Jump to content
Dogomania

Szkolenie na groomera


Recommended Posts

Witam serdecznie.Jednocześnie bardzo proszę o polecenie kursu z groomingu najlepiej weekendowego z lokalizacja w Warszawie. Kurs od podstaw.
Czy ewentualnie jest dofinansowanie dla osób 45 lat zatrudnionym na umowę o pracę.Chcialam nadmienić ze pracuje w branży weterynaryjno zoologicznej

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Katarina Katarina napisał:

Witam serdecznie.Jednocześnie bardzo proszę o polecenie kursu z groomingu najlepiej weekendowego z lokalizacja w Warszawie. Kurs od podstaw.
Czy ewentualnie jest dofinansowanie dla osób 45 lat zatrudnionym na umowę o pracę.Chcialam nadmienić ze pracuje w branży weterynaryjno zoologicznej

Nie wiem czy to weekendowy kurs i ile kosztuj ale zerknij tu: https://dolna30.pl/kurs-groomerski/

Z dofinansowaniem to raczej dla bezrobotnych i z UP trzeba porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Cześć! Wielu z nas często polega na specjalistach w różnych dziedzinach, kiedy potrzebujemy pomocy. Ja osobiście nie mam pojęcia o weterynarii, i zwykle kieruję się do ekspertów w tej dziedzinie. Jednak niedawno natrafiłem na artykuł https://goit.global/pl/blog/plusy-i-minusy-zawodu-programisty-fullstack/ o Plusach i Minusach pracy jako pełno-stack developer. To sprawiło, że poczułem chęć nauki programowania. Życie pełne jest niezwykłych możliwości, a nauka nowych umiejętności może okazać się niesamowicie inspirująca. Kto wie, może i Ty znajdziesz w programowaniu swoją pasję!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...