Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Dnia 18.03.2022 o 21:40, Aska7 napisał:

Dojechać to biorę na siebie, a reszta ? Czemu opuścić ?

Asiu bardzo dziękuję , wiem że szalejesz z psiakami na drogach. Tylko obawiam się bo to jest barardzo długa trasa czy jest to możliwe psychicznie i fizycznie żeby jeden kierowca zrobił to na raz bez noclegu.

Dnia 22.03.2022 o 11:29, mari23 napisał:

Chyba najlepiej byłoby u kikou

Też o tym pomyślałam , jedynie co mnie martwi to czy gdyby się pogorszył nowotworowy stan Shili to byłby wet na każde wezwanie żeby jej pomóc i właśnie tą daleką trasą z hoteliku Murki do kikou.

Dnia 23.03.2022 o 15:04, Tyśka) napisał:

Czy ktoś ma numer telefonu do Onaa? Byłoby miejsce w staruszkowym PDT. Napisałam do Onaa na pw, ale nie odczytała nawet 😞 

Odpisałam Tysiu.

Dnia 26.03.2022 o 08:28, Jo37 napisał:

Bardzo dobre DT.

No ja właśnie nie znam zupełnie tego miejsca, nic mi nie mówi nick.

Myślałam jeszcze nad miejscem u Lilutosi, był tam Oreo , i jest bliżej niż kikou.

Wiem że muszę podjąć jakąś decyzję ale akurat z tym mam kłopot.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2022 o 19:24, Onaa napisał:

Asiu bardzo dziękuję , wiem że szalejesz z psiakami na drogach. Tylko obawiam się bo to jest barardzo długa trasa czy jest to możliwe psychicznie i fizycznie żeby jeden kierowca zrobił to na raz bez noclegu.

 

Spoko

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2022 o 19:24, Onaa napisał:

Asiu bardzo dziękuję , wiem że szalejesz z psiakami na drogach. Tylko obawiam się bo to jest barardzo długa trasa czy jest to możliwe psychicznie i fizycznie żeby jeden kierowca zrobił to na raz bez noclegu.

Też o tym pomyślałam , jedynie co mnie martwi to czy gdyby się pogorszył nowotworowy stan Shili to byłby wet na każde wezwanie żeby jej pomóc i właśnie tą daleką trasą z hoteliku Murki do kikou.

Odpisałam Tysiu.

No ja właśnie nie znam zupełnie tego miejsca, nic mi nie mówi nick.

Myślałam jeszcze nad miejscem u Lilutosi, był tam Oreo , i jest bliżej niż kikou.

Wiem że muszę podjąć jakąś decyzję ale akurat z tym mam kłopot.

DT które zaproponowała Tysia jest najlepszy. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 09:26, elik napisał:

Tylko czy będzie wolne miejsce?

Zrozumiałam, że jest miejsce. Oczywiście jeżeli pani ze Zgierza po powrocie ze szpitala 

zajęłaby się Shilą to byłoby najlepsze miejsce. Tam Shila byłaby jedynym psem.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 09:41, Jo37 napisał:

Zrozumiałam, że jest miejsce. Oczywiście jeżeli pani ze Zgierza po powrocie ze szpitala 

zajęłaby się Shilą to byłoby najlepsze miejsce. Tam Shila byłaby jedynym psem.

Pai ze Zgierza, to jest to miejsce, które proponuje Tyśka)?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 09:41, Jo37 napisał:

Zrozumiałam, że jest miejsce. Oczywiście jeżeli pani ze Zgierza po powrocie ze szpitala 

zajęłaby się Shilą to byłoby najlepsze miejsce. Tam Shila byłaby jedynym psem.

Następny transport do Zgierza byłby w okolicach Świąt, więc przed tym terminem będę próbować się skontaktować z Panią.

 

Wczoraj kupiłam kolejne opakowanie Neoplasmoxanu, ale okropnie podrożał. Cena jakby się wszyscy zmówili, wszędzie 318 zł...

 

Sunia czuje się dobrze. Zakrapiam jej od paru uszka, bo zaczęła potrzepywać i zapach grzybkowy. Zwłaszcza to uszko od strony chorego oka jest jakieś podatne na takie rzeczy. Ale jest już lepiej. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 11:16, elik napisał:

Pai ze Zgierza, to jest to miejsce, które proponuje Tyśka)?

Nie, to jest DS zamojskiej Klary, która niedawno odeszła. Pani zadeklarowała chęć adopcji Shili (na zasadzie BDT ze względu na spore koszty wet.). Ale kiedy nadarzył się transport, to okazało się, że Pani trafiła do szpitala i nie wiemy jak się sprawa dalej potoczy 😞

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 11:22, Murka napisał:

Nie, to jest DS Klary, która niedawno odeszła. Pani zadeklarowała chęć adopcji Shili. Ale kiedy nadarzył się transport, to okazało się, że Pani trafiła do szpitala i nie wiemy jak się sprawa dalej potoczy 😞

 

Ojej, to faktycznie byłby chyba najlepszy dom dla Shili.  Co za pech 😞        

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 11:22, Murka napisał:

Nie, to jest DS zamojskiej Klary, która niedawno odeszła. Pani zadeklarowała chęć adopcji Shili (na zasadzie BDT ze względu na spore koszty wet.). Ale kiedy nadarzył się transport, to okazało się, że Pani trafiła do szpitala i nie wiemy jak się sprawa dalej potoczy 😞

 

W Zgierzu miał być dt za zwrotem kosztów bo one w przypadku Shili już są znaczne, sam ten lek kosztował ponad 200zl a teraz już ponad 300zł, do tego dobrze byłoby w dobrej klinice skonsultować sunie, czy potrzebna jest diagnostyka w postaci tomografu czy dodatkowe leki w związku z jej nowotworem i  wylewem ponieważ leczenie jest objawowe, a najważniejsze teraz dla Shiluni jest żeby miała odpowiednie leki i opiekę paliatywną w razie gdyby wystąpiła taka potrzeba :(. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 15:12, Aska7 napisał:

Gdyby była w Zgierzu to bez problemu ogarnę ją weterynaryjnie, bo mam tu dwóch naprawdę dobrych wetów.

To byłaby fajna pomoc dla dt Asiu bo pani jest bez samochodu a Shilunia waży troszkę. Niestety dla tą chwilę nie mam pojęcia jak to wyjdzie ponieważ pani znalazła się w szpitalu i nie wiem na ile to jest coś poważnego i czy będzie w stanie zająć się w najbliższym czasie psiakiem.

Dlatego zaczęłam szukać i prosić Was o pomoc w znalezieniu miejsca dla Shili bo wiemy jak z tym nieraz trudno , a czas szybko płynie , no a Shilunia nie może zostać sama 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.03.2022 o 18:39, Tyśka) napisał:

Pisalam wyżej, że jest miejsce i czekam na odpowiedź Opiekunki Shili. 😉

Trzymam kciuki za zdrowie Pani od Klary (*). 

Potrzebne kciuki, bo  to nagła choroba i jest sporym zaskoczeniem...

Mam nadzieję, że już wkrótce znajdzie się bezpieczne i pełne miłości miejsce dla Shili.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.03.2022 o 13:53, Aska7 napisał:

Ostrożnie jednak wyrażę obawę czy dla dużej, starej Shili dom samotnej osoby bez samochodu jest odpowiedni 🙄

To już się pogubiłam, bo wydawało mi się, że DT dla Shili ma Tyśka) iny niż u Pani Klary, tylko czeka na odpowiedź od Onaa, czy sę zgadza na to DT.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...