Jump to content
Dogomania

Papi,kasztanowy,niewidomy piesek,czeka na pomoc.Papi w Hoteliku.18.06.21-Papi w DS w Świeradowie Zdroju.


Recommended Posts

15 godzin temu, mari23 napisał:

Jestem i ja u maluszka - staruszka. Dużo mam stałych deklaracji, ale pomogę  "jednorazową" która wcale jednorazowa nie będzie, bo będę tu zaglądać i wspierać Papisia.

Taki staruszek domku raczej nie znajdzie, chociaż cuda już się na dogo zdarzały, jak choćby ostatnio Milo - dużo większy, niewidomy staruszek. Taka kasztanowa kruszynka też może skraść czyjeś serce :)

Bardzo dziękuję za pomoc.Mari23 masz dane do przelewu na Olivera? W tytule bardzo proszę o nick-Papi abym się nie pogubiła.

Jak będą szersze wiadomości i Papi będzie ogarnięty weterynaryjnie spróbujemy poszukać mu domku.

15 godzin temu, Jo37 napisał:

Przywitam się u psiaka.

Bardzo nam miło,pozostań z nami i Papi.

14 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Ja też się przywitam  

Asiu,nie może Ciebie zabraknąć,bardzo nam jest miło.

13 godzin temu, Tola napisał:

Ja też jestem i będę małemu kibicować.

Nic o nim na razie nie wiemy - czy jest faktycznie niewidomy, czy słabo widzi, a to ważne...

Trzeba czekać na przyjazd do hoteliku i wtedy dowiemy się więcej.

Jak go widziałam pierwszy raz to wydawało mi się,  że widzi, wyglądał przez te kraty boksu. 

 

To są prorocze słowa,oby cokolwiek widział.On ma chyba zdarty pyszczek,nie ma sierści na pyszczku albo takie zdjęcie jest zrobione.

12 godzin temu, Poker napisał:

Zaglądam.

Nasze niewidome stały przed lustrem i wyglądało , że się sobie przyglądają.

Poker,nasza duszyczko,pozostań z nami.

12 godzin temu, rozi napisał:

On jest brzoskwiniowy.

Być może,zdjęcie to tylko zdjęcie.Hania określi dokładnie jaką ma w rzeczywistości sierść,nosek chyba różowy ma.

11 godzin temu, Dulska napisał:

Poszedł przelew.  

Bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.

10 godzin temu, Shirayuki napisał:

Jestem u pieska, chętnie wspomogę psinkę.

Ojej! Cudnie,bardzo dziękujemy.

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

Jestem u Papisia. Wątek zapisuję. 

Miło nam,pozostań z nami i Papi.

2 godziny temu, beataczl napisał:

Maluszek jest w dobrych rękach. Oby do jutra.

 

Tak,oby do jutra i nic się nie podziało złego.

2 godziny temu, Jolanta08 napisał:

Zapisuję pieska , na razie wspomogę jednorazowo i będę mu kibicować .Trzymam kciuki za wyjazd ❤️

Bardzo dziękujemy za pomoc finansową.W tej chwili dla nas to ma duże znaczenie.Dziękujemy za kciuki,one są bardzo potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

Onaa dla Papi podarowała mokrą karmę,puszki.Karma będzie wysłana do szafirki. Z całego serca dziękujemy za dar.

https://zooart.com.pl/product-pol-10015-Dolina-Noteci-PREMIUM-Senior-bogata-w-cielecine-marchew-i-tymianek-6-x-400g.html

https://zooart.com.pl/product-pol-11751-Dolina-Noteci-Premium-Pure-Jagniecina-6x800g.html

W sumie mamy 6 puszek po 400g i 6 puszek po 800g na start.Karma powinna dotrzeć w poniedziałek.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Onaa napisał:

Jestem u malutkiego kudłatego Papisia, cieszę się że on też dostał szansę, mały bieduś. Trzymamy kciuki i łapki za spokojny wyjazd ze schroniska i podróż.

Miło nam,że zechciałaś pomóc Papinkowi.Dzisiaj będzie trudny dzień dla wszystkich psiaków,które wyjeżdżają ze Schroniska ale to będą ostatnie trudności do pokonania.Oby wszystko poszło sprawnie i psiaki dotarły do Hotelików.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, beataczl napisał:

Szczęśliwej drogi i dobrej widoczności.

A

o której na miejscu u Szafirki? 

Zapewne wieczorem bo to jest sporo kilometrów.Jeszcze(na100% nie wiem) chyba jeden piesek jedzie do kikou a więc trzeba zboczyć.

Link to comment
Share on other sites

Psy wyjechały tuż przed 11.00,  bo to jednak 7 psów - każdemu trzeba było założyć obróżkę, wydać książeczkę,  podpisać dokumenty.

Wszystko poszło szybko i sprawnie dzięki bardzo dobremu przygotowaniu 2 pracowników; ja miałam ściągawkę ( imiona psów i kolory obróżek), ściągawkę miał tez pracownik ( opis psa + książeczka). Nie było problemu z ponownym dopasowywaniem książeczki do psa.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, Anula napisał:

Zapewne wieczorem bo to jest sporo kilometrów.Jeszcze(na100% nie wiem) chyba jeden piesek jedzie do kikou a więc trzeba zboczyć.

Do kikou jadą dwa pieski - Bonus i Uszko, trzeba zboczyć z głównej trasy, potem dalej do Szafirki pojadą...tak myślę, być może kierowca inaczej sobie trasę ułożył.

Aż mi łzy poleciały, jak zdjęcia zobaczyłam.... Cynka, Papi, Lucek i Uszko.... gotowe do drogi ku nowemu życiu <3

To już ostatnie kraty przed ich oczami....

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mari23 napisał:

Do kikou jadą dwa pieski - Bonus i Uszko, trzeba zboczyć z głównej trasy, potem dalej do Szafirki pojadą...tak myślę, być może kierowca inaczej sobie trasę ułożył

Tak właśnie będzie jechał p. Maciek, szafirka to ostatni przystanek

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Anula napisał:

Onaa dla Papi podarowała mokrą karmę,puszki.Karma będzie wysłana do szafirki. Z całego serca dziękujemy za dar.

https://zooart.com.pl/product-pol-10015-Dolina-Noteci-PREMIUM-Senior-bogata-w-cielecine-marchew-i-tymianek-6-x-400g.html

https://zooart.com.pl/product-pol-11751-Dolina-Noteci-Premium-Pure-Jagniecina-6x800g.html

W sumie mamy 6 puszek po 400g i 6 puszek po 800g na start.Karma powinna dotrzeć w poniedziałek.

 

Rozmawiałam z Hanią, kolejne zamówienie puszeczek dla maluszka będzie od ZEA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...