Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Wet miał zadzwonić do hurtowni i dać mi znać, ale chyba zapomniał. Przypomnę mu się jutro.

 

Tymczasem rozliczenie:

Stan konta na 6 październik wynosił -380,50 zł

+380,50 zł Jo37

-360 zł hotelowanie 7.10-5.11

-16 zł przejazd do weta

Stan konta na 5 listopad wynosi -376 zł.

Link to comment
Share on other sites

Chciałam Wam wszystkim którzy jesteście u Shiluni, pomagacie jej bardzo podziękować, proszę bądzcie u niej z dobrymi myślami jak najczęściej.

Murko proszę kup co potrzeba jak potrzeba jakiś lek, jeśli jest taniej gdzieś to może można zamówić przez internet jeśli ktoś może a pieniąziki zwrócimy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.11.2021 o 21:21, Onaa napisał:

Chciałam Wam wszystkim którzy jesteście u Shiluni, pomagacie jej bardzo podziękować, proszę bądzcie u niej z dobrymi myślami jak najczęściej.

Murko proszę kup co potrzeba jak potrzeba jakiś lek, jeśli jest taniej gdzieś to może można zamówić przez internet jeśli ktoś może a pieniąziki zwrócimy.

To kupię w necie, bo nasz wet niestety nie jest w stanie nam taniej sprowadzić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 15:13, Murka napisał:

Shila od wczoraj dostaje Neoplasmoxan. Udało mi się kupić za 215,50 zł (kupiłam w necie, a okazało, się sklep jest w Zamościu 🙂

 

 

Shila bierze 2,5 tabletki, więc wystarczy zaledwie na 24 dni.

Czy po tym czasie będzie możliwe stwierdzenie, czy lek u Shiluni działa?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2021 o 15:13, Murka napisał:

Shila od wczoraj dostaje Neoplasmoxan. Udało mi się kupić za 215,50 zł (kupiłam w necie, a okazało, się sklep jest w Zamościu 🙂

shilaneo.jpg

 

 

Shila bierze 2,5 tabletki, więc wystarczy zaledwie na 24 dni.

Patrzyłam na finanse z zamiarem poproszenia Staruszkowej Skarpety o pomoc, ale na razie nie jest źle, zapasy funduszy są, taką możliwość pomocy mamy "w zanadrzu", w każdej chwili mogę poprosić Skarpetę im. Talcott

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kupiłam Shili kolejny Neoplasmoxan, bo ten wcześniejszy się kończy. Załapałam się na Black Week i koszt to 215,10 zł.

Sunia - odpukać - czuje się dobrze. Mimo zaburzeń neurologicznych (potrafi bez powodu szczekać w środku nocy 😉 na szczęście rzadko, ale szczekanie ok. godziny nad ranem to już norma) nie ma z nią problemów. Czystość super, smycz ogarnia, tylko trzeba pilnować, żeby się nie zaplątała, bo wtedy jest panika i wrzask. Do psów i kotów super. Apetyt ma nadal ogromny, więc muszę pilnować, żeby nie korzystała z cudzych misek. Zmian skórnych żadnych nie widać (tfu, tfu).

 

shilaneo1.jpg.e2a94e438b13e8d1c4e3af312a71bbeb.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.11.2021 o 17:17, Murka napisał:

Kupiłam Shili kolejny Neoplasmoxan, bo ten wcześniejszy się kończy. Załapałam się na Black Week i koszt to 215,10 zł.

Sunia - odpukać - czuje się dobrze. Mimo zaburzeń neurologicznych (potrafi bez powodu szczekać w środku nocy 😉 na szczęście rzadko, ale szczekanie ok. godziny nad ranem to już norma) nie ma z nią problemów. Czystość super, smycz ogarnia, tylko trzeba pilnować, żeby się nie zaplątała, bo wtedy jest panika i wrzask. Do psów i kotów super. Apetyt ma nadal ogromny, więc muszę pilnować, żeby nie korzystała z cudzych misek. Zmian skórnych żadnych nie widać (tfu, tfu).

Bardzo cieszą dobre wieści i oby jak najdłużej Shilunia  mogła się cieszyć spokojnym, szczęśliwym życiem bez bólu. Oby szczekanie było jedynym problemem ❤️ 

Mój niewidomy staruszek Kazan (z wyglądu bardzo do Shiluni podobny) też ma takie "napady" szczekania bez powodu, od 1,5 roku nie udało mi się odgadnąć na co on tak uparcie szczeka w środku nocy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.12.2021 o 17:55, Murka napisał:

Rozliczenie:

Stan konta na 5 listopad wynosił -376 zł

+376 zł Jo37

-360 zł hotelowanie 6.11-5.12

-215,50 zł Neoplasmoxan

-215,10 zł Neoplasmoxan

Stan konta na 5 grudzień wynosi -790,60 zł.

Oj, niedobrze. W tej sytuacji zapłacę za jeden Neoplasmoxan. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...