Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - rozliczony. Sie zrobił i serdecznie zapraszam :)


elik

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie, dziękuję za obecność na wątku i przepraszam za moją nieobecność. Zaczęłam dzień dosyć wcześnie, bo o godz. 5:30 wyprawieniem męża do pracy, potem spacer z psem, bieg na badanie krwi - kolejka gigantyczna, potem zakupy, po powrocie z zakupów sąsiadka z prośbą o duże zakupy dla niej (niewychodząca), potem obiad, a w międzyczasie spacer z psem. Uffff jestem padnięta, a jeszcze trochu prac przede mną  :(  Ale dość użalania się nad sobą, bywało gorzej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Negra & Anna napisał:

Dziękuję za zaproszenie :)

 

 

17 godzin temu, Radek napisał:

Jeszcze podrzucę na dobranoc.

 

10 godzin temu, Radek napisał:

Słoneczne dzień dobry.

 

8 godzin temu, Nadziejka napisał:

42 zl z gr..Rozliczony! Dziekuje Pieknie! Dla Bialego Ksiecia Alesia Oriona  wyrwanego z koszmaru ..maly kramik roznosci.Zapraszam sercem calem do 23  lipiec g 24.oo - Zakończone - Dogomania

 

8 godzin temu, guccio napisał:

W górę bazarku.

 

6 godzin temu, Aldrumka napisał:

Zaglądam 

 

5 godzin temu, Isabel napisał:

Podniosę :)

 

4 godziny temu, Radek napisał:

Czynne cały czas. Niezależnie od pogody.

 

4 godziny temu, Kamila Proc napisał:

dzien doberek

 

48 minut temu, Kamila Proc napisał:

zapraszamy niezmiennie

 

22 minuty temu, Radek napisał:

Urządzanie się?

Dziękuję Wam bardzo za przybycie i dbanie o bazareczek, żeby nie spadł całkiem na samo dno, bo kasiorka baaaardzo potrzebna. Wczoraj dowiedziałam sie, że mój Timuś ma się kiepsko, że najprawdopodobniej czeka go operacja i to za jednym zamachem w kilku miejscach  :(  Biedaczysko moje kochane  :(  Co się dzieje, że prawie wszystkie psiaki mają jakieś guzy. Z moich osobowistych guzy miały usuwane Luna, Oruś, Sarunia, Binguś.  Teraz czeka to Timusia  :(

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Aldrumka napisał:

Wymiary i rozmiar z metki nr 62 ogrodniczek poproszę

I skład bluzeczki nr 7

Na metce jest napisane - Spodnie 3/4 bermudy. Tkanina wzorzysta ha, ha,ha. 

Zmierzę i podam.

Indyjska bluzka koszulowa rozmiar 42.   Na metce materiał 100% cottonalgodon ?  Nie wiem co to, ale w dotyku materiał miękki, jak bawełna.

EDIT

pas  44 cm    dł nogawki zewn. 26 cm     prostokąt szer. dół  27 cm   góra  22 cm   wys. 29 cm

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, WiosnaA napisał:

Serio Elu ??....skleroza już u mnie totalna :(

Ale fajna niespodzianka...przydadzą się w wakacje, jeśli tylko dzieci wypuszczą z tej Anglii :(

Aaaa widzisz, U mnie też sklerolzja daje popalić, ale to jakoś udało mi sie pamiętać  :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękuję Wam bardzo za przybycie i dbanie o bazareczek, żeby nie spadł całkiem na samo dno, bo kasiorka baaaardzo potrzebna. Wczoraj dowiedziałam sie, że mój Timuś ma się kiepsko, że najprawdopodobniej czeka go operacja i to za jednym zamachem w kilku miejscach  :(  Biedaczysko moje kochane  :(  Co się dzieje, że prawie wszystkie psiaki mają jakieś guzy. Z moich osobowistych guzy miały usuwane Luna, Oruś, Sarunia, Binguś.  Teraz czeka to Timusia  :(

A jaka operacja? 

Moj osobisty kundelek aktualnie ma kilka brodawek na ciele, w tym i na powiece (nie miał zadnej), dwa lata temu mial też wycinany guz z brzucha :( Do tego tył coraz bardziej siada, coraz większe zmiany reumatyczne i demencja, głuchutki i śleputki się robi... Psiaki zbyt wcześnie się starzeją. :(

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tyśka) napisał:

Dzień dobry! Ja dopiero dzisiaj dotarłam na bazarek, ale i czasu mi brakuje... zaglądam tylko na wybrane wątki.

 

Bardzo dziękuję elik za uwzględnienie Krecika. Jednak zerknęłam na jego konto... i miewa się dobrze, za to Tuptusiowi u Moli@ może zabraknąć, bo czeka go czyszczenie ząbków, kastracja oraz badanie chorego serduszka... dlatego proponuję, aby zamienić beneficjenta tych mocih fantów z Krecika na Tuptusia.

A to Tuptuś nie pojechał do DS? Miał jechać pod koniec czerwca.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

A to Tuptuś nie pojechał do DS? Miał jechać pod koniec czerwca.

Nie pojechał, cisza w tym temacie. Albo jeszcze nie skończyła się przeprowadzać, albo jednak zrezygnowała. A zrobic kastrację i czyszczenie ząbków Tupolkowi trzeba. Jemu bardziej przyda się kasiorka niż Krecikowi :)

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyśka) napisał:

A jaka operacja? 

Moj osobisty kundelek aktualnie ma kilka brodawek na ciele, w tym i na powiece (nie miał zadnej), dwa lata temu mial też wycinany guz z brzucha :( Do tego tył coraz bardziej siada... Psiaki zbyt wcześnie się starzeją. 

Timuś ma rozlazły guz w uszku i drugi gdzieś na zewnątrz.  Kasia była z nim wczoraj u weta i wet zaleca usunięcie tych guzów  :(

 

2 minuty temu, Tyśka) napisał:

Nie pojechał, cisza w tym temacie. Albo jeszcze nie skończyła się przeprowadzać, albo jednak zrezygnowała. A zrobic kastrację i czyszczenie ząbków Tupolkowi trzeba. Jemu bardziej przyda się kasiorka niż Krecikowi :)

W takim razie przeleje dla niego to co miał dostać ode mnie z poprzedniego bazarku, ale nie dostał, bo domek wisiał w powietrzu.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Timuś ma rozlazły guz w uszku i drugi gdzieś na zewnątrz.  Kasia była z nim wczoraj u weta i wet zaleca usunięcie tych guzów  :(

 

W takim razie przeleje dla niego to co miał dostać ode mnie z poprzedniego bazarku, ale nie dostał, bo domek wisiał w powietrzu.

O raaany :( Bedzie dobrze!!!

Dziekuje :) 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Tyśka) napisał:

Może, ale 10.05 jest zabiegi więc do domku jeszcze hoho ;)

Oby się jednak odezwał, bo określałaś go jako b.dobry, jakby skrojony na miarę Tuptusia.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, lunarmermaid napisał:

Poproszę nr 47 w opcji KT. 

Nr 28, 60, 62 i 80 za wywoławczą. 

Paczkomat. 

Witam serdecznie    736048585_kwiatki10.gif.9a12edd7bd6f6c45e32351de9c1274e2.gif   

i bardzo dziękuję za pomoc psiaczkom bezdomniaczkom      kwiaty1.jpg.ffe73ef28975c6d712ebdd1783b621a6.jpg

Biegnę zanotować   biegnie.jpg.9373f509529c3cda4a8ed340a9c48ac0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...