Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

DEKLARACJE MIESIĘCZNE Zobacz obraz źródłowy

40,00 - limonka 80

20,00 - znajoma elik - p. Agnieszka

20,00 - Dulska

50,00 - Mruczka

10,00 - Nesiowata

20,00 - mari23

50,00 - CZETKA

50,00 - helli

10,00 - p.Paulina z fb

20,00 - Maruda

10,00 - Onaa

100,00 - Anonim

10,00 - kikou

20,00 - dorota1

30,00 - koja

RAZEM 460,00

 

DEKLARACJE JEDNORAZOWE , INNA FORMA POMOCY Zobacz obraz źródłowy

dwbem - coś

limonka80 - w razie potrzeby

Jolanta08 - coś

Anonim - 200zł

agat21 - bazarek imienny

 

Ogromnie Wam dziękuję za wsparcie sunieczk.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, lunarmermaid napisał:

Jeżeli będzie problem z miejscem dla suni to może przyjechać do mnie a potem przyjedzie piesek. 

Dziękuję bardzo Ci za propozycję ale dla suni pojawiła się szansa na lepsze życie, a cudownie jeśli by i ten drugi psiaczek znalazł pomoc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Onaa napisał:

Dziękuję bardzo Ci za propozycję ale dla suni pojawiła się szansa na lepsze życie, a cudownie jeśli by i ten drugi psiaczek znalazł pomoc.

Oczywiście, rozumiem, Ty decydujesz. Do mnie przyjedzie drugi pies, obydwa dostaną swoje szanse na dobry dom! 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Witam nowoodwiedzających sunię :). Sytuacja wygląda tak że trzeba czekać na miejsce w boksie u Murki, natomiast miejsce u Dexterki w boksie wewnętrznym byłoby ale jakby sunia byłą odrobaczona i wyleczona a to może różnie czasowo trwać, więc trzeba czekać na miejsce w boskie zewnętrznym, czekam na jeszcze jedną odpowiedź, proszę trzymajcie kciuki mocno żeby się udało bidulkę jak najszybciej zabrać ze schroniska.

Miałam podać numer konta na pw ale chciałam to już zrobić jak sunia będzie miała swoje imię. Skarbnikiem sunieczki zgodziła się być Jo37 - bardzo Ci dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Onaa napisał:

Witam nowoodwiedzających sunię :). Sytuacja wygląda tak że trzeba czekać na miejsce w boksie u Murki, natomiast miejsce u Dexterki w boksie wewnętrznym byłoby ale jakby sunia byłą odrobaczona i wyleczona a to może różnie czasowo trwać, więc trzeba czekać na miejsce w boskie zewnętrznym, czekam na jeszcze jedną odpowiedź, proszę trzymajcie kciuki mocno żeby się udało bidulkę jak najszybciej zabrać ze schroniska.

Miałam podać numer konta na pw ale chciałam to już zrobić jak sunia będzie miała swoje imię. Skarbnikiem sunieczki zgodziła się być Jo37 - bardzo Ci dziękuję.

 

Oby jak najszybciej udało się znaleźć miejsce i zabrać sunię, kciuki zaciśnięte!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Onaa napisał:

Sunieczka ma już imię :D. Shila :).

Mam nadzieję że w tym tygodniu już uda się dograć sprawę miejsca dla Shili, kciuki nadal potrzebne.

Gdzie ewentualnie uda Ci sie ją umieścić?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.05.2021 o 10:19, lunarmermaid napisał:

Jeżeli będzie problem z miejscem dla suni to może przyjechać do mnie a potem przyjedzie piesek. 

 

9 minut temu, Tola napisał:

Na razie nigdzie nie ma miejsca dla suni:(

Może wykorzystać tą propozycję? Piesek dopiero trafi do oddzielnego boksu, w tym czasie sunia mogłaby już opuścić schronisko i poczekać na miejsce u Murki.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

 

Może wykorzystać tą propozycję? Piesek dopiero trafi do oddzielnego boksu, w tym czasie sunia mogłaby już opuścić schronisko i poczekać na miejsce u Murki.

No właśnie. Szkoda żeby sunia siedziała w schronie, jeśli jest dla niej miejsce poza.

Link to comment
Share on other sites

Na wątku zamojskim lunarmermaid pisała jakie ma warunki u siebie, nie wiem czy sunia by się tam odnalazła, czy nie chciała by uciekać, o suni przecież też niewiele wiadomo, a czy stado by nie wyczuło że jest słabsza, kaleka.

Na ten moment sytuacja jest taka że u Dexterki od jutra ma się zwolnić miejsce w boksie wewnętrznym, gdyby jakiegoś pieska z boksu zewnętrznego można było przenieść - myślałam o Rudym lub Runo,  do tego boksu wewn.  - Dexterka mi pisała że trzeba by przyzwyczaić pieska kilka dni, to wtedy mam nadzieję, sunia mogłaby pojechać do boksu zewnętrznego. Różnicę w cenie między boksem zewnętrznym a wewnętrznym 50zł miesięcznie trzeba by dopłacić z pieniążków suni tak jakby to ona zajmowała ten droższy boks.

Dnia 11.05.2021 o 19:57, lunarmermaid napisał:

Wczoraj rozmawiałyśmy z Tolą i musimy sprawę przemyśleć. Czy ten pies mógłby być u mnie czy lepiej nie ryzykować. Nawet gdyby był w domu nic to nie daje, bo u mnie jak tylko jest ciepło to drzwi są cały czas otwarte i zwierzaki wchodzą i wychodzą kiedy chcą. 

Zwłaszcza po zachowaniu Suvi mamy obawy, czy ten pies też nie będzie tak się zachowywał, ponieważ też jest długo w schronisku. 

Co o tym myślicie? 

Pomysły i podpowiedzi bardzo pożądane. 

Dnia 11.05.2021 o 19:54, lunarmermaid napisał:

Chodzi o warunki u mnie i o opis psa według pracownika. Pies zawsze podchodzi do siatki ale wg pracowników unika ich. Ja nie mam kojca, ogród jest do dyspozycji psów. Problemem może być brak podmurówki pod siatką. Jest opcja, że pies mógłby się podkopać. 

Miałam tu już kilka tymczasów i tylko jeden z nich "wyszedł" sobie ale nie uciekł, tylko trzymał się blisko domu i po trzech dniach wrócił jak gdyby nic się nie stało. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.05.2021 o 10:40, agat21 napisał:

Onaa, czyli wpłatę z bazarku imiennego, który mam nadzieję niedługo rozliczyć przesłać na konto Jo37?

Jak postępy z miejscem dla suńki?

Agaciu i ja zagladam z mnostwem kciukow i modlitwa niechaj sie uda wszystko dla bieduni jak najszybciej
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...