Jump to content
Dogomania

Zakończony, rozliczony. Mamy 515 zł W tym 300 na transport + 215 za cegiełki na potrzeby Dunia. Z całego serca dziękuję


Gabi79

Recommended Posts

  • Gabi79 changed the title to Hurra, mamy tańszy transport!!! Do pokonania pozostało 20 km. Mały, przerażony Dunio - na starość trafił do schroniska. Prosi o wsparcie na transport, by pojechać do kikou. Czy zdąży?
1 minutę temu, elik napisał:

Gabrysiu kochana to dopisz mi te 20 kilosów  :)   Psiurek ma jechać już pojutrze, niech więc  będzie już cała kwota.

Eluniu, dziękuję z całego serca,  dzięki Tobie mamy już całą kwotę, zaraz będę rozsyłać rozliczenie

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Hurra, mamy tańszy transport!!! I całą potrzebną kwotę, czyli 300,- Mały, przerażony Dunio - na starość trafił do schroniska. Prosi o wsparcie na transport, by pojechać do kikou. Czy zdąży?

Gabrysiu bardzo serdecznie Ci dziękuję   268153289_dzikujzserca.gif.a1ccfee8b6963895786a1f02b42f98e3.gif

Zadziałaś jak błyskawica.  Nie spodziewałam się, że uda się zebrać potrzebną kwotę tak szybko.

Kolejny już raz wspólne działanie przynosi szybko oczekiwany efekt. Dunio, dzięki Wam, już we czwartek opuści nieprzyjazny schron i znajdzie się w domowych warunkach, pod czułą opieką kikou.

Bardzo gorąco Wam wszystkim dziękuję

1211600624_dziki.gif.662a52ed2111d0a7fe3a2a9e697860a8.gif      1522850704_dlaWaslove.jpg.b18e76133e0045e3ceba81bcb37ce5df.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, elik napisał:

Gabrysiu bardzo serdecznie Ci dziękuję   268153289_dzikujzserca.gif.a1ccfee8b6963895786a1f02b42f98e3.gif

Zadziałaś jak błyskawica.  Nie spodziewałam się, że uda się zebrać potrzebną kwotę tak szybko.

Kolejny już raz wspólne działanie przynosi szybko oczekiwany efekt. Dunio, dzięki Wam, już we czwartek opuści nieprzyjazny schron i znajdzie się w domowych warunkach, pod czułą opieką kikou.

Bardzo gorąco Wam wszystkim dziękuję

1211600624_dziki.gif.662a52ed2111d0a7fe3a2a9e697860a8.gif      1522850704_dlaWaslove.jpg.b18e76133e0045e3ceba81bcb37ce5df.jpg

Eluniu, moja zasługa jest tu niewielka, podziękowania należą się tym, którzy zafundowali Duniowi transport.

Wspaniale, że nie musimy mieć 580, a 300,-

Ps. Trochę prywaty: buziaki i głaski dla Twojego Afliczka!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Kolejny news: weszłam przed chwilą na konto, a tam wpłata od Onaa 80,- oraz niwspodzianka: 100,- od Anna G-R. Pięknie dziękuję. Mamy zatem zadeklarowaną całą kwotę na transport i 100 na inne wydatki dla Dunia. Piesku kochany, tyle serc poruszyłeś, aż mi łzy ze wzruszenia poleciały 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Hurra, mamy tańszy transport!!! I całą potrzebną kwotę, czyli 300,- Plus niespodziankę od Anna G-R w kwocie 100,- Dzięki Wam Dunio opuści schroniskowy boks i pojedzie do kikou. Dziękuję z całego serca!!!
20 godzin temu, Radek napisał:

Cieszę się bardzo, ale z drugiej strony nie zdążyłem dorzucić się do kilometrów 😕

Radku, zawsze możesz dokupić cegiełkę, jeśli masz ochotę, będzie na potrzeby Dunia, bidulek potrzebuje na leki

3 godziny temu, b-b napisał:

Przyszłam za późno aby dorzucić się do kilometrów ale wpłacę choć 10zł na potrzeby psiaczka.

Gabi kochana podrzuć konto proszę :)

Witaj Bogduniu, pięknie dziękuję.

Pani Magda ze schroniska wyłożyła na transport, Basia mi napisała, żebym spokojnie czekała na wszystkie wpłaty i dopiero potem przeleję

 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiejsze wpłaty do godz. 17.00 bo w tej chwili serwis internetowy CA24 jest niedostępny ( dziadostwo )

guccio 10,-

elik 40,-

Nesiowata 20,-

iwna5702 20,-

Z całego serca dziękuję w imieniu Dunia, który jutro wyrusza do kikou!!!

 

Link to comment
Share on other sites

  • Gabi79 changed the title to Hurra, mamy tańszy transport!!! I całą potrzebną kwotę, czyli 300,- Plus niespodziankę od Anna G-R w kwocie 100,- Można jeszcze dokupić cegiełki na leki dla Dunia
42 minuty temu, Gabi79 napisał:

Radku, zawsze możesz dokupić cegiełkę, jeśli masz ochotę, będzie na potrzeby Dunia, bidulek potrzebuje na leki

Super :) W takim razie poproszę cegiełkę za dychę. Konto to, co zwykle?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...