Jump to content
Dogomania

Rozliczony BAZAREK SPOŻYWCZY


Mazowszanka13

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
1 godzinę temu, majowa napisał:

jestem niedobra i nie dałam znać, że wszystko dotarło i pudełko jest już osaczane i wysiadywane przez mysz tzn szynszylę

trzeba dawkować bo inaczej jadła by tylko same takie smakołyki

Szynszyla smakoszka. Nie wiedziałam, że gryzonie jedzą suszone kwiaty.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kado napisał:

To mnie od razu wpisuj na listę zakupową ❤️Nawet nie czekaj:)

Jasne 🙂 Ciężko pracuję, bo kwiaty wielkie jak talerze. Żal nie zbierać.

Stokrotka nie miała wzięcia, a taka cenna . Właśnie piję herbatkę.

 

Napar ze stokrotki jest neutralny w smaku i zapachu. Herbatka ze stokrotki działa przeciwzapalnie, moczopędnie i oczyszczająco. Wspiera pracę wątroby, jelit i nerek. Jest stosowana w zapaleniu stawów i bólach mięśni (fibromialgii) oraz pomocniczo w leczeniu górnych dróg oddechowych. Zewnętrznie, napary łagodzą podrażnienia na skórze, a także rozjaśniają piegi i likwidują przebarwienia.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Jasne 🙂 Ciężko pracuję, bo kwiaty wielkie jak talerze. Żal nie zbierać.

Stokrotka nie miała wzięcia, a taka cenna . Właśnie piję herbatkę.

 

Napar ze stokrotki jest neutralny w smaku i zapachu. Herbatka ze stokrotki działa przeciwzapalnie, moczopędnie i oczyszczająco. Wspiera pracę wątroby, jelit i nerek. Jest stosowana w zapaleniu stawów i bólach mięśni (fibromialgii) oraz pomocniczo w leczeniu górnych dróg oddechowych. Zewnętrznie, napary łagodzą podrażnienia na skórze, a także rozjaśniają piegi i likwidują przebarwienia.

Małgoniu, też strokrotkę piję dzięki Tobie :) Bardzo mi smakuje :) Dzięki!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Mazowszanka13 changed the title to Rozliczony BAZAREK SPOŻYWCZY

Piękna kwota! :)

Bazarek był bardzo wartościowy, z niszowymi produktami, ekologiczny. 

Małgosiu, cieszę się bardzo, że mogłam wziąć w nim udział. Napracowałaś się z tymi ziołami. Ja wiem ile to zachodu, bo też coś tam suszę. Wiele czasu i pracy poświęciłaś. I ciągle Ci się chce. To wartość dodana. 

Serdecznie dziękuję :)) 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja jakoś się zagapiłam i nie podziękowałam za szybko wysłane i wspaniałe produkty.

Ziółka super, pierwszy gatunek, ale niech płacze ten kto nie kupił gruszek :-))  

Po prostu poezja, proszę już teraz zapisać mnie na jesienną listę oczekujących :-))

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

Ja jakoś się zagapiłam i nie podziękowałam za szybko wysłane i wspaniałe produkty.

Ziółka super, pierwszy gatunek, ale niech płacze ten kto nie kupił gruszek :-))  

Po prostu poezja, proszę już teraz zapisać mnie na jesienną listę oczekujących :-))

Z przyjemnością 🙂

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, beataczl napisał:

Odebrałam paczkę,  ślicznie dziękuję.  Pisze się na następny  bazarek z produktami  Mazowszanki ,polecam ☺

Czy wplata dotarła? 

Dotarła, dziękuję bardzo 🙂

Dam znać jak zrobię następny. Najwcześniej w październiku, bo czekamy na jabłka.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Mazowszanka13 napisał:

Dotarła, dziękuję bardzo 🙂

Dam znać jak zrobię następny. Najwcześniej w październiku, bo czekamy na jabłka.

czy się nie pomyliłaś,  bo w mojej paczce znalazłam  mniszek i stokrotki,  nie pamiętam że zamawiałam..? 

Ciekawe czy jabłka będą po tej aurze pogodowej,  u mnie na jabloniach  nieliczne są kwiatki. I szczerze  to pszczół  też nie widzę,  jakiś bak czasami usiądzie. A jak na Twoim terenie to wygląda.? 

Zapomniałam  napisać że paczkę z inpostem odebrałam otwieram w domu a tam.. 6 ślicznych samochodów  jest.. Musiałam wrócić dzwonić do nich,  i zdalnie mi otworzyli inną skrytki już z moimi zakupami. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...