Jump to content
Dogomania

Zakończony - Złoty pierścionek Apart i inne biżutki oraz klapki - szybki bazarek - debet na wątku starowinek u Kasi- do 04.05.2021, g. 20.00


iwna5702

Recommended Posts

6 godzin temu, beataczl napisał:

Moja koleżanka nosi takie i 12cm..dla niej byłyby niskie.  No ale na problemy z kręgosłupem to inna bajka

Klapki zostały podarowane na bazarek, ja też nie daję rady nosić wysokich obcasów, czy koturnów, więc rozumiem ten ból :)

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, iwna5702 napisał:

Klapki zostały podarowane na bazarek, ja też nie daję rady nosić wysokich obcasów, czy koturnów, więc rozumiem ten ból 🙂

To jest nas więcej... Czasami żałuję,  fajnie noga wygląda chociaż na niewielkim obcasie, prawda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • iwna5702 changed the title to Dziś koczńymy - Złoty pierścionek Apart i inne biżutki oraz klapki - szybki bazarek - debet na wątku starowinek u Kasi- do 04.05.2021, g. 20.00
  • iwna5702 changed the title to Zakończony - Złoty pierścionek Apart i inne biżutki oraz klapki - szybki bazarek - debet na wątku starowinek u Kasi- do 04.05.2021, g. 20.00
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...