Jump to content
Dogomania

Papi,kasztanowy,niewidomy piesek,czeka na pomoc.Papi w Hoteliku.18.06.21-Papi w DS w Świeradowie Zdroju.


Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:

I mnie udało się znaleźć wątek  :)  Śliczny jest ten Wasz maluszek. Myślę, że jeśli zdrowie będzie ogólnie dobre, to chłopaczek ma szanse na swoich Ludzi. Z całego serca mu tego życzę.

Dziękuję za życzenia.Musimy poczekać na wiadomości od Hani.Zżera mnie ciekawość czy Papi widzi,czy ma problemy z oczami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Dziękuję za życzenia.Musimy poczekać na wiadomości od Hani.Zżera mnie ciekawość czy Papi widzi,czy ma problemy z oczami.

Tak, to bardzo istotne dla komfortu życia Papisia i szansy na DS. Miejmy nadzieje, że psiaczek widzi  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Papi to malutki piesek, waży może z 6 kg, sierść ma miękką i taką yorkową. Papi coś tam widzi, rzadko obija noskiem o coś. Wydaje mi się, że on jest po jakimś udarze. Dziwnie chodzi, chwilami chwiejnie i główkę przekrzywia (na filmiku tego tak nie widać). Ma energię, potrafi też pobiegać, więc nie jest to osłabienie, a raczej problem neurologiczny. Pyszczek zazwyczaj skierowany w dół, ciężko było mu zrobić zdjęcie. Jak Piotrek chciał go przytrzymać, to zaczął kręcić się wokoło. Spragniony jest dotyku, chętnie je i suchą karmą chrupie nieźle. Jest wesoły, ciekawy.

 

 

IMG_20210418_100718_800x600.jpg

IMG_20210418_100827_800x600.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Jeśli kręcił się w kółeczko, może to być problem neurologiczny, bo samo trzymanie głowy w dół to mogłyby być zwyrodnienia na kręgosłupie szyjnym. Ale to już powoli wet zdiagnozuje, najważniejsze, że Papiś "zaopiekowany" i szczęśliwy na zielonej trawce :) śliczny jest!

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, szafirka napisał:

Papi to malutki piesek, waży może z 6 kg, sierść ma miękką i taką yorkową. Papi coś tam widzi, rzadko obija noskiem o coś. Wydaje mi się, że on jest po jakimś udarze. Dziwnie chodzi, chwilami chwiejnie i główkę przekrzywia (na filmiku tego tak nie widać). Ma energię, potrafi też pobiegać, więc nie jest to osłabienie, a raczej problem neurologiczny. Pyszczek zazwyczaj skierowany w dół, ciężko było mu zrobić zdjęcie. Jak Piotrek chciał go przytrzymać, to zaczął kręcić się wokoło. Spragniony jest dotyku, chętnie je i suchą karmą chrupie nieźle. Jest wesoły, ciekawy.

 

 

IMG_20210418_100718_800x600.jpg

IMG_20210418_100827_800x600.jpg

Haniu,bardzo dziękuję za wiadomości,za zdjęcia i za filmik.Trzeba będzie i Papika zawieźć do weta i rozeznać się w jego zdrowiu.Puszki Dolina Noteci od Onaa mają dotrzeć lada dzień a później jak dasz znać to zamówimy jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...