Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Ależ los jest niesprawiedliwy, ledwo Shila wyrwała się z okropnego miejsca, ledwo się trochę nacieszyła wolnością, a już los z niej zadrwił i przyszła choroba .....

Mam tylko nadzieję, że choroba szybko się nie rozwinie i Shilunia dostanie jeszcze dużo dobrego czasu ..... 

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie przykra wiadomość  😞 
Moja Sarunia także cierpi na nowotwór, ale dostaje lek, który spowalnia tę chorobę i kikou uważa, że są pozytywne efekty.  Kupowałam go  w porozumieniu z kikou, ale nie pamiętam nazwy. Jeśli byłaby chęć zakupienie go, to zapytam kikou o jego nazwę.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Ogromnie przykra wiadomość  😞 
Moja Sarunia także cierpi na nowotwór, ale dostaje lek, który spowalnia tę chorobę i kikou uważa, że są pozytywne efekty.  Kupowałam go  w porozumieniu z kikou, ale nie pamiętam nazwy. Jeśli byłaby chęć zakupienie go, to zapytam kikou o jego nazwę.

Warto znać nazwę leku. Trzeba będzie skonsultować z wetem czy przy konkretnym nowotworze lek

przyniesie spowolnienie choroby.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jo37 napisał:

Warto znać nazwę leku. Trzeba będzie skonsultować z wetem czy przy konkretnym nowotworze lek

przyniesie spowolnienie choroby.

Poproszę kikou, żeby przypomniała mi nazwę leku, albo zajrzała tu na wątek.

Link to comment
Share on other sites

Nie na taki wynik czekałam 😞

Biedna Shila, takie marne miała to dotychczasowe życie, takie ciężkie; bez człowieka, bez zabaw i spacerów, w zimnie i na pewno nie raz z pustą miską.

Tak bardzo mi jej żal:(.

Zapytam Jagny, na pewno pamięta, co brała zamojska Limba...

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Nie na taki wynik czekałam 😞

Biedna Shila, takie marne miała to dotychczasowe życie, takie ciężkie; bez człowieka, bez zabaw i spacerów, w zimnie i na pewno nie raz z pustą miską.

Tak bardzo mi jej żal:(.

Zapytam Jagny, na pewno pamięta, co brała zamojska Limba...

 

tak samo pomyślałam... i przez łzy pisać nie potrafię :( :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Zapisałam sobie te leki i zapytam weta czy można któryś z nich suni podawać.

Shila jakiś czas temu przez 1 dzień miała problemy gastryczne (brak apetytu i problem ze zrobieniem koopy + rzadka koopa), ale pomogła głodówka do końca dnia i lekkostrawna karma przez kilka następnych dni. Poza tym sunia czuje się dobrze. Martwi mnie tylko to, że od początku jak przyjechała potrzepuje głową/uszami i zdarza się jej drapać w uszy lub ocierać głową o koc - mruczy przy tym jakby jej to przynosiła ulgę. Uszy były już oglądane wziernikiem i płukane przy okazji badania RTG. Nic tam nie ma. 

Mam skojarzenie z psem, u którego rok temu zdiagnozowaliśmy guza mózgu 😞 był u nas dwa lata i też od początku drapał się po uszach. Z czasem robił się coraz bardziej drażliwy i agresywny. Jak zaczęły się ataki padaczki zrobiliśmy tomografię i okazało się, że jest wielki guz uciskający mózg 😞

Shila co prawda nie ma żadnych zachowań agresywnych, ale czasem jest zdezorientowana i traci tak jakby orientację, wpada na różne rzeczy, np. na spacerze wpadnie nagle na moją nogę i odskakuje wystraszona z wrzaskiem. Mam nadzieję, że to tylko starcze zmiany, podobnie jak głuchota i słaby wzrok... 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Murka napisał:

hila co prawda nie ma żadnych zachowań agresywnych, ale czasem jest zdezorientowana i traci tak jakby orientację, wpada na różne rzeczy, np. na spacerze wpadnie nagle na moją nogę i odskakuje wystraszona z wrzaskiem. Mam nadzieję, że to tylko starcze zmiany, podobnie jak głuchota i słaby wzrok... 

Tak smutno czytać wieści o Shili, ja też mam nadzieję że to zmiany wynikające ze starości, a nie coś gorszego ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...