Jump to content
Dogomania

Rozliczony! 81 zl na trzy. kocinkom guccio 27 zl, dla Papi Anulki 27 zl, dla Lucjusza od Jo 27 zl Nadziejkowo Calem Sercem 6.05


Nadziejka

Recommended Posts

Dnia 18.04.2021 o 10:09, Anula napisał:

Nadziejko bardzo dziękujemy za bazarek dla kasztanka Papi.Jest to ogromna pomoc.

Ja poproszę w opcji KT nr.4 ; 5 ; 11.

 Witaj Anulko   numeracja sie troszke zmienila 
                      zapraszam ogromnie w odwiedziny
Link to comment
Share on other sites

Dokladam super thiller mocny polecam polecam

Num 16   ksiazka  ,,Sprostowanie ,,

...wstrzasajaca opowiesc
str 344
stan bardzo dobry
okladka miekka
cena wywol 8 zl kup teraz 9 zl
 
 
 
                      image.jpeg.8eb784d740729e19f18eb405812a84b1.jpeg
 
"Klauzulę zastrzeżenia przekreślono starannie, czerwonym długopisem. Kiedy sięgnęła po książkę, nie zwróciła na nią uwagi. Nie ma mowy pomyłce. Chodzi o nią. Jest główną postacią, pierwszym rozgrywającym."
 
Kiedy pewna intrygująca powieść ląduje na nocnym stoliku Catherine, ta zwija się w kłębek i zaczyna czytać. Lecz gdy przewraca strony, czuje mdlącą grozę i zdaje sobie sprawę, że ta opowieść wyjawia jej najbardziej mroczną tajemnicę. Tajemnicę, której jej zdaniem nie znał nikt poza nią…
 
"Sprostowanie" to budzący zawrót głowy psychologiczny thriller o normalnym życiu wywróconym do góry nogami na skutek niewyobrażalnie niszczycielskiej zemsty.,,
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Thillery,ceramika,ratanowe ozdoby wielkie i mnijesze, bieznki,slodycze dla gucinkowych kotelkow,dla niewidomego piesia Papi,dla Lucjuszka Nadziejkowo Calem Sercem 6.05
  • Nadziejka changed the title to Poducha shaggy,Thillery,ceramika,ratanowe ozdoby wielkie i mnijesze, bieznki,slodycze dla gucinkowych kotelkow,dla niewidomego piesia Papi,dla Lucjuszka Nadziejkowo Calem Sercem 6.05
3 godziny temu, Kamila Proc napisał:

zapraszamy niezmiennie

Skutecznie zapraszasz.

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:

Zapraszamy troszke sloneczka mamy choc zimno okropnie na dworku

 

U nas z rana lało, ale w ciągu dnia słonko się pojawiło.

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Isiak napisał:

Jak Ciocia Maria1957 już przeczyta, to potem może zechce wystawić książki na bazarku? :)))

A ja nr 9 KT proszę :)

                                         Download Free png Coltivo una rosa bianca - DLPNG.com

Bardzo bardzo Cioci dziekuje z radoscia zaznaczam    Pozdrawiam
Polecam polecam num 16 ..ksiazeczka nie wyglada moze na taka ale jest poprostu super thiller
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:

 Bardzo bardzo Cioci dziekuje z radoscia zaznaczam    Pozdrawiam

Polecam polecam num 16 ..ksiazeczka nie wyglada moze na taka ale jest poprostu super thiller

Skoro Ciocia poleca, to poproszę nr 16 - KT.

Składam książeczki na kupce do przeczytania "na potem", chociaż czasem udaje mi się jakąś chwilkę czasu "wyrwać", najczęściej nocą, tylko potem do pracy ciężko wstawać :)
Na razie cały wolny czas zajmuje mi robienie zamówionych albumów i kartek :(

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Isiak napisał:

Skoro Ciocia poleca, to poproszę nr 16 - KT.

Składam książeczki na kupce do przeczytania "na potem", chociaż czasem udaje mi się jakąś chwilkę czasu "wyrwać", najczęściej nocą, tylko potem do pracy ciężko wstawać :)
Na razie cały wolny czas zajmuje mi robienie zamówionych albumów i kartek :(

Atmosphera Świeczka Dekoracyjna Kształt Bukietu Kwiatów Białe Kwiaty  (161616White) - Opinie i atrakcyjne ceny na Ceneo.pl

Pieknie Ogromnie Dziekuje!
Ksiazki super przeczyta Ciocia jednym tchem
Ja czsem w noc pilnuje lobuziakow moich skarbenkow moich i jak nieco uspokoja usna to czytam i do 3 w nocy,czasem jedna ksiazka dziennie 
A jak jest mojci ulubiony autor to poprostu nie umiem sie oderwac
Maxa Czornyja uuuwielbiam
             Bardzo Dziekuje I Niespodzianki Przygotuje 
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Isiak napisał:

Ja do trzeciej w nocy nad kartką dzisiaj siedziałam :))) A z wysyłką to proszę się nie spieszyć, bo może jeszcze na innym bazarku coś kupię i będzie wysyłka razem :)

Nie spiesze nie spiesze ,mam teraz znow mnostwo rzeczy do wysylek z roznych bazareczkow, a Cioci zakupy poczekaja jeszcze poczekaja
                                         Dziekuje
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Kamila Proc napisał:

hopsi

 

3 minuty temu, Isiak napisał:

Ja do trzeciej w nocy nad kartką dzisiaj siedziałam :))) A z wysyłką to proszę się nie spieszyć, bo może jeszcze na innym bazarku coś kupię i będzie wysyłka razem :)

 

24 minuty temu, Tola napisał:

Podrzucam bazareczek, pozdrawiam 

 

25 minut temu, Radek napisał:

Na dobranoc jeszcze raz na górę. 

 

3 godziny temu, guccio napisał:

Hop w górę.

               Prosze czestowac z serca calego  Smacznego

                                         ❤️COFFEE TIME!!♥️☕️ | Good morning coffee, Good morning coffee gif,  Drinking tea

                      Wieczorne kakao zeby lepiej sie spalo

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ellig napisał:

Dzień dobry I zapraszam. 

 

1 godzinę temu, Radek napisał:

Miłego piątku i udanych zakupów.

 

9 godzin temu, Isiak napisał:

Ja do trzeciej w nocy nad kartką dzisiaj siedziałam :))) A z wysyłką to proszę się nie spieszyć, bo może jeszcze na innym bazarku coś kupię i będzie wysyłka razem :)

 

9 godzin temu, Tola napisał:

Podrzucam bazareczek, pozdrawiam 

 

13 godzin temu, guccio napisał:

Hop w górę.

 

15 godzin temu, Kamila Proc napisał:

braaawo

Dzien dobry niechaj bedzie dobry spokojny dla Was i lapeczek, naszych skarbenkow wszystkich   Pozdrawiam zapraszam 
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...