Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - rozliczony. Sie zrobił i serdecznie zapraszam :)


elik

Recommended Posts

J

4 godziny temu, Tyśka) napisał:

Podnoszę w imieniu swoim i elik, która w pocie czoła pracuje na działce 🙂 Postara się wejść dzisiaj wieczorem na bazarek.

A gdzie słoneczne  pozdrowienia, o których przekazanie prosiłam  🙂

Jestem wreszcie, jestem  🙂   Potwornie zmęczona, a prac niewiele ubyło. Jeszcze wracamy do Krakowa więc nie przywieźliśmy komputera, a staruszek laptop działa w tempie, z którego cieszyłby się tylko ślimak. Dlatego z góry Was przeproszę, bo tym razem rozliczenie bazarku zrobię dopiero w poniedziałek po południu, bo wykorzystując dobrą pogodę chcemy zrobić  jak najwięcej w ogródku warzywnym i ogólnych porządków. Koty strasznie nabałaganiły na tarasie. Zamordowały sporo ptaszków  😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

A gdzie słoneczne  pozdrowienia, o których przekazanie prosiłam  🙂

A bo i sama nie miałam za bardzo czasu, kiedy napisać post, skrobnęłam w biegu na rocznicową kolację i mi umknęły pozdrowienia ;)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

biedne ptaszki

Też bardzo nad tym boleję, bo kocham ptaszki i dokarmiam je, a te niecnoty koty, choć mają żarełka pod dostatkiem, to jednak polują na ptaszki Po części może to nasza wina, bo pomiędzy dachem tarasu, a ściankami są miejscami małe luki. Widocznie ptaszek wlatuje tamtędy , a potem nie może znaleźć drogi powrotu  :( Mąż zabezpieczył te otwory nylonową siatką, ale chyba pod wpływem słońca i mrozów, siatka się rozleciała, bo tak dużo śladów po ptaszkach, jak w tym roku, nie było nigdy.  Mąż musi z drabiny sprawdzić co się dzieje z siatką i ewentualne braki uzupełnić.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Kamila Proc napisał:

hopsi po przerwie

A ja myślałam, że coś mi się z laptopem stało, bo dzisiaj, będąc jeszcze na działce, nie mogłam wejść na dogo.

\Wróciliśmy do Krakowa, bo zaczął padać deszcz i całe niebo zaciągnięte było chmurami. Wygląda na to, że będzie padać do wieczora. Mieliśmy wracać jutro po południu, ale pewnie rano i tak nic nie da się robić. Przynajmniej rozliczę bazarek  :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, guccio napisał:

Wszystko ma swoje dobre strony-nawet deszcz.

Masz rację, ale czasem jak się rozpada, to nie ma końca,  a nasz bazarek wie kiedy skończyć  :)

Oficjalnie ogłaszam, że bazarek jest zamknięty.

Bardzo gorąco dziękuję kupującym, licytującym i podrzucającym.

1988964542_dzikuj8.gif.21597f7d98bfe338e71b44a0de5b91ea.gif

Dzięki Wam udało się zebrać dla psiaków około 500,00 zł.
Już dzisiaj zapraszam wszystkich na mój kolejny bazarek.

 

Link to comment
Share on other sites

PW z zestawieniem i numerem konta roześlę jutro, bo dzisiaj już padam. Bardzo bolą mnie oczy, bo okulary do czytania zostawiłam na działce  :(  Odzyskam je dopiero we czwartek  :(

         
         
         
         
         
         
       
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Radek napisał:

Szybko zleci ;)
Miłego dnia wszystkim. 

Zleci, ale do czwartku będę ślepa jak kret  :(  Dla mnie, to nawet w okularach do czytania dogo ma za male litery, a co dopiero bez nich  :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Elik, to może przymusowy urlop od Dogo do czwartku? Szkoda Twojego wzroku.

Wynik bazarku piękny, BRAWO!

Dzięki Tysiu  :) Brawa należą się uczestnikom bazarku, a w zasadzie to markofix1 i Figunia, które wpłaciły po 100,00 zł na serduszka  :) To prawie połowa zebranej kwoty  :)  Chyba fanty nie były zbyt atrakcyjne. Ale już szykuję następny bazarek  :)  Dostałam nowe fanty, będzie ciekawie!
A oczy hm..  faktycznie nie powinnam bez odpowiednich okularów gapić się w monitor, ale chciałabym chociaż tylko zrobić rozliczenie i rozesłać do zainteresowanych.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...