Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - rozliczony. Sie zrobił i serdecznie zapraszam :)


elik

Recommended Posts

Znowu miałam zagonione przedpołudnie i wczesne popołudnie  :(  Rano zdążyłam zaktualizować finanse kilku psiaczków i musiałam pędzić po odbiór wyników badania krwi i to w dwa odległe od siebie miejsca.  Jedno do pani doktor, która zleciła badania, a drugie wyniki w miejscu poboru krwi, bo wyniki, te zlecone z funduszu zdrowia muszą być przesłane do lekarza zlecającego, a te dodatkowe, płatne, można odebrać w punkcie poboru krwi. Czy to nie nonsens? Wyniki są moja własnością, bo przecież ja za nie płacę. Nie z kieszeni, ale co miesiąc ściągają mi z emerytury. Ale nie, u nas są własnością lekarza zlecającego i nie jest ważne, że on tylko zlecił, a ja z tymi wynikami mam iść dalej. Wyniki wracają do wystawiającego zlecenie pobrania materiału do badań. Tylko te punkty dzieli od siebie prawie godzina jazdy dwoma środkami lokomocji  :(  Masakra!

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, elik napisał:

Wyniki wracają do wystawiającego zlecenie pobrania materiału do badań. Tylko te punkty dzieli od siebie prawie godzina jazdy dwoma środkami lokomocji  😞

Jakby było inaczej to jeszcze by się pacjentowi w głowie poprzewracało z nadmiaru dobrobytu 😉

 

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Tyśka) napisał:

I ja podniosę przy składaniu prania :D

To masz podobnie jak ja  :)  Czasem jak włączę kompa rano, to w tak zwanym międzyczasie posprzątam, ugotuje obiad, zrobię pranie....  a od czasu do czasu wpadnę na któryś z wątków. Jak ktoś popatrzy na obecność, to cały czas siedzę na dogo.  Często nawet na kilku wątkach na raz  :)   A tak na prawdę, to jestem na dogo może kilkadziesiąt minut. Przez resztę czasu coś robię, tylko nie chce mi się włączać i wyłączać kompa.

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, elik napisał:

To masz podobnie jak ja  :)  Czasem jak włączę kompa rano, to w tak zwanym międzyczasie posprzątam, ugotuje obiad, zrobię pranie....  a od czasu do czasu wpadnę na któryś z wątków. Jak ktoś popatrzy na obecność, to cały czas siedzę na dogo.  Często nawet na kilku wątkach na raz  :)   A tak na prawdę, to jestem na dogo może kilkadziesiąt minut. Przez resztę czasu coś robię, tylko nie chce mi się włączać i wyłączać kompa.

Ja często piszę z telefonu. Zaglądam na wątki, które najczęściej odwiedzam i komentuję zza garów, w drodze z/do pracy itd. Nie wszędzie zaglądam, bo nie mam możliwości - ale pewnie wygląda podobnie: że ja ciągle na dogo siedzę :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, guccio napisał:

U mnie podobnie.Ciagle niby jestem na dogo.A to tylko telefon z powiadomieniami z wątków,ktore obserwuję.

Myślę, że jest spora grupka takich cudaczków jak my  :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, markofix1 napisał:

to ja poproszę serduszko za 100zł 

i  nr konta , to przeleję pieniądze (chyba, że mam poczekać do zakończenia bazarku)

Łaaaałłłł, wielkie, ogromne dziękuję  

664891066_dziki.gif.c95fdcde6d22d42834601b60b621aa0d.gif    2036958282_kwiatki12.gif.baa8404b270bb021e372d12df4e69cbe.gif

Z numerem konta jest taki problem, że ten stały numer bazarkowy przejęła zamojszczanka Lumia. Będę miała nowy numer bazarkowy, ale dopiero w przyszłym tygodniu we wtorek. Mogę podać tymczasowo mój nr konta i jak już będę miała ten bazarkowy, to przeleje na niego Twoją wpłatę.  Może tak być?
Tak to się porobiło, ale Lumia była w wielkiej potrzebie i nie miałam wyjścia, przeznaczyłam konto bazarkowe na wpłaty dla Lumii.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, markofix1 napisał:

mi bez różnicy. mogę przelać pieniądze dziś, a mogę poczekać jeszcze

jak Tobie wygodniej :)

To może podam Ci mój nr konta, a  gdy już będę miała ten nowy nr to przeleję Twoją wpłatę.

Jeszcze raz wielkie dzięki    buziaczki-5.gif.a244ccbd2edfdd17972cc4d6cafd2d92.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, markofix1 napisał:

temat ogarnięty

pieniądze już w drodze - pewnie do poniedziałku dotrą, bo to już prawie weekend :)

 

Super  :)  Dzięki  :)  Dla banków już teraz jest weekend, bo już po wszystkich sesjach wyjściowych i wejściowych.  Następne sesje dopiero w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, elik napisał:

Tak chyba mniemają!

W takich sytuacjach przypomina mi się film Chłopaki nie płaczą i scena, gdy młody Stuhr prosi o możliwość zdawania egzaminu pomimo spóźnienia. Wykładowca odmawia, a później mówi - oni są gotowi pomyśleć, że jesteśmy tutaj dla nich 🙂

2 godziny temu, Tyśka) napisał:

Ja często piszę z telefonu.

 

2 godziny temu, guccio napisał:

U mnie podobnie.

Tylko z telefonu mniej wygodnie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Radek napisał:

W takich sytuacjach przypomina mi się film Chłopaki nie płaczą i scena, gdy młody Stuhr prosi o możliwość zdawania egzaminu pomimo spóźnienia. Wykładowca odmawia, a później mówi - oni są gotowi pomyśleć, że jesteśmy tutaj dla nich 🙂

Tak, to właśnie pasuje idealnie do takich sytuacji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...