Jump to content
Dogomania

Adin-piesek o różowym nosku.Ma szansę opuścić Schronisko.Adin w Hoteliku.21.05.21 Adin w DS w Zielonej Górze.


Anula

Recommended Posts

Dnia 12.04.2021 o 19:44, Anula napisał:

Jest tam takie rudziątko małe biedne też z dłuższą sierścią ale na kwarantannie też byłyśmy zdecydowane je wziąć ale na szczęście osoba,która je znalazła ma zabrać do siebie.Tola będzie pilnie się przyglądać temu.

Dziś dowiedziałyśmy się,że malutki piesek,starszy,być może śleputek nie będzie jednak zabrany przez panią.Musimy mu pomóc.Zabieramy go do szafirki,pojedzie tym samym transportem co pozostałe psiaki.Hania zgodziła się go przyjąć.

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Anula napisał:

Dobrze,że jesteś.Bardzo liczę na ogłoszenia w przyszłości,pomożesz?

Jasne!

Jak tylko będą potrzebne to proszę mi o tym napisać na PW bo czasami mam tak mało czasu ,że nie jestem wstanie wlecieć na wszystkie wątki :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Jasne!

Jak tylko będą potrzebne to proszę mi o tym napisać na PW bo czasami mam tak mało czasu ,że nie jestem wstanie wlecieć na wszystkie wątki :)

Dobrze.Teraz czekamy na Adina z niecierpliwością.Jeżeli będzie szybko przygotowany do adopcji to będziemy mu szukać intensywnie domku bo razem z Adinem pod opiekę naszą trafi śleputek,staruszek i jemu będzie trzeba poświęcić więcej czasu.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Tola napisał:

Ja tez pomogę  w ogłaszaniu.

Myślę że Adin i jego koleżanka -  Nika od Alaskan po pierwszej wizycie u weta będą gotowe do adopcji. 

Martuniu,bardzo dziękuję za pomoc.Jutro to wielki dzień dla wszystkich psiaczków opuszczających schron.Trzymamy kciuki.

Będę czekać na wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, mari23 napisał:

Adin jest taki śliczny, że z powodzeniem mógłby być jednak dziewczyną 😉

cudny psiaczek! ❤️ jak dobrze, że już nie w schronisku.

 

52 minuty temu, beataczl napisał:

Śliczny! Fajnie, że jadą razem. 😊

Adin to piesek cudo, taki  cukiereczek, delikatnej budowy i faktycznie wygląda jak sunia. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Adinek ma taką wyrazistą urodę, myślę że będzie miał powodzenie :).

Mamy taką nadzieję.

Onaa bardzo dziękujemy za puszki także dla Adina.Jesteś kochana.

38 minut temu, Tola napisał:

Bonus i Uszko już u kikou. Zapytałam o Nikę i Adina, bo oni w jednej klatce - śpią wtulone w siebie. 

Dobrze,że ten czas podróży się skraca,aby jak najszybciej już dotarły psiaki do Hoteliku.

Ogromnie cieszę się,że jest przyjaźń miedzy psiakami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...