Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Onaa, bardzo mnie ucieszyłaś, że bierzesz pod opiekę tą akurat sunię.  Mamy ten sam gust; najpierw Kokos, a teraz ona. To razem z czarnym psiaczkiem z buldożkowym wyrazem pysia, moja ulubienica. Mój ukochany typ.

Oczko ma jak Borys. Mam nadzieję, że ona bedzie miała więcej szczęścia w adopcji, ale też jest ładniejsza i mniejsza. Czasem adopcyjność potrafi nas zaskoczyć. Zakładałam, że maluchy są bardzo adopcyjne i ekspresowo znajdą domy, a Matuś jest nadal bez perspektywy. Na szczeście może Margo i Fiolka beda miały swoje rodziny. 

Rewelacyjne jest to, że dajesz szansę takim, które mają najmniejsze perspektywy na zmianę losu. Kibicuję Wam gorąco!

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Aska7 said:

Może znowu Matka Chrzestna ? : ))

 

3 hours ago, mari23 said:

Też tak pomyślałam 🙂

Kusicielki❤️:):) No to sprobuję szczęscia (Szczęscie to kluczowe slowo tym razem - ciekawskich zapraszam do sprawdzenia na bazarku), tylko żeby skarg nie bylo potem, że za dużo tych fińskich imion:)

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, Jaaga napisał:

Onaa, bardzo mnie ucieszyłaś, że bierzesz pod opiekę tą akurat sunię.  Mamy ten sam gust; najpierw Kokos, a teraz ona. To razem z czarnym psiaczkiem z buldożkowym wyrazem pysia, moja ulubienica. Mój ukochany typ.

Oczko ma jak Borys. Mam nadzieję, że ona bedzie miała więcej szczęścia w adopcji, ale też jest ładniejsza i mniejsza. Czasem adopcyjność potrafi nas zaskoczyć. Zakładałam, że maluchy są bardzo adopcyjne i ekspresowo znajdą domy, a Matuś jest nadal bez perspektywy. Na szczeście może Margo i Fiolka beda miały swoje rodziny. 

Rewelacyjne jest to, że dajesz szansę takim, które mają najmniejsze perspektywy na zmianę losu. Kibicuję Wam gorąco!

Ja właśnie chcę wziąć na DT tego czarnego z buldozkowatym pysiem. 

Jakby był transport w moją stronę to nawet w przyszłym tygodniu mógłby przyjechać. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, lunarmermaid napisał:

Ja właśnie chcę wziąć na DT tego czarnego z buldozkowatym pysiem. 

Jakby był transport w moją stronę to nawet w przyszłym tygodniu mógłby przyjechać. 

 

3 minuty temu, lunarmermaid napisał:

Może Ewa z FOS będzie jechać? Zapytam, bo to koło mnie

Czyli dokąd transport potrzebny?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, lunarmermaid napisał:

Ja właśnie chcę wziąć na DT tego czarnego z buldozkowatym pysiem. 

Jakby był transport w moją stronę to nawet w przyszłym tygodniu mógłby przyjechać. 

Druga super wieść :) On ma tak rewelacyjne pysio, że na pewno szybciutko kogoś zainteresuje.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, lunarmermaid napisał:

Ja właśnie chcę wziąć na DT tego czarnego z buldozkowatym pysiem. 

Jakby był transport w moją stronę to nawet w przyszłym tygodniu mógłby przyjechać. 

Jak cudownie!!!!!! Jeśli tylko będę mogła w czymś pomóc - proszę o wiadomość, nr konta.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, mari23 napisał:

Jak cudownie!!!!!! Jeśli tylko będę mogła w czymś pomóc - proszę o wiadomość, nr konta.

DT u mnie tylko za koszty karmy i weta, jeżeli będzie potrzebny. Myślę, że na to to choćby bazarkami się uzbiera. 

Dziękuję za chęć pomocy. 

Bardzo się cieszę, że sunia wyjeżdża że schronu, jest podobna do mojej Milki* . Wydaje się taka cicha i spokojna, ludzie są ślepi przy czarnych psach a ja akurat wolę czarne :) 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Wchodzę na wątek biedulki a tutaj tyle nowych dobrych serduszek jest z nią ! Ogromnie Wam dziękuję że jesteście.

I bardzo dziękuję też za Wasze ciepłe słowa :).

Zaraz zrobię zestawienie deklaracji, bo widzę że jest spore wsparcie dla bezimiennej jeszcze sunieczki.

Wczoraj próbowałam znaleźć miejsce dla niej, i znowu jest jak przy Kokosku, przyznam że wieczorem ręce mi opadły :(.

W znanym mi dobrych miejscach nie ma miejsca wolnego albo sunia jest za duża.

Pytałam jeszcze o miejsce u Dexterki przez messangera bo widzę że są tam pieski zamojskie,  więc opcja jest kojca węwnętrznego  za 500zł miesięcznie od 16 maja.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.05.2021 o 22:18, limonka80 napisał:

Na razie mogę dać suńce 40 zł.mc, jeśli któryś z moich deklarowiczów znajdzie dom podwyższę deklarację. Do badań i kosztów weta też się dołożę. Bardzo się cieszę że sunia dostanie szansę, tak poczciwie wygląda, a przez jej nienachalną, spokojną urodę nikt jej nie docenił na tyle, by dać jej dom.

 

Ślicznie Ci dziękuję :).

Dnia 4.05.2021 o 22:36, elik napisał:

Renatko kochana, nawet nie wiesz, jak wielką radość mi sprawiłaś. O tej właśnie suni korespondowałam z Martusią. Kombinowałam jak by tu zrobić, żeby jej pomóc, jednak nic z tego nie wyszło. Ale nie przestałam o suni myśleć.

Bardzo Ci za nią dziękuję     1050465452_dzikujzserca.gif.369a36381b2d7662642ec98facc6508f.gif

Renatko mogę dać od mojej znajomej Agnieszki stałą 20,00 zł po Lolusiu Ewy Marty. Żałuję, że więcej nie dam rady, bo już cała kwota od Agnieszki rozdysponowana na psiaki w hotelach.

Będę częstym gościem na wątku suni.

Elu bardzo dziękuję tym bardziej że masz też swoich starszych potrzebujących podopiecznych.

Dnia 4.05.2021 o 22:38, Dulska napisał:

dam suńce 20 zł stałej 

Bardzo Ci dziękuję :).

Dnia 5.05.2021 o 06:54, Mruczka napisał:

Ode mnie 50 zł stałej z nadzieją, że wyrwanie jej ze schroniska przyniesie jej radość i ulgę.  Piszę tak, bo jestem w szoku  obserwując wątek Suvi, która, spędziwszy całe życie w  zamojskim schronisku,   teraz, w super DT, jest bardzo zestresowana  i smutna.  I nie wiadomo, jak ją przekonać, że  była w piekle, a teraz  jest w niebie.

Mruczko bardzo dziękujemy, ja mam nadzieję że sunię ucieszy wolność i bliskość człowieka.

Dnia 5.05.2021 o 07:14, Nesiowata napisał:

Dołożę 10,00 zł

Bardzo Ci dziękuję.

Dnia 5.05.2021 o 08:37, mari23 napisał:

Zacytuję, bo to jest dokładnie to, co chciałabym napisać.

Spłukana jestem i stałych mam sporo, ale co tam rozsądek, jak ona tak długo czeka???? 20 zł stałej dla suni <3

Z tego co wiem to sunieczka jest tam kilka lat, dokładniej to wyjdzie pewnie przy zczytaniu, do siatki do Toli podchodzi już długo biedula, i wreszcie się dla niej pojawia się szansa. Mari bardzo Ci dziękuję :).

Dnia 5.05.2021 o 09:09, CZETKA napisał:

50 zł stalej dla sunieczki

Ślicznie Ci dziękuję CZETKO.

Dnia 5.05.2021 o 09:43, agat21 napisał:

No dobra, nikt nie chce, to ja szybki błyskawiczny bazarro imienny dla suńki:

 imienny

Zapraszam! Przybywajcie licznie i podnoście licznie, bo na mnie nie można za bardzo liczyć. ;)

Agatko, super, dziękuję bardzo za bazarek :).

Dnia 5.05.2021 o 10:58, Jolanta08 napisał:

Cieszę się,że sunia dostała szansę. Na razie wesprę ją jednorazową wpłatą.

Bardzo dziękujemy :).

Dnia 5.05.2021 o 16:50, kikou napisał:

10 stałej dla ślicznej czarnulki

Ślicznie dziękuję :).

Dnia 5.05.2021 o 17:19, dorota1 napisał:

Przenoszę moją stałą wpłatę z Kokoska na tę sunię. Konto to samo?

Bardzo dziękuję Dorotko :).

 

Dostałam też pw:

- od osoby która chce pozostać anonimowa z deklaracją 100zł miesięcznie i 200zł na transport, bardzo dziękujemy :),

- od helli która zgodziła się przenieść deklarację 50zł - bardzo dziękuję :),

- od Marudy, która przeniosła dalej swoją deklarację 20zł - bardzo dziękuję :),

- od koji, która przeniosła deklarację 30zł - ślicznie dziękujemy :),

i od p. Pauliny z fb 10zł - bardzo dziękuję :).

Edit, mam jeszcze dwie stałe deklaracje od Mazowszanki13 -20zł - ślicznie dziękujemy i od p. Krystyny z fb - bardzo dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...