Jump to content
Dogomania

Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila, u Murki potem u katakka, 28 lipca 2022 jej czas.. się skończył :( :( :(.


Recommended Posts

Dnia 10.04.2022 o 20:26, Aska7 napisał:

Ja mogę ją zawieźć gdziekolwiek, ale dopiero po 1 maja, bo zaraz będę na Bałkanach przez 2 tygodnie.

troszkę tu cicho , nie ma chyba żadnych konkretnych planów  , ale dobrze się stało , bo Ja swój wyjazd muszę przełożyć na pierwszy tydzień maja. Nie wiem do kiedy sunia może mieszkać w obecnym hoteliku , ale jeśli nie ma pośpiechu, to mogę ją odebrać na tych samych zasadach , jak proponowane we wcześniejszym poście, tyle że na początku maja, chyba że macie inne plany . Proszę o wiadomość , bo muszę sobie wszystko dobrze poukładać czasowo .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2022 o 19:03, katakka napisał:

troszkę tu cicho , nie ma chyba żadnych konkretnych planów  , ale dobrze się stało , bo Ja swój wyjazd muszę przełożyć na pierwszy tydzień maja. Nie wiem do kiedy sunia może mieszkać w obecnym hoteliku , ale jeśli nie ma pośpiechu, to mogę ją odebrać na tych samych zasadach , jak proponowane we wcześniejszym poście, tyle że na początku maja, chyba że macie inne plany . Proszę o wiadomość , bo muszę sobie wszystko dobrze poukładać czasowo .

U mnie może być spokojnie do tego czasu 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rozliczenie suni:

Stan konta na 4 kwiecień wynosił -701 zł

+701 zł Jo37

-360 zł hotelowanie 05.04-04.05

-318 zł Neoplasmoxan

Stan konta na 4 maj wynosi -678 zł.

 

Shila ostatnio na spacerach rozciąga tylne łapki jakby jej coś przeszkadzało. Nie cały czas oczywiście, ale myślę, że to może być neurologiczne lub od kręgosłupa. Teraz też zrobiło się ciepło, więc trochę przy dyszeniu jej oddech jest ciężki. W środę ma być wet to ją osłuchamy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2022 o 09:38, teresaa118 napisał:

Kiedy Shila zmienia swoj domek?

Teresko, Asia7 będzie wiozła Shilunie i termin zależy jak będzie miała czas,  zwłaszcza że to taka daleka droga.  Także bardzo proszę Wszystkich o trzymanie mocno kciuków żeby transport, podróż przebiegła pomyślnie no i żeby sunia jak najszybciej przyzwyczaiła się do nowego miejsca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Shila osłuchowo wydaje się w porządku. Odruchy w tylnich łapkach są w porządku, więc to raczej nie kręgosłup. Ale teraz ostatnio już mniej jest problemu z tymi łapkami. Natomiast znów musimy zakrapiać uszko.

Kupiłam zapas Neoplasmoxanu, to pojedzie razem z Shilą. Była okazja 2 opakowania za 606 zł, czyli o 15 zł mniej na opakowaniu (Neoplasmoxan nadal wszędzie po 318 zł):

neoplasmoxan.thumb.png.2f1a2a2488a5941a024d04cfb4732d99.png

Link to comment
Share on other sites

  • Onaa changed the title to Czarna z białym krawatem ślepawa schorowana 13- letnia Shila jutro opuszcza hotelik Murki, jedzie daleko do pdt , trzymaj się kochana

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...