Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - Dla małych i dużych znów pieskom posłuży - dla Argo do 9 maja godz. 21:00

Recommended Posts

• Replies 122
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tak,  poproszę wszystkie.

Hop!

Posted Images

Aldrumko prosimy za wywolawcza, jeszcze tego cud misia num 66

Amazon.com: 3D Holographic Lollypop Me to You Bear Valentines Day Card:  Kitchen & Dining

36 minut temu, Nadziejka napisał:

Aldrumko prosimy za wywolawcza, jeszcze tego cud misia num 66

Amazon.com: 3D Holographic Lollypop Me to You Bear Valentines Day Card:  Kitchen & Dining

Dziękuję, to taki z Twoich wpisów 

2c5e23d0c429b85d035b03688e986c2e.jpg&key=8e3159be0ab03eeace9497d4c465ca9634f573d3449de5e412e9df5333b8d711

Spokojnej nocy

A misio oczywiscie dla mojej lalci ..misiow u as ok 30 bylo...ale czesc na bazareczki a czesci zostaly dawno zmordusiane ...miskowo tez pokochaly kotleki i lulaja na niektorych misiaczkach cale noce  i pol dzioneczka

Zapomnialam zapytac , a misio jest bez zadnych kuleczek w srodku? caly pluszakkowy?

• Aldrumka changed the title to dodałam - Dla małych i dużych znów pieskom posłuży - dla Argo do 9 maja godz. 21:00
15 godzin temu, Nadziejka napisał:

A misio oczywiscie dla mojej lalci ..misiow u as ok 30 bylo...ale czesc na bazareczki a czesci zostaly dawno zmordusiane ...miskowo tez pokochaly kotleki i lulaja na niektorych misiaczkach cale noce  i pol dzioneczka

Jak misio ma być dla Lalci , to może wolisz zamienić na równie mięciutką a tańszą kaczuszkę , która dodałam

1551655303_P1210133(Copy).JPG.0e55ed5e3d94f81e322fdb8f37d1211f.JPG

4 godziny temu, Aldrumka napisał:

Jak misio ma być dla Lalci , to może wolisz zamienić na równie mięciutką a tańszą kaczuszkę , która dodałam

1551655303_P1210133(Copy).JPG.0e55ed5e3d94f81e322fdb8f37d1211f.JPG

Ciociu kaczuszki mamy trzy sztuki jedna wielkuska ponad pol metra ...tez czasem do lulania sluzy a czasem do tarmoszenia ogromnego
7 godzin temu, elmas napisał:

Podniosę, może ktoś jeszcze coś wypatrzy? 

Tulips Buy - Fresh from Holland - Delivered Nationwide

532 mejores imágenes de Imágenes | Dibujos infantiles, Dibujos ...

• Like 1
  • Aldrumka changed the title to DZIŚ KOŃCZYMY - Dla małych i dużych znów pieskom posłuży - dla Argo do 9 maja godz. 21:00

Premium Photo | Valentine coffee

zapraszamy 

• Like 1
  • Aldrumka changed the title to ZAKOŃCZONY - Dla małych i dużych znów pieskom posłuży - dla Argo do 9 maja godz. 21:00