Jump to content
Dogomania

Papi,kasztanowy,niewidomy piesek,czeka na pomoc.Papi w Hoteliku.18.06.21-Papi w DS w Świeradowie Zdroju.


Recommended Posts

Papi był bardzo grzeczny w drodze i u lekarza. Załączam informację z wizyty. Fakturę za okulistę dostanę w połowie miesiąca na kwotę 120 zł. Tola poinformowała mnie, że Fundacja ZEA opłaci tą fakturę.  Na dzień dzisiejszy mam fakturę za naszego weta na kwotę 105 zł.

IMG_20210506_171603_800x600.jpg

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, szafirka napisał:

Papi był bardzo grzeczny w drodze i u lekarza. Załączam informację z wizyty. Fakturę za okulistę dostanę w połowie miesiąca na kwotę 120 zł. Tola poinformowała mnie, że Fundacja ZEA opłaci tą fakturę.  Na dzień dzisiejszy mam fakturę za naszego weta na kwotę 105 zł.

 

Tak, ZEa pokryje koszt tej wizyty u okulisty.

Rozmawiałam zz Bogusik - jak będą już znane koszty wizyty i badań u neurologa, to spróbuję wystawić zbiórkę na ich pokrycie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, szafirka napisał:

Papi był bardzo grzeczny w drodze i u lekarza. Załączam informację z wizyty. Fakturę za okulistę dostanę w połowie miesiąca na kwotę 120 zł. Tola poinformowała mnie, że Fundacja ZEA opłaci tą fakturę.  Na dzień dzisiejszy mam fakturę za naszego weta na kwotę 105 zł.

IMG_20210506_171603_800x600.jpg

Haniu a gdzie ta informacja z wizyty?

Faktura opłacona 105,00zł.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Tak, ZEa pokryje koszt tej wizyty u okulisty.

Rozmawiałam zz Bogusik - jak będą już znane koszty wizyty i badań u neurologa, to spróbuję wystawić zbiórkę na ich pokrycie.

Bardzo dziękujemy za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Anula napisał:

Dowiedziałam się pokątnymi drogami,że wizyta u okulisty wypadła pomyślnie.Papi widzi.

Teraz czekam na wizytę u neurologa.

matko jedyno ciociu ale cudnie ale cudnie
kokany malenki skarbuniu z calej duszy tulam
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Poker napisał:

W informacji z badania jest mowa o słabym widzeniu lub jego braku.  Mi wygląda na to , że on słabo, ale coś widzi.

Tak,z obserwacji Hani też wynika,że Papi widzi tylko pytanie w jakim stopniu?

Link to comment
Share on other sites

Okulistka wspomniała o czasowym (z przerwami) oczopląsie, to by mi się zgadzało jeśli chodzi o schody - one te schody widzi, ale kilka razy przymierza się do postawienia łapki na każdym stopniu. Powiedziałam, że miałam już kilka niewidomych psiaków i wiem jak się zachowują, więc jak wytłumaczy mi fakt, że Papi od pierwszego dnia omija wszelkie przeszkody. Lekarka odpowiedziała, że może widzieć bardzo słabo, ale jeśli taki się urodził, to ma tak wyostrzone inne zmysły, że radzi sobie świetnie. 

Czy będziemy się szykować na wizytę u neurologa? Najbliżej chyba Gorzów i Wrocław, odległość ta sama.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, szafirka napisał:

Okulistka wspomniała o czasowym (z przerwami) oczopląsie, to by mi się zgadzało jeśli chodzi o schody - one te schody widzi, ale kilka razy przymierza się do postawienia łapki na każdym stopniu. Powiedziałam, że miałam już kilka niewidomych psiaków i wiem jak się zachowują, więc jak wytłumaczy mi fakt, że Papi od pierwszego dnia omija wszelkie przeszkody. Lekarka odpowiedziała, że może widzieć bardzo słabo, ale jeśli taki się urodził, to ma tak wyostrzone inne zmysły, że radzi sobie świetnie. 

Czy będziemy się szykować na wizytę u neurologa? Najbliżej chyba Gorzów i Wrocław, odległość ta sama.

Problem z widzeniem Papisia jest bardziej neurologiczny, niż okulistyczny, więc chyba warto skonsultować się z neurologiem, może akurat da się mu pomóc. Dorzucę coś od siebie też do kosztów.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, szafirka napisał:

Okulistka wspomniała o czasowym (z przerwami) oczopląsie, to by mi się zgadzało jeśli chodzi o schody - one te schody widzi, ale kilka razy przymierza się do postawienia łapki na każdym stopniu. Powiedziałam, że miałam już kilka niewidomych psiaków i wiem jak się zachowują, więc jak wytłumaczy mi fakt, że Papi od pierwszego dnia omija wszelkie przeszkody. Lekarka odpowiedziała, że może widzieć bardzo słabo, ale jeśli taki się urodził, to ma tak wyostrzone inne zmysły, że radzi sobie świetnie. 

Czy będziemy się szykować na wizytę u neurologa? Najbliżej chyba Gorzów i Wrocław, odległość ta sama.

Wizyta u neurologa jest konieczna może coś wyjaśni z tym widzeniem.

Będziemy mieli pełny obraz okulista+neurolog bo co możemy jeszcze dla tego psiaka zrobić.

Haniu,ja wcześniej wstawiłam link do neurologa w Legnicy.Czy zwróciłaś na to uwagę?Czy Legnica jest dalej od Wrocławia czy Gorzowa?

W każdym razie zadecyduj gdzie Tobie by było najlepiej umówić wizytę.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Anula napisał:

Wizyta u neurologa jest konieczna może coś wyjaśni z tym widzeniem.

Będziemy mieli pełny obraz okulista+neurolog bo co możemy jeszcze dla tego psiaka zrobić.

Haniu,ja wcześniej wstawiłam link do neurologa w Legnicy.Czy zwróciłaś na to uwagę?Czy Legnica jest dalej od Wrocławia czy Gorzowa?

W każdym razie zadecyduj gdzie Tobie by było najlepiej umówić wizytę.

Może ktoś poleci tutaj dobrego psiego neurologa? W internecie we Wrocławiu znalazłam to: https://gryf.wroclaw.pl/neurologia i tutaj: https://weterynarz-akacjowa.pl/neurologia-i-neurochirurgia/.  Ale nie znam opinii...

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...