Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Dnia 30.03.2022 o 18:30, Tyśka) napisał:

Dziękuję za fatygę. Już parę dni temu napisała do mnie Onaa i wiem, że katakka do Niej się odezwała.

Rozmawiałam z Onaa.   Będzie kontaktowała sie w sprawie DT z Jo37.

Link to comment
Share on other sites

Stoję przed decyzją i proszę o cierpliwość i wyrozumiałość, znam staruszkowo u kikou, natomiast gdy pojawiła się opcja pdt czy też hoteliku bo nie wiem u katakka to chciałam dowiedzieć się czegoś o tym miejscu zwłaszcza od kogoś kogo znam czy od kogoś kto był tam osobiście, zależy mi jak i Wam na dobru i szczęściu Shiluni na starość zwłaszcza że jej życie może trwać jeszcze miesiąc, dwa lub rok i więcej. 

kOszt u katakka jest wyższy i na ten moment to 460zł ale wiadomo jaka jest teraz rzeczywistość , ceny rosną z dnia na dzień, sunia ma mieszkać w psim domku. 

Najbardziej mnie przeraża odległość, 

do Kikou jest bardzo daleko i do katakka także jeśli nie dalej - to jest koło Słupska.

Jeśli macie jakieś pytania uwagi to proszę piszcie.

Decyzję trzeba podjąć jak najszybciej, a ja wciąż bardzo choruję. I nie ukrywam że sprawia mi to trudności. No a potem zastanowić się nad podróżą Shili do nowego miejsca  

Link to comment
Share on other sites

To czym się jeszcze bardzo martwię to słaby dostęp do opieki specjalisty i problem z częstym dostępem do weta np w przypadku konieczności codziennego podawania zastrzyków, kroplówek opieki paliatywnej.

Naprawdę nie wiem co robić.

Link to comment
Share on other sites

Onaa, porozmawiaj telefonicznie z katakka. Wiem, że zaproponowała transport na części trasy, jeśli się zdecydujesz powierzyć jej sunię. Wątek jej schorowanych, stareńkich podopiecznych jest dość krótki, można poczytać. Ja do niczego Cię nie namawiam. Napisałam do katakka jedynie z zapytaniem o miejsce, bo widziałam Twój wpis z apelem o szukanie miejsca dla suni. To wszystko 🙂

Wszystkiego dobrego dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Znowu nie mogę cytować. Miejsce zna Iwna i rozi. Ja też znam.

Uważam, że to jest super miejsce dla starszej i chorej suni. Jest wątek psiaków, które tam są

czy też były. Jeżeli Renata nie może się zdecydować z wyborem miejsca to ja to zrobię. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 12:40, Jo37 napisał:

Jest wątek psiaków, które tam są

czy też były.

A cz mogłabyś dać link do tego wątku?

Renatka chce jak najlepiej dla suni więc trudno się jest Jej zdecydować, jeśli nie zna tego miejsca. Jeśli zobaczy na wątku zdjęcia psiaków, które tam są/były, to na pewno łatwiej Jej  będzie podjąć decyzję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 13:18, elik napisał:

A cz mogłabyś dać link do tego wątku?

Link do wątku podsuwałam parę postów temu zdaję się że na poprzedniej stronie. A jeszcze zanim tutaj napisałam o miejscu w tym DT, to na PW Onaa dostała ode mnie namiary na wątek. Mam nadzieję, że udało się Onaa zerknąć tam w wolnej chwili :).

Trzymam kciuki za decyzję, za zdrowie Pani z Zabrza również ciągle trzymam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 13:18, elik napisał:

A cz mogłabyś dać link do tego wątku?

Renatka chce jak najlepiej dla suni więc trudno się jest Jej zdecydować, jeśli nie zna tego miejsca. Jeśli zobaczy na wątku zdjęcia psiaków, które tam są/były, to na pewno łatwiej Jej  będzie podjąć decyzję.

To chyba o ten wątek i ten hotelik chodzi: 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 13:39, Tyśka) napisał:

Link do wątku podsuwałam parę postów temu zdaję się że na poprzedniej stronie. A jeszcze zanim tutaj napisałam o miejscu w tym DT, to na PW Onaa dostała ode mnie namiary na wątek. Mam nadzieję, że udało się Onaa zerknąć tam w wolnej chwili :).

Trzymam kciuki za decyzję, za zdrowie Pani z Zabrza również ciągle trzymam.

 

Dnia 5.04.2022 o 13:41, AlfaLS napisał:

To chyba o ten wątek i ten hotelik chodzi: 

 

Bardzo serdecznie  dziękuję  🙂  Przekażę Reni i poproszę, żeby podjęła decyzję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gdybym była odpowiedzialna za Shilę i miałabym zdecydować gdzie zamieszka, bez wahania powierzyłabym sunię pod opiekę katakka. Co prawda nie znamy się osobiście, ale nie mam wątpliwości, że Shila otrzymałaby wspaniałą opiekę pod każdym względem, a do tego mnóstwo serca.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Patrząc na Wasze pozytywne zdania potwierdziłam pdt u katakka dla Shili,

wiem że to mi idzie niezgrabnie trochę ale naprawdę mam [ooważne problemy zdrowotne i sama nie ogarniam swoich spraw. Dziękuję Wam Wszystkim którzy jesteście tutaj dla Shiluni i jej pomagacie.

Sunia może przyjechać po Świętach.

Pdt - koszt miesięczny 460zł, trzeba będzie jakoś organizować ten lek który kupuje Murka ale nie wiem jak,

no i transport, to bardzo daleka droga - od Murki do okolic Słupska.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 18:32, Onaa napisał:

Pdt - koszt miesięczny 460zł, trzeba będzie jakoś organizować ten lek który kupuje Murka ale nie wiem jak,

Czy o jest jakiś trudno dostępny lek i zachodzi obawa, że nowy DT nie poradzi sobie z zakupem?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.04.2022 o 18:32, Onaa napisał:

Patrząc na Wasze pozytywne zdania potwierdziłam pdt u katakka dla Shili,

Reniu możesz spać spokojnie.Shila będzie miała DT najlepszy pod słońcem  🙂   

Pani Ania G-R, która zna osobiście prowadzącą ten DS i potwierdza pozytywne opinie. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie:

Stan konta na 5 marzec wynosił -788,80 zł

+788,80 zł Jo37

-360 zł hotelowanie 6.03-04.04

-318 zł Neoplasmoxan

-23 zł odrobaczenie + Fipron

Stan konta na 4 kwiecień wynosi -701 zł.

 

Droga do Słupska faktycznie daleka... Może można by to było połączyć z transportem do Zgierza, to już by była jakaś 1/3 drogi gratis.

Link to comment
Share on other sites

Witamy się na wątku Shiluni . Bardzo dziękuję za wszystkie miłe słowa 🙂 , Iwonka, Limonka , elik , Jo37, Tysiu, Domku Ogórka - dziękuje  🙂.  Chciałam tu dziś napisać kilka słów , głównie na temat transportu - tak jak wcześniej napisała Onaa , Shila mogłaby przyjechać po świętach , dziś już wiem na pewno ,jak  będzie wyglądała moja najbliższa przyszłość, dlatego mogę napisać dokładnie co i jak . Sytuacja wygląda następująco - od 18 do 23 kwietnia, z przyczyn osobistych, jestem we Wrocławiu ,w związku z czym, mogę za zwrot kosztów, odebrać Shilę gdziekolwiek na trasie Wrocław - Zamość . Pisaliście o Zgierzu - może być Zgierz, może być Kraków, Katowice, czy jak będzie dla Was najkorzystniej . Z Wrocławia, zabrałabym ją po prostu do domu . Czy odpowiadałoby Wam takie rozwiązanie ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...