Jump to content
Dogomania

Rozliczony 57 zl Dziekuje Pieknie Kupujacym Dobrymduszkom! Malutenki kramik Loleczkowi do 20.04


Nadziejka

Recommended Posts

14 godzin temu, Isiak napisał:

Witaj Ciociu :)

Nr 3 i nr 5 po 15 zł poproszę :)

            Dziekuje pieknie pieniazki  juz na koncie mam 50 zl! Dziekuje Stokrosci Dziekuje       Minus koszt paczki ekonomicznej 13 zl                                                                                       podaje num powinna   00 3 5900773 3 43271397 3    Wszystko odkazone moze bedzie juz jutro                            Dziekuje Dziekuje

Białe Róże W Okrągłym Pudełku - Kwiaciarnia internetowa - Gdynia, Gdańsk -  Kwiaty Online

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Isiak napisał:

Dziękuję za taką błyskawiczną wysyłkę :)

               Dobereczek 
patrze na strone przesylek i dzis juz dzis bedzie doreczona
Otwieraj prosze ostroznie
                spokojnego dnia
Link to comment
Share on other sites

Paczuszka u mnie! Dziękuję Nadziejko za książki (kiedy ja w końcu znajdę czas na czytanie, hi hi hi :))) ) i za miłe dodatkowe niespodzianki :) Moja mama jest oczarowana podkładką-kotkiem, ogląda i podziwia zdolności manualne twórcy. Czy to Twoje rękodzieło, ciociu Nadziejko?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Isiak napisał:

Paczuszka u mnie! Dziękuję Nadziejko za książki (kiedy ja w końcu znajdę czas na czytanie, hi hi hi :))) ) i za miłe dodatkowe niespodzianki :) Moja mama jest oczarowana podkładką-kotkiem, ogląda i podziwia zdolności manualne twórcy. Czy to Twoje rękodzieło, ciociu Nadziejko?

Bardzo dziekuje i ciesze ze dotarla paczunia i ze sie podoba                                    Wielkie pozdrowienia dla Mamy  Ja jestem antytalent ,te podkladeczki kupilam na jakims kramiku juz troszke temu .  Dziekuje cudnie za wszystko

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...