Jump to content
Dogomania

ROZLICZONY !! DZIŚ KONIEC ,! MARKOWE ciuszki na transport przedszkolaków z Ukrainy. Do 05.05. g 22


Poker

Recommended Posts

27 minut temu, Gruba Berta napisał:

bardzo dziekuje za informacje - poprosze tylko marynarke 

Pokerku, w przyszłym tygodniu będę na maturach( wtorek, czwartek, piątek) myślę , że tak do 12-13

jeśli ogarnę jak przejechać od Ciebie do mnie to mogłabym w któryś z tych dni spróbować podrzucić marynarkę 

Link to comment
Share on other sites

Dzięki u uxmalku, że pamiętasz o naszej babulce.

Zabieg zniosła bardzo dobrze. Co prawda ze 3 godziny nie wiedziała co ma z sobą zrobić, była nawet pobudzona. Chodziła, nie chciała się położyć. Śliniła się , ale to chyba z głodu, bo jak dałam jej ciut gotowanego, to przeszło jej. Nawet siusiu zrobiła na trawce. Spała z nami  na górze dokąd oczywiście ją wniosłam.

Rano zjadła dostała lekii wyprowadziła mnie na króciutki spacerek i było wszystko co trzeba. Teraz śpi spokojnie.

Miała usuniętą całą listwę mleczną po jednej stronie. Jeden guzek brzydko pachnie, bo obok był powiększony węzeł chłonny.

Nie wiem czy się zdecyduję na kolejną operację.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

wspolczuje Poker :( 10 lat temu moja Mania miala taka operacje :( operacje miala o 12, wieczorem pojachalam do innego weterynarza (bo ten co operowal byl juz zamkniety) bo krew saczyla sie z ran poperacyjnych, dostala tez jeszcze srodki przeciwbolowe, cala noc z Nia siedzalam i musialam do Niej mowic, glaskac to wtedy byla spokojna i nie pomrukiwala :( Myslalam ze strace Ja :( to jest okrutna operacja :( Manie wzielam juz chora rok wczesniej ze schroniska - wiek nie byl znany  (oszacowana na 12 lat) - gdybym wiedziala ze umrze z powodu chorej watroby 5 miesiecy pozniej - nigdy ie poddalabym Jej takiemu okrucienstwu jak ta operacja :( Mam ogromny zal do weterynarza ze przed operacja nie zbadal Jej calkowicie :( gdyby wtedy zdobil wszystkie badania w tym usg nie bylaby operowana tylko w pore zdiagnozowana i zylaby dluzej bez tej operacji :(

U Twojej psinki sytuacja wygladala innaczej - psinka z uwagi na saczace sie zmiany wymagala operacji. Moja psina miala takie guzy operowane w schronisku - do mnie trafila z malymi wielkosc grochu rozsianymi w obydwu listwach -  w schronisku wycieli tylko czesc jednej listwy. 

Link to comment
Share on other sites

Loczka nie miała sączącej sie zmiany. Nigdy bym do tego nie dopuściła. Była dokładnie przebadana przed operacją. Nie chcę by umarła na raka.

Loczka dziś bardzo ładnie je, jest spokojna, daje znać, że chce wyjść na siusiu. Po schodach noszę ją na rękach.  Na szczęście nie krwawi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Loczka nie miała sączącej sie zmiany. Nigdy bym do tego nie dopuściła. Była dokładnie przebadana przed operacją. Nie chcę by umarła na raka.

Loczka dziś bardzo ładnie je, jest spokojna, daje znać, że chce wyjść na siusiu. Po schodach noszę ją na rękach.  Na szczęście nie krwawi.

Bardzo się cieszę, ze Loczka dobrze czuje się po tej operacji. Nie mogłam znalezc wątku, na którym napisałaś o tej planowanej operacji.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dotta1311 napisał:

Poproszę wymiary sukienki nr 9, dziękuję.

nr 9 Wymiary: obwód pod pachami  106 cm, długość pleców od karku  100 cm , długość rękawa spod pachy 35 cm

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, NikaEla napisał:

Dzień dobry, też myślałam o Loczce, cieszę się, że w porządku. Nie zapomnę gdy Poker wyciągnęła ją w schronisku z boksu na ręce i tak już zostało.

Byłyśmy wtedy razem.

Loczka tak mnie ujęła swoim zachowaniem, że nie mogłam już jej zostawić w schronie. A potem miłość wzajemna z Dolarkiem pomogła podjąć decyzję o jej adopcji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...