 - 26.09.22

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom. Bez Was sunia odeszła by w schronisku.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...