Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Kasia (katakka) dała mi znać że Shilunia wybrała sobie pokoik, poznała stadko, nieśmiało macha ogonem, tyle wrażeń dla staruszki, teraz tylko potrzebny czas i troskliwa opieka Kasi.

Asia w domu 🙂 , Asiu bardzo Ci dziękuję 🌹🌹🌹. Tyle km zrobiłaś w ten weekend.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.05.2022 o 12:24, teresaa118 napisał:

dolaczam sie do tej tesknoty za piekna okolica

Kocham to moje miejsce na ziemi, chociaż ręce po łokcie można urobić 😉. I bardzo współczuję tym ludziom, którzy musieli porzucić swoje i uciekać przed tą swołoczą 😖

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2022 o 12:44, Aska7 napisał:

Kocham to moje miejsce na ziemi, chociaż ręce po łokcie można urobić 😉. I bardzo współczuję tym ludziom, którzy musieli porzucić swoje i uciekać przed tą swołoczą 😖

Urokliwe to Twoje miejsce na ziemi  🙂 A żal porzucić każdego swojego miejsca, jakie by ono nie było  😞      

Link to comment
Share on other sites

Shila wita wszystkie ciocie i mówi żeby się o nią nie martwić, bo wszystko u niej w porządku 🙂
Wczoraj - Po przyjeździe , wybrała sobie pokoik  najbliżej wyjścia, co jakiś czas stawała w otwartych drzwiach z głową wystawioną na zewnątrz i zbierała się na odwagę, żeby zrobić kilka kroków dalej, ostatecznie na zewnątrz jej nie widziałam, ale musiała wychodzić na siusiu jak nikogo nie było w pobliżu,  bo na noc domek zamykam i wyjsć do rana nie mogą, a rano było czyściutko . Kolacje zjadła z apetytem, myślę, że pomogła też zjeść Lunce, bo Lunia nigdy nie zostawia zupełnie pustej miski 🙂 . Dziś przed 8 Shila spała jeszcze jak niedźwiedź, coś jej się śniło, bo przebierała łapami

79e1c8acb956497bgen.jpg

https://youtu.be/GIWl0wWWHbQ

Przy takich pogodach jak obecnie, drzwi do domku są cały dzień otwarte i psy wychodzą kiedy chcą,

09420744aec45424gen.jpg

wyszła kiedy sama zdecydowała że chce,  zrobiła wszystko co zwykle pieski robią na porannych spacerach, poczym zrobiła runde po ogrodzie i poszła do siebie.

0d3a81fa3937a3d4gen.jpg

9705736933c60c79gen.jpg 

83ef7ed214021077gen.jpg

Dużo jest w niej strachu, ale też dużo ciekawości świata, często dziś wychodzi przed domek, pochodzi trochę, powącha i idzie do środka . Zapoznała się ze wszystkimi psami, wczoraj była trochę przytłoczona nowymi znajomościami, dzis już przy przywitaniu ogony bujają się wszystkim 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

74e1c07111e3711fgen.jpg

A to jeszcze zdjęcie z wczoraj, od niego powinnam zacząć , ale jest ostatnie, więc na koniec- "wczorajsza" Shilunia, w swoim pokoiku

3765cedc168a4cfcgen.jpg

Jakby ktoś się zastanawiał - bramki do pokoików nie są zamykane , pokoiki są zawsze otwarte i babcie mogą chodzić pomiędzy nimi i zmieniać miejsce, kiedy i  ile tylko chcą

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że Shila dotarła na miejsce i szybko się odnalazła. Ogromne podziękowania dla Aska7 za wykonanie takiej trasy ♥️

Shila niestety jest łakomczuchem i ma tendencję do notorycznego buszowania po cudzych miskach (jak do mnie przyjechała była chuda, więc pewnie nieraz się jej głodowało w schronisku). Ja po prostu zabierałam inne miski, inaczej sunia by się już toczyła 😁 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...