Jump to content
Dogomania

Papi,kasztanowy,niewidomy piesek,czeka na pomoc.Papi w Hoteliku.18.06.21-Papi w DS w Świeradowie Zdroju.


Recommended Posts

Dnia 28.05.2021 o 21:59, szafirka napisał:

Byłam dzisiaj z Papim na pobraniu krwi zgodnie ze wskazówkami neurologa. Już wiadomo, że nie ma chorób odkleszczowych, na resztę wyników trzeba będzie poczekać, najdłużej na ten pod względem toksoplazmozy. Zapłaciłam za wszystkie parametry 330 zł.

Haniu,dzisiaj została przelana opłata za hotelik za czerwiec - 188,79zł.Fundacja ZEA-za czerwiec pokrycie hotelikowania 100,00zł. O tą kwotę jest pomniejszona zapłata za hotelik w czerwcu i o 11,21zł pozostające u Ciebie pieniążki po Adinie.

Link to comment
Share on other sites

Otrzymałam wczoraj wiadomość od Martuni,że na Fb zgłosiła się Pani ze Świeradowa Zdrój zainteresowana adopcją Papisia. Rozmawiałam z p.Kasią i uważam,że warto sprawdzić ten domek. Pani mieszka wraz z partnerem w mieszkaniu własnościowym na czwartym piętrze.Oboje pracują po 8 godzin.Rok temu musieli podjąć trudną decyzję o uśpieniu 19 letniego jamnisia Koko.Miał nowotwór rozsiany i demencję.Koko był także z Zamościa i w adopcji pomagała Fubdacja S.O.S dla Jamników. Obecnie mają jeszcze przygarniętego 11 letniego pieska,który po śmierci właściciela miał wylądować w schronisku.Rodzina nie chciała go zatrzymać przez to,że nie trzyma moczu.Pani Kasia mi powiedziała,że dla niej to nie jest żaden problem bo rozwiązała go za pomocą pampersów.Mają jeszcze 3 króliczki.Rodzina bardzo zwierzolubna a jak zobaczyli Papisia to się w nim po prostu zakochali po uszy.Wiedzą o jego zdrowotnych problemach z Fb i chcą go bez względu na to zaadoptować. Ze schodami sobie poradzą bo Koko ważył 12 kilo i też go znosili. Być może w przyszłości poszukają jakiegoś innego mieszkania ale na razie będą sobie radzić jak poprzednio. Wspominałam o torbie transportowej dla psów i p. Kasia podchwyciła pomysł.No nic zobaczymy co jeszcze pokaże wizyta p/a o którą poprosiłam naszą kochaną Agnieszkę-MikaAga z dogo i jutro ma się na nią umówić z p. Kasią. Z całego serca Agnieszko dziękujemy! serce-emotikon-ruchomy-obrazek-0032

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MikAga napisał:

Trzymajcie,trzymajcie kciuki.

wizyta jutro ok.9.30.

Aneczko,nie ma mowy o pokryciu kosztów przejazdu-to moja działka.

Pozdrawiam,Agnieszka.

Agnieszko to jeszcze raz bardzo podziękuję za pomoc.Będę myślami i trzymać kciuki.Bardzo proszę przyjrzyj się dobrze domkowi.Papinek musi trafić w bardzo dobre ręce.

                                                        NIE JESTEŚ SAMA - POROZMAWIAJMY - 7 :) - Zdrowie kobiety - Forum dyskusyjne  | Gazeta.pl

                                                     

Link to comment
Share on other sites

Pozytywnie,bardzo optymistycznie nastawione wróciłyśmy do domu.

 

Młodzi,bardzo sympatyczni ludzie z sercem dla zwierząt.To dom w którym mieszkają zwierzęta ze swoimi ludżmi,zwierzęta na pierwszym miejscu.Jamniś w pampersie na wypoczynku,królisia która ma swoje królestwo w jedym z pokoji,a widok sianka na dywanie świadczy o tym.Parka króliczków w drugim pokoju,gdyż nie zintegrowały się z królisią czego wynikiem była wizyta u weta-szycie noska.Mają swoje przychodnie,króliczki w Lubaniu a pieski w Jeleniej Górze.Ze swoim zamojskim pieskiem jeżdzili do Świdnicy na chemię.Urlopy są tak planowane,by wyjazdy były całą rodziną. Jeśli zdażyłby się wyjazd bez trzódki są rodzice zwieżolubni.

Weekend zaczął się tak,że geby nam się śmieją same,dzięki Papisiowi.

Jak są jakieś pytania,pytajcie.

Agnieszka.

Kasia w temacie torby transportowej-czeka na Papisia,by wymierzyć chłopaka i zamawia.

  • Like 4
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MikAga napisał:

Pozytywnie,bardzo optymistycznie nastawione wróciłyśmy do domu.

 

Młodzi,bardzo sympatyczni ludzie z sercem dla zwierząt.To dom w którym mieszkają zwierzęta ze swoimi ludżmi,zwierzęta na pierwszym miejscu.Jamniś w pampersie na wypoczynku,królisia która ma swoje królestwo w jedym z pokoji,a widok sianka na dywanie świadczy o tym.Parka króliczków w drugim pokoju,gdyż nie zintegrowały się z królisią czego wynikiem była wizyta u weta-szycie noska.Mają swoje przychodnie,króliczki w Lubaniu a pieski w Jeleniej Górze.Ze swoim zamojskim pieskiem jeżdzili do Świdnicy na chemię.Urlopy są tak planowane,by wyjazdy były całą rodziną. Jeśli zdażyłby się wyjazd bez trzódki są rodzice zwieżolubni.

Weekend zaczął się tak,że geby nam się śmieją same,dzięki Papisiowi.

Jak są jakieś pytania,pytajcie.

Agnieszka.

Kasia w temacie torby transportowej-czeka na Papisia,by wymierzyć chłopaka i zamawia.

Agnieszko jeszcze raz z całego serca dziękujemy za wizytę :)

Pani Kasia powiadomiona i Hania też. Czekamy teraz na wyniki z badań i wtedy wszystko ustalimy.

Jeżeli chodzi o balkon to rozmawiałam o nim z p.Kasią i chyba nawet już w piątek zakupią odpowiednie materiały i go zabezpieczą.Dla potwierdzenia prosiłam o przesłanie mi zdjęcia.Ponieważ oboje pracują to zapytałam jeszcze o możliwość wolnego czasu jak przyjedzie Papiś i tu też nie będzie większego kłopotu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...