Jump to content
Dogomania

!agnieszkal2- Ponad Dwa Lata czekamy na wysylke fantów do Kamili Proc i Agaty aagataa8. 197 zl Rozliczony Dziekuje Serca! 118zl+79 zl Radek i Kamila.juz na koncie Agi Tani, A Szczebrzeszyniakom Rozliczone Ceg 25 zl. 30.04


Nadziejka

Recommended Posts

50 minut temu, agnieszkal2 napisał:

Jest jeszcze coś.  Moja mama zrobila na szydełku trzy takie łapki do trzymania gorących przedmiotów

Brzmi interesująco.

47 minut temu, agnieszkal2 napisał:

Tania dziś z trudem chodzi...ona na chore stawy w tylnych łapkach, ale nie wolno jej teraz dawać żadnych sterydów ani innych leków ze względu na trzustki, która jest priorytetem...

Tyle nieszczęść na jedną psinkę. Cały czas zaciskam kciuki za Tanię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Radek napisał:

Brzmi interesująco.

Tyle nieszczęść na jedną psinkę. Cały czas zaciskam kciuki za Tanię.

Jak juz wymieniamy, co Tania przeszla w życiu, to oprócz dzieci, które przy niej umierały w męczarniach z winy człowieka,  była świadkiem zagryzienia swojej ukochanej siostrzyczki (zagryzła ją moja tymczasowiczka podczas mojej nieobecności), którą próbowala ratować na moich oczach :((((

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Kamila Proc napisał:

straszne............

Tak:((( Po dwóch latach Nukunia została zaatakowana i odeszla na oczach Tani:((( Kiedy weszłam do domu, przedpokój wygladal jak po morderstwie, sunia, ktora ją zagryzła, z zakrwawionym pyskiem chowala się przede mną, a Tania lezala przy Nukusi, strasznie piszczała i trącając ją łapkami i noskiem...nie wiedziałam, że Nukusia juz odeszla:(((((

Na zdjęciach Tania z Nukunią...

Screenshot_20210429-170612_Gallery.jpg

Screenshot_20210429-170631_Gallery.jpg

Screenshot_20210429-170643_Gallery.jpg

Screenshot_20210429-170656_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kamila Proc napisał:

no i placze.....

Jestes Kochana:((( Ja do dziś nie mogę sobie darować, że, chcąc pomoc suni, której groziło uśpienie, sprowadziłam mojej Najukochańszej Nukuni smierc:((( Ona była jedynym moim psim dzieckiem wziętym ze schroniska jako dzidzius 8-tygodniowy, to ona wybrała mnie...otworzyłam klatkę i malenka Psinka przydreptała i przytuliła się...Wiem, skąd mogłam wiedzieć...ale nie daruje sobie nigdy:((((((((((((((((

Link to comment
Share on other sites

57 minut temu, Radek napisał:

Poczytałem, popatrzyłem na zdjęcia i nie umiem powstrzymać łez.
A łapki do garnków w jakiej cenie? Może dokupiłbym do podkładek.

Może Nadziejka podpowie? 10 zł? A historia Nukuni tak, jest przerażająca:((((((((( Dodam, że ona była najbardziej delikatna i najbardziej łagodna na świecie. Nie umiała się bronić,  kochała wszystkich, schodziła z drogi  co bardziej pyskatym psom, dlatego w ogóle Ksenia nie zwracała na nią uwagi, jak na rywalkę,  lubiła się z nią za to często bawić... Za to wcześniej nieraz atakowała Tanię  ktora była dotąd kierowniczką stada...

Link to comment
Share on other sites

Prosiłam o pomoc w znalezieniu jej innego tymczasu, bo balam się o Tanię. Kilkakrotnie bijatyka (Tania nie pozostawała dłużna, choć była duzo mniejsza) kończyła się szyciem w klinice, oczywiście to był tymczas bezpłatny,  zjedzone zostaly 3 pary drzwi, dowód rejestracyjny,  kapcie, buty, pościel, 2 łóżka i moja Nukusia:((((((  Mialam wtedy 4 sunie. Krotko mówiąc,  gdyby Ksenia zaatakowala Tanię lub Kuleczkę, ktora, choć maleńka,  jak się wsciekla, potrafiła wszystko i wszystkich roznieść w strzępy , skończyłoby się to prawdopodobnie wizyta u weta, ale wszystkie by przezyly...

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, agnieszkal2 napisał:

Może Nadziejka podpowie? 10 zł?

To ja poproszę jeszcze łapki. Będę miał do kompletu z podkładkami. Tylko 10 złotych to chyba za mało, bo to ręczna robota.

4 minuty temu, Ellig napisał:

Martwię sie o Nadziejkę, czy ktos z Was ma moze nr telefonu do Nadziejki?

Na innym bazarku była informacja, że Nadziejka nie ma teraz dostępu do netu.
Miłego piątku dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Radek napisał:

To ja poproszę jeszcze łapki. Będę miał do kompletu z podkładkami. Tylko 10 złotych to chyba za mało, bo to ręczna robota.

Na innym bazarku była informacja, że Nadziejka nie ma teraz dostępu do netu.
Miłego piątku dla wszystkich.

Tak , właśnie widziałam, dziekuję bardzo.
Miłego!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Radek napisał:

To ja poproszę jeszcze łapki. Będę miał do kompletu z podkładkami. Tylko 10 złotych to chyba za mało, bo to ręczna robota.

Na innym bazarku była informacja, że Nadziejka nie ma teraz dostępu do netu.
Miłego piątku dla wszystkich.

Tak, Ręczna robota i fakt,ze mamie zrobienie takiej łapki zajmuje ileś dni (z powodu choroby Parkinsona).

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, agnieszkal2 napisał:

Tak, Ręczna robota i fakt,ze mamie zrobienie takiej łapki zajmuje ileś dni (z powodu choroby Parkinsona).

Bazarek jeszcze dziś trwa, na pewno do zakończenia wymyślę lepszą cenę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...