Jump to content
Dogomania

!agnieszkal2- Ponad Dwa Lata czekamy na wysylke fantów do Kamili Proc i Agaty aagataa8. 197 zl Rozliczony Dziekuje Serca! 118zl+79 zl Radek i Kamila.juz na koncie Agi Tani, A Szczebrzeszyniakom Rozliczone Ceg 25 zl. 30.04


Nadziejka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

kubas fajowy

 

2 godziny temu, Isabel napisał:

Ja też witam się, podrzucam i zapraszam :)

 

5 godzin temu, Radek napisał:

To ja na dzień dobry. 

 

15 godzin temu, Ellig napisał:

Podrzucę na dobranoc. 

                     386,383 BEST Chamomile IMAGES, STOCK PHOTOS & VECTORS | Adobe Stock

Link to comment
Share on other sites

Nie uwierzycie,kto nas parę dni temu odwiedził...wchodzę do kuchni, a tam gołąb! Myslalam,że to zwykły sraniec,ale mial dwie obrączki:) Zrobilam mu zdjęcie i odczytałam numery, potem zrobiłam doktorat w Google, co oznaczają, i tak skontaktowałam się z jego opiekunem:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A co na to psy? Nic. Miały go gdzieś, to nie koty:)) Gołąb tez się specjalnie nie bał,  byl zmęczony i chcial się przekimać na parapecie:) Tyle,że u nas sa stare okna i stare wąskie parapety,i do tego usiadł na niedomknietej puszce z maką, wiec jak stracił równowagę, to się trochę przestraszył,  narobił na puszkę z sodą i zaczął latać po kuchni:))

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, agnieszkal2 napisał:

Nie uwierzycie,kto nas parę dni temu odwiedził...wchodzę do kuchni, a tam gołąb! Myslalam,że to zwykły sraniec,ale mial dwie obrączki:) Zrobilam mu zdjęcie i odczytałam numery, potem zrobiłam doktorat w Google, co oznaczają, i tak skontaktowałam się z jego opiekunem:)

 

6 godzin temu, agnieszkal2 napisał:

A co na to psy? Nic. Miały go gdzieś, to nie koty:)) Gołąb tez się specjalnie nie bał,  byl zmęczony i chcial się przekimać na parapecie:) Tyle,że u nas sa stare okna i stare wąskie parapety,i do tego usiadł na niedomknietej puszce z maką, wiec jak stracił równowagę, to się trochę przestraszył,  narobił na puszkę z sodą i zaczął latać po kuchni:))

 

6 godzin temu, agnieszkal2 napisał:

To golabek pocztowy, mial polecieć do Brzegu, do domu, a poleciał w przeciwnym kierunku:) No ale ma dopiero rok, miał prawo się pomylić :) Ale czym go zaintrygowała psia nora,to nie wiem:)

Miś serce fotografie, zdjęcia stockowe, Miś serce obrazy royalty-free

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agnieszkal2 napisał:

To golabek pocztowy, mial polecieć do Brzegu, do domu, a poleciał w przeciwnym kierunku:) No ale ma dopiero rok, miał prawo się pomylić :) Ale czym go zaintrygowała psia nora,to nie wiem:)

A to historia! Dzięki Tobie gołąbek miał szansę wrócić do domu :)

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, agnieszkal2 napisał:

To napisz jeszcze raz:)

Napisałem wtedy, że bardzo lubię takie historie i z przyjemnością je czytam. Poza tym zjadło mi kolejny zachwyt nad kubkiem :)

5 minut temu, agnieszkal2 napisał:

Tu macie naszego gościa:) Troche tam narozrabiał i zasr..ł, oj tam oj tam:)

Gość faktycznie nie jest zwykłym gołębiem.

Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, Radek napisał:

Napisałem wtedy, że bardzo lubię takie historie i z przyjemnością je czytam. Poza tym zjadło mi kolejny zachwyt nad kubkiem :)

Gość faktycznie nie jest zwykłym gołębiem.

No nie nie...to szacowny pocztowy rasowiec:) I maniery tez mial inne, zwykły sraniec zasr.. łby cały dom, a ten tylko się przestraszył, poza tym byl oswojony,jak zobaczyl mnie i 3 psy, powiedział,że idzie w kimę i dobranoc:)) za to nie macie pojęcia, co wyprawia nasza najmłodsza ...gryzie wszystkie papierki, plastiki, materiały, kartony...wieczorem sprzątam jak po libacji:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...