Jump to content
Dogomania

Adin-piesek o różowym nosku.Ma szansę opuścić Schronisko.Adin w Hoteliku.21.05.21 Adin w DS w Zielonej Górze.


Anula

Recommended Posts

 

Zakładam wątek następnemu psiakowi o dłuższej sierści.Adin przebywa w Schronisku w Zamościu.

Nie mamy o nim wiadomości.Zapewne jest konieczna kąpiel,wyczesanie psiaka i wycięcie dredów.Patrząc na zdjęcia serce pęka na miliony kawałków,w oczach widać tylko smutek i zrezygnowanie za tych krat.

Czy tym razem uda się też temu psiakowi pomóc?

Transport przewidziany jest na sobotę do Hoteliku u Szafirki.

Popatrzcie Kochani na zdjęcia Adina-łaciatka,które zrobiła Tola:

IMGP3004.JPG

IMGP3005.JPG

Czy zobaczymy roześmiany pycholek u Adina? To tylko zależy od nas.

 

Potrzebne są deklaracje,stałe i jednorazowe.

Pomoc w postaci bazarków.

Ogłoszenia.

 I inna wszelka pomoc.

 

Link to comment
Share on other sites

Post informacyjny:

17.04.21 - Adin wyjechał ze Schroniska o godz.10,55.(zdjęcia str.2)

18.04.21 - Pierwsze chwile w Hoteliku i informacje od Hani (zdjęcia str.3):

Adin to bardzo fajny i piękny psiak. Trochę jeszcze przestraszony, nie chodzi swobodnie, tylko na póługiętych łapkach, ale chce być głaskany i przytulany. Sierść nie jest skołtuniona, więc myślę, że kąpiel i wyczesanie powinny wystarczyć. Noc przespał spokojnie, kolacji nie zjadł, ale dzisiaj śniadanko już owszem. Jutro zawiozę kupę do zbadania i umówię wizytę u weta.

30.04.21 - Adin to po prostu model - przystojniak z fajnym charakterem. Ogólnie jest pełen energii, wyluzowany, ale czasami się spina z wydawałoby się błahych powodów. Np. skacze, domaga się głaskania, więc się miziamy, drapię go za uszkiem, głaszczę, jest OK, ale chodzi sobie, albo leży (nie śpi) i jestem niedaleko, więc podchodzę by go pogłaskać, to potrafi skulić się na podłodze ze strachu. 

Adin/Frido  21.05.21 pojechał do swojego domku do Zielonej Góry.

 

Link to comment
Share on other sites

Post rozliczeniowy:

Deklaracje stałe:

1.Bogusik-20,00zł;wpł.17.04.21-20,00zł-IV;02.05.21-20,00zł-V

2.Anula-20,00zł;wpł.17.04.21-20,00zł-IV;02.05.21-20,00zł-V

Deklaracje stałe: 40,00zł

Wpłacone deklaracje stałe: + 80,00zł

Deklaracje jednorazowe i inna pomoc:

1.Nesiowata-wpł.12.04.21 - 20,00zł

2.P.Agata od Aleksa-wpł.12.04.21 - 30,00zł;wpł.11.05.21-30,00zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/347957-aleksfrędzel-ma-szansę-na-opuszczenie-radys-pomożeciealeks-od-291218-w-ds-w-zabrzu11092020-za-tm/?tab=comments#comment-17366593

3.Onaa-wpł.15.04.21-50,00zł

4.Po Oliverze pozostała kwota-489,64zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/353028-oliver-dla-zaprzyjaźnionych-oli-220121-zmieni-się-dla-niego-świat-na-lepszy250321-oliver-w-ds-we-wrocławiu/

5.P.Jola od Destino/Joszki-wpł.95.05.21-30,00zł

https://www.dogomania.com/forum/topic/336889-alis-wróciła-z-adopcji-po-półtora-rokujest-już-w-swoim-nowym-domku-od-070618-destino-w-swoim-cudownym-domku/

6.Fundacja ZEA - karma sucha.

Wpłacone deklaracje jednorazowe: +649,64zł

Wydatki: 

1,Opłata za Hotelik za IV-[140,00zł-60,00zł (nadpłata u Hani)] - wpł.19.04.21-80,00zł

2.Opłata za Hotelik za V-31dni-wpł.02.05.21-310,00zł

3.Faktura za leczenie str.4 - wpł.06.05.21-105,00zł

Wydatki: - 495,00zł

Ogólnie:

Deklaracje stałe: + 80,00zł + deklaracje jednorazowe: + 649,64zł - wydatki: - 495,00zł = 17.05.21 + 234,64zł

U Hani pozostały puszki Rocco800g - 16szt po Oliverze a także nadpłata za hotelikowanie 60,00zł(nadpłata ujęta w rozliczeniu za hotelikowanie za IV) = 0,00zł.

https://www.dogomania.com/forum/topic/353028-oliver-dla-zaprzyjaźnionych-oli-220121-zmieni-się-dla-niego-świat-na-lepszy250321-oliver-w-ds-we-wrocławiu/

Puszki i nadpłata zostaje przekazana dla Adina.

Kwota 234,64zł + nadpłata za hotelik po Adinie zostala przekazana dla Papi z tego wątku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/353393-papikasztanowyniewidomy-piesekczeka-na-pomoc/

Stan konta = 0,00zł

 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Jo37 napisał:

Przywitam się u suni, która zdecydowała się zmienić płeć i została chłopakiem.

No tak,a imię to takie pasujące do każdej płci.Wymyślila Bogusik.

2 minuty temu, Nadziejka napisał:
Anulko sciskam trzymam za nowe zycie chopczyka cudnego

Dziękuję.Mam nadzieję,że chłopczyk nasz kudłaczek będzie już niedługo szczęśliwy.

Nie wygląda na zaniedbanego ale po dłuższym pobycie tam byłby kupką nieszczęścia jak to psiaki długowłose.

Jest tam takie rudziątko małe biedne też z dłuższą sierścią ale na kwarantannie też byłyśmy zdecydowane je wziąć ale na szczęście osoba,która je znalazła ma zabrać do siebie.Tola będzie pilnie się przyglądać temu.

Link to comment
Share on other sites

Ja też się melduję.

Adi to chyba jakiś bardzo spokojny piesek, bo dzisiaj było zamieszanie w schronisku, sporo  hałasu, psy biegały, a on stał niewzruszony przy tej siatce i patrzył na mnie.

Nika od Alaskan parę razy zmieniła miejscówkę, wskoczyła nawet z emocji na budę, a Adi nic, stał dalej.

1618247695731.jpg

1618247770729.jpg

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, agat21 napisał:

Boziu, jaki on smutny :( Skamieniały w tym smutku..

A tam za nim w tym kojcu jaki syf, mokro.. boże, że te psy w tym żyją.

Muszą żyć,nie mają wyjścia,są zdane na takie warunki a nie inne.Tam beton myją szlaufem ale z drugiej strony jak mają inaczej myć,psy tam się załatwiają.Prawdopodobnie jest bardzo duża wilgotność i nic dziwnego,że uszy są chore i jest grzyb a skóra też nie jest lepsza.

11 godzin temu, Poker napisał:

Cudny chłopak. Adi w Izraelu jest imieniem żeńskim. Tak ma na imię synowa mojej przyjaciółki 🙂

 

8 godzin temu, Bogusik napisał:

Adi to zdrobnienie od męskiego imienia Adrian.Nie koniecznie by pasowało dla psinki Adrian/Adrianek ale Adi, całkiem fajnie :)

 

31 minut temu, Tyśka) napisał:

Ślicznota :) Jeśli ma tak samo piękny charakter to kolejka będzie się ustawiać :)

Adi (dodając literkę n) to imię hebrajskie zdecydowanie męskie.Oznacza atrakcyjny,przystojny.I właśnie taki nasz Adi jest.Mam nadzieję,że też będzie miał fajny charakter.Niech jak najszybciej już opuści schron,odliczam dni.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Poker napisał:

Może Adin to imię męskie, ale Adi na pewno jest żeńskie.

Mi  bardziej podoba się Adin, jest bardziej męskie i takie pełne, bo te z i na końcu są dla mnie jakby niedokończone.

I tak będzie,zmieniam na Adin.

Link to comment
Share on other sites

  • Anula changed the title to Adin-piesek o różowym nosku.Ma szansę opuścić Schronisko.

Dzisiaj zaglądnęłam na rachunek bankowy i miła niespodzianka czekała,nasza Kochana Nesiowata podarowała dla suni 20,00zł.Mam nadzieję,że zamiana na chłopczyka nie będzie przeszkodą.

                                 Image result for gify urodzinowe ruchome | Christmas bulbs, Holiday decor,  Floral wreath

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Dzisiaj zaglądnęłam na rachunek bankowy i miła niespodzianka czekała,nasza Kochana Nesiowata podarowała dla suni 20,00zł.Mam nadzieję,że zamiana na chłopczyka nie będzie przeszkodą.

                                 Image result for gify urodzinowe ruchome | Christmas bulbs, Holiday decor,  Floral wreath

Żadna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...